Mramorová mozaika Garth krémová 32 x 32 cm

Mramorová mozaika Garth krémová 32 x 32 cm

Mramorová mozaika Garth krémová 32 x 32 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth krémová 32 x 32 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth krémová 32 x 32 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 179 Kč
Naše cena: 119 Kč Ověřit dostupnost

Mramorová mozaika Garth krémová 32 x 32 cm Mozaika z přírodního kamene je nalepená na síťce, proto se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen. Jedná se o jednu síťku, na vytvoření obklasdu na 1m2 je potřeba 9 ks síťek.    Technické údaje: rozměry síťky : 33 x 33 cm barva: krémová velikost kamenů: 3-7cm (mění se) tloušťka: cca 1,0 cm 100% přírodní všechny hrany zaoblené   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2,44 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth krémová 32 x 32 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth krémová 32 x 32 cm

Filip Rozmarin, Kutrovice:
Když jsem vybíral Mramorová mozaika Garth krémová 32 x 32 cm, neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem dával hlavně na zpracování, funkčnost a termín dodání. Se vším mi pomohli v obchodě vstříc, byl jsem až překvapený korektním a solidním jednáním. Jsem hodně nadšený a jistě tento Mramorová mozaika Garth krémová 32 x 32 cm doporučím rodině. Perfektní e-shop, jsem uspokojený.

Viktorie Číhalíková, Lanžov:
Tuto Mramorová mozaika Garth krémová 32 x 32 cm je totálně TOP. V minulosti jsem jej objednávala u konkurence a hodně často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem získala mnohem delší záruku, perfektní manuál a také možnost bezplatné konzultace. Jsem totálně spokojená a velmi si vážím takto vstřícného jednání.

Valerie Trenklerová, Jedlová:
Mramorová mozaika Garth krémová 32 x 32 cm je velmi hezký a užitečný. Velmi doporučuji. Cena je rovnoměrná kvalitě. Neřekla bych však, že si si připlatíte, obdržíte něco užitečnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto kusem proto spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně skvělý výrobek, který umí hodně věcí a za tu cenu umí vše, co žádám.

František Šetka, Jílové u Držkova:
Při nákupu Mramorová mozaika Garth krémová 32 x 32 cm jsem poměrně přísný. Stojím si za kvalitou a nízkou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu korektní jednání, které zase nemusí být všude. Oceňuji rychlé odbavení mé objednávky, Mramorová mozaika Garth krémová 32 x 32 cm je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní obchod. Z vás by si měly vzít jiné obchody příklad.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth krémová 32 x 32 cm

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth krémová 32 x 32 cm

Šárka S: dobré

Gabriela K: Je to dostatečné?

Vanesa T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Anežka P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Viktorie S: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth krémová 32 x 32 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth krémová 32 x 32 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt