Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 74 Kč
Naše cena: 49 Kč Ověřit dostupnost

Exkluzivní mozaika prvotřídní kvality z broušeného mramoru. Kamínky jsou nalepené na síťce, proto se s dlaždicemi snadno obkládají i větší plochy. Mozaika je vhodná pro vnitřní i venkovní prostory, ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen. Technické údaje: Materiál: broušený mramor Rozměr 1ks dlaždice: 30 x 30 cm Barva: krémová Velikost kamínků: cca 3 - 7cm (liší se) Tloušťka: 0,8 cm   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg  

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Tadeáš Krejcar, Brodeslavy

Tadeáš Krejcar, Brodeslavy:
Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka, který nabízíte, jsem hledal jako náhradu za jiný, který mne zklamal. Zpočátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se píše internet snese všechno a hodnota se mi zdála být nízká. Můj názor jsem poupravil po rozbalení balíčku. Soudobý vzhled, lehce čitelný a srozumitelný návod k použití a především model zcela hodící se k tomu, k čemu je určen. Vynikající, každému doporučuji.

Karolína Močubová, Troubky

Karolína Močubová, Troubky:
Nevím, jak často si pořizují tyhle produkty dámy, každopádně já jsem prostě musela. Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka se mi velmi zamlouval a měla jsem za to, že by mi přišel vhod. A skutečně jsem si to myslela dobře. V současnosti ho používám každý dne. Špičková kvalita, dlouhá životnost, zkrátka jedním slovem paráda a kdo něco takového hledá, tomu můžu bez výhrad tenhle Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka doporučit.

Gabriela Tíchová, Dubá

Gabriela Tíchová, Dubá:
nějaký čas jsem nenašla najít skoro takový Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka, který by mě nadchnul. Jsem docela přísná a chci vždy to nejskvělejší za nejlevnější cenu. Pak jsem narazila na váš e-shop, který je hodně přehledný a nabídka k tomu je široká. Našla jsem téměř to, co jsem hledala za nejlevnější cenu. Ačkoliv jste to neměli k dodání, oceňuji hodně profesionální komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě perfektní krámek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Aneta B: Tento Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michaela K: Ideální k osmnáctinám :)

Richard B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nikola T: děda je z dárku je nadšený

Eliška R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt