Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Jedná se o malé obdélníkové kousky z leštěného mramoru, tvořících mozaiku připomínající zeď , nalepené na síťce. Díky takto připraveným dlaždicím je pokládání (možné obkládat stěny i podlahu) velmi snadné. Jedna dlaždice má velikost 30 x 30 cm a tloušťku 8 mm. Díky tvaru rozložení obdélníkových kousků, lze jednoduše vytvořit celistvý povrch, bez mezer. Co se týče možných skrvn na obkladech, doporučujeme po obložení provést impregnaci,coby ochranu před nechtěnými skrvnami.   Technické údaje: Přírodní kámen Rozměr síťky: 33 x 33 cm Rozměr jedné dlaždice: 30 x 30 cm Rozměr jedné kostky: 5 x 2,5 cm Kamínky mají obdélníkový tvar  Tloušťka 0,8 cm Vhodné pro montáž na stěnu i podlahu Vhodné do interiéru i exteriéru 100% přírodní, všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž díky sítce   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Kristýna Turnovcová, Líšný:
U této firmy pořizuji zboží docela často. Nemám problém jak s cenou za zboží, tak s kvalitou zpracování. Není tajemstvím, že v ČR není velká nabídka po těchto Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka, jiný eshop již nehledám. Jejich negativem je jen doba doručení a další druhotné výdaje jako jsou: obalové materiály, cena za dopravu. Bohužel jestliže chcete mít kvalitu levně, musíte se počkat.

Roman Rada, Židněves:
lehce se přiznám, že jsem byl, co Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka považovali na nesmysl. Pak jsem ale v dílně slyšel kámoše, jak o něm nadšeně mluví. Vyhledal jsem si webové stránky a můj původně skálopevný názor vzal za své. I manželka mi řekla, že bych neměl hanit něco, co jsem sám nevyzkoušel. Takže jsem Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka koupil a hned druhý den ho doručili. Testuji ho sice teprve druhý den, ale nemám mu co vynadat. Myslím si, že mě neošidí ani v budoucnosti.

Matyáš Machač, Zaloňov:
v tomto krámě určitě budu nadále objednávat, mají tu obrovský výběr za lidové ceny , výhody a slevy. eshop je přehledný a najdu si hned to, co hledám. v normálním eshopu větší Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka moc neseženu, tu mají v těchto zboží velký výběr. Nosí se dobře, používám na sportovní nošení. všem, co mají podobný problém, sehnat pohodlnou a přitom hezkou Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka, vřele doporučuji. určitě doporučím dál.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Adam A: je to fajné

Miroslav H: Jsem ráda, že to mám

Vanesa B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Veronika K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Johana Č: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt