Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Jedná se o malé obdélníkové kousky z leštěného mramoru, tvořících mozaiku připomínající zeď , nalepené na síťce. Díky takto připraveným dlaždicím je pokládání (možné obkládat stěny i podlahu) velmi snadné. Jedna dlaždice má velikost 30 x 30 cm a tloušťku 8 mm. Díky tvaru rozložení obdélníkových kousků, lze jednoduše vytvořit celistvý povrch, bez mezer. Co se týče možných skrvn na obkladech, doporučujeme po obložení provést impregnaci,coby ochranu před nechtěnými skrvnami.   Technické údaje: Přírodní kámen Rozměr síťky: 33 x 33 cm Rozměr jedné dlaždice: 30 x 30 cm Rozměr jedné kostky: 5 x 2,5 cm Kamínky mají obdélníkový tvar  Tloušťka 0,8 cm Vhodné pro montáž na stěnu i podlahu Vhodné do interiéru i exteriéru 100% přírodní, všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž díky sítce   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Nela Stiskálková, Okrouhlá:
Tento Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka je totálně TOP. V minulosti jsem jej objednávala u konkurence a hodně často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal prodávat. Jedině u vás jsem získala mnohem delší jistotu, perfektní návod a také možnost zdarma konzultace. Jsem absolutně spokojená a hodně si vážím takto ochotného přístupu.

Aneta Konětopská, Milostín:
Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka jsem obdržela k vánocům od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože choťova matka dříve často naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým obchodníkům. Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila hodně obratem. Dneska jsem za ten dárek moc ráda. A navíc to vylepšilo i komunikace s tchýní.

Daniela Frymlová, Kozly:
Nejdříve mne zaujala krása a úhlednost Eshopu a prodávaného produktu. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne hned překvapila rychlost doručení objednaného Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka a dobré zabalení dodávky, aby balíček nebylo poničeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace příjemná a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě dvě velké ano! Doporučuji.

Dominika Košvancová, Přestavlky u Čerčan:
Nedávno jsem si u vás zakoupila Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka a tolik mě nadchnul, že jsem objednávku hodně obratem zopakovala. Je celkem hodně pěkný a hlavně užitečný. I kamarád si jej pochvaluje, a to je hodně přísný. Musím ocenit také okamžité doručení i malou pozornost v podobě slevy na další nákup. Moc si vážím profesionálního přístupu i pomoci při výběru. I když tam byl plánek, s přítelem jsme se v tom maličko ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velmi uvítali.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 74 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Adam K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Hana Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tobiáš T: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nikola Ř: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kryštof B: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt