Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 131 Kč
Naše cena: 87 Kč Ověřit dostupnost

Exkluzivní mozaika prvotřídní kvality z broušeného mramoru. Kamínky jsou nalepené na síťce, proto se s dlaždicemi snadno obkládají i větší plochy. Mozaika je vhodná pro vnitřní i venkovní prostory, ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen. Technické údaje: Materiál: broušený mramor Rozměr 1ks dlaždice: 30 x 30 cm Barva: krémová Velikost kamínků: cca 3 - 7cm (liší se) Tloušťka: 0,8 cm   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg  

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Sára Mikezová, Senec:
S Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka jsem opravdu spokojena. Stoprocentně splnil všechna kritéria a stejně tak byl stejný jako na fotografii z eshopu. Již podle prodejních fotek jsem měla přehled o tom, co si pořizuji a naštvaná jsem tak nebyla. Od momentu, co ho můžu používat, se můj život vskutku velmi zlepšil. Všem můžu velmi doporučit jeho objednávku. Zbavíte se s jeho pomocí množství problémů.

Anežka Slabejová, Sadová:
Nemůžu si stěžovat, balíček dorazilo v naprostém ordnungu. I když byla stanovena týdenní dodací lhůta, přišel mi produkt už čtvrtý den, hezky zabalený a bez poškození. Hned jsme ho museli na dvoře vyzkoušet a funguje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka objednala. Této koupě zcela jasně nelituji.

Kristián Píše, Radonice:
Je jen několik věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu kvalitně, takže se nebojím, že bych musel opět objednávat další. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Michael Nájemník, Manětín:
Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka si na internetu našla manželka a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu výročí. S místem kde a jak to zařídit mi musela pomoci dcera a nakonec i objednala. Společně jsme jej pak rozbalili a zkontrolovali, zda je v dobrém stavu. Oběma se nám hodně líbil a manželka bude mít jistě radost. Dcera povídala, že si pořídí taky. Děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Markéta M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Markéta L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Alena C: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Karel B: Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nikol T: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt