Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 74 Kč
Naše cena: 49 Kč Ověřit dostupnost

Exkluzivní mozaika prvotřídní kvality z broušeného mramoru. Kamínky jsou nalepené na síťce, proto se s dlaždicemi snadno obkládají i větší plochy. Mozaika je vhodná pro vnitřní i venkovní prostory, ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen. Technické údaje: Materiál: broušený mramor Rozměr 1ks dlaždice: 30 x 30 cm Barva: krémová Velikost kamínků: cca 3 - 7cm (liší se) Tloušťka: 0,8 cm   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg  

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Tadeáš Krejcar, Brodeslavy

Tadeáš Krejcar, Brodeslavy:
Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka, který nabízíte, jsem poptával jako náhradu za jiný, který mne nepomohl. Zpočátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se píše papír snese všechno a cena se mi zdála být rozumná. Svůj názor jsem změnil po rozbalení zásilky. Soudobý design, lehce čitelný a srozumitelný manuál k použití a především model plně hodící se k tomu, k čemu je určen. Působivé, každému doporučuji.

Karolína Močubová, Troubky

Karolína Močubová, Troubky:
Netuším, jak často kupují tyhle výrovky ženy, ale já jsem tak učinila. Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka se mi velmi líbil a měla jsem dojem, že by se mi doma mohl hodit. A skutečně jsem si to myslela správně. Nyní ho používám každý dne. Špičková kvalita, nadprůměrné zpracování, jednoduše jedním slovem paráda a kdo něco podobného hledá, tomu můžu s čistým svědomím tenhle Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka doporučit.

Gabriela Tíchová, Dubá

Gabriela Tíchová, Dubá:
Dlouho jsem nenašla najít skoro takový Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka, který by mě uspokojil. Jsem celkem přísná a chci vždy to nejskvělejší za nízkou cenu. Pak jsem našla váš eshop, který je hodně přehledný a nabídka k tomu je pestrá. Objevila jsem přesně to, co jsem chtěla za nejlevnější cenu. Ačkoliv jste to neměli k dodání, oceňuji hodně korektní komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě perfektní obchůdek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Kristýna B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Matěj H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Radek T: Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sofie F: já jsem to prostě chtěla

Eva V: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt