Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 74 Kč
Naše cena: 49 Kč Ověřit dostupnost

Exkluzivní mozaika prvotřídní kvality z broušeného mramoru. Kamínky jsou nalepené na síťce, proto se s dlaždicemi snadno obkládají i větší plochy. Mozaika je vhodná pro vnitřní i venkovní prostory, ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen. Technické údaje: Materiál: broušený mramor Rozměr 1ks dlaždice: 30 x 30 cm Barva: krémová Velikost kamínků: cca 3 - 7cm (liší se) Tloušťka: 0,8 cm   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg  

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Tadeáš Krejcar, Brodeslavy

Tadeáš Krejcar, Brodeslavy:
Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka, který prodáváte, jsem hledal jako náhradu za podobný, který mne zklamal. ze začátku jsem byl dost skeptický, přece jen, jak se píše internet snese všechno a hodnota se mi zdála být nízká. Svůj názor jsem poupravil po rozbalení zásilky. Soudobý design, lehce čitelný a srozumitelný manuál k použití a hlavně model zcela hodící se k tomu, k čemu je určen. Vynikající, každému doporučuji.

Karolína Močubová, Troubky

Karolína Močubová, Troubky:
Netuším, jak moc si dopřávají tyhle produkty ženy, ale já jsem prostě musela. Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka se mi vážně zamlouval a měla jsem dojem, že by mi mohl být k užitku. A skutečně jsem si to myslela správně. Teď ho používám každý dne. Výborná kvalita, velká odolnost, zkrátka jedním slovem pecka a kdo něco takového hledá, tomu můžu s čistým svědomím tenhle Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka doporučit.

Gabriela Tíchová, Dubá

Gabriela Tíchová, Dubá:
nějaký čas jsem nemohla najít skoro podobný Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka, který by mě nadchnul. Jsem celkem náročná a chci pokaždé to nejlepší za nízkou cenu. Pak jsem narazila na váš e-shop, který je velice jednoduchý a nabídka navíc pestrá. Našla jsem přesně to, co jsem chtěla za nejlevnější cenu. I když jste to neměli skladem, oceňuji velmi korektní komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě skvělý obchůdek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Rozálie F: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Rozálie D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Petra V: děda je z dárku je nadšený

Eva Š: nemá chybu

Ondřej M: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt