Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Jedná se o malé obdélníkové kousky z leštěného mramoru, tvořících mozaiku připomínající zeď , nalepené na síťce. Díky takto připraveným dlaždicím je pokládání (možné obkládat stěny i podlahu) velmi snadné. Jedna dlaždice má velikost 30 x 30 cm a tloušťku 8 mm. Díky tvaru rozložení obdélníkových kousků, lze jednoduše vytvořit celistvý povrch, bez mezer. Co se týče možných skrvn na obkladech, doporučujeme po obložení provést impregnaci,coby ochranu před nechtěnými skrvnami.   Technické údaje: Přírodní kámen Rozměr síťky: 33 x 33 cm Rozměr jedné dlaždice: 30 x 30 cm Rozměr jedné kostky: 5 x 2,5 cm Kamínky mají obdélníkový tvar  Tloušťka 0,8 cm Vhodné pro montáž na stěnu i podlahu Vhodné do interiéru i exteriéru 100% přírodní, všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž díky sítce   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Kristýna Turnovcová, Líšný

Kristýna Turnovcová, Líšný:
U této firmy pořizuji zboží poměrně často. Jsem spokojena jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou zpracování. S přihlédnutím k tomu, že v ČR není velká nabídka po těchto Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka, jiný obchod již nemusím zkoušet. Jejich nevýhodou je pouze delší doba dodání a ostatní druhotné náklady jako jsou: balné, cena za dopravu. Bohužel chcete-li mít první jakost levně, nezbude vám, než si počkat.

Roman Rada, Židněves

Roman Rada, Židněves:
lehce se přiznám, že jsem byl, co Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka měli na nesmysl. Pak jsem ale v hospodě slyšel kolegy, jak o něm hezky hovoří. Pročetl jsem si weby a můj původně skálopevný názor vzal za své. I manželka mi říkala, že bych neměl odsuzovat něco, co jsem sám neužíval. Takže jsem Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka objednal a hned čtvrtý den ho dodali. Používám ho sice teprve čtvrtý den, ale nemám mu co vytknout. Věřím, že mě neošidí ani v budoucnosti.

Matyáš Machač, Zaloňov

Matyáš Machač, Zaloňov:
v tomto obchodě určitě budu nadále objednávat, mají tu velký výběr za dobré ceny , akce a slevy. eshop je přehledný a najdu si hned to, co potřebuji. v normálním krámě větší Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka moc neseženu, tu mají v těchto produktech velký výběr. Nosí se dobře, používám na domácí nošení. všem, co mají podobný problém, najít pohodlnou a přitom hezkou Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka, vřele doporučuji. určitě doporučím babičce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Antonín M: funkční výrobek

Karel Š: je to fajné

Sabina Q: děda je z dárku je nadšený

Eva T: nemá chybu

Vojtěch G: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt