Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Jedná se o malé obdélníkové kousky z leštěného mramoru, tvořících mozaiku připomínající zeď , nalepené na síťce. Díky takto připraveným dlaždicím je pokládání (možné obkládat stěny i podlahu) velmi snadné. Jedna dlaždice má velikost 30 x 30 cm a tloušťku 8 mm. Díky tvaru rozložení obdélníkových kousků, lze jednoduše vytvořit celistvý povrch, bez mezer. Co se týče možných skrvn na obkladech, doporučujeme po obložení provést impregnaci,coby ochranu před nechtěnými skrvnami.   Technické údaje: Přírodní kámen Rozměr síťky: 33 x 33 cm Rozměr jedné dlaždice: 30 x 30 cm Rozměr jedné kostky: 5 x 2,5 cm Kamínky mají obdélníkový tvar  Tloušťka 0,8 cm Vhodné pro montáž na stěnu i podlahu Vhodné do interiéru i exteriéru 100% přírodní, všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž díky sítce   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Nela Stiskálková, Okrouhlá:
Tuto Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka je zcela TOP. V minulosti jsem jej objednávala u jiných a velmi často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal existovat. Jedině u vás jsem získala mnohem delší záruku, skvělý návod a také možnost zdarma pomoci. Jsem totálně spokojená a hodně si vážím takto ochotného jednání.

Aneta Konětopská, Milostín:
Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka jsem dostala k vánocům od tchýně. Takže jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova matka v minulosti občas naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým prodejcům. Řekla jsem si, že za zkoušku skoro nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila velmi obratem. Nyní jsem za to překvapení moc ráda. A bonusem to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

Daniela Frymlová, Kozly:
Nejprv mne zaujala jasnost a přehlednost obchodu a nabízeného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost doručení objednaného Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka a dobré zabalení balíčku, aby dodávka nebylo poškozeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace milá a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě dvě velké plus! Doporučuji.

Dominika Košvancová, Přestavlky u Čerčan:
Nedávno jsem si u vás objednala Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka a tolik mě rozmazlil, že jsem objednávku hodně rychle zopakovala. Je celkem velmi pěkný a hlavně funkční. I manžel si ji pochvaluje, a to je hodně přísný. Musím ocenit také okamžité dodání i malou pozornost v podobě slevy na další nákup. Moc si vážím taktního přístupu i pomoci při sestavení. Ačkoliv tam byl manuál, s kamarádem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Nikola M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Magdaléna R: Je to dostatečné?

Matouš D: Celkem jsem spokojený.

Antonín U: funkční výrobek

Kateřina : nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt