Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks

Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks

Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 179 Kč
Naše cena: 119 Kč Ověřit dostupnost

Mramorová mozaika Garth , obklad - šedá Mozaika z přírodního kamene je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen. Pro vytvoření 1m2 mozaiky je zapotřebí zakoupit 11 síťěk.    Technické údaje: Přírodní kámen Rozměry síťky: 30 x 30 cm Barva: šedá Velikost kamene: 3 - 7 cm Tloušťka: cca 1,0 cm 100% přírodní  Všechny hrany zaoblené    Balení: 1x síťka s mozaikou hmotnost: 20 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks

Julie Cviková, Kralice nad Oslavou

Julie Cviková, Kralice nad Oslavou:
Nejdříve jsem se snažila najít Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks na internetu, kde by byl levnější a zajistili mi bleskové dodání, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto obchodě jsem to našla. Vstřícnost a milá komunikace byla fajn, perfektní jednoduchost a přehlednost a s dodáním produktu v okamžité rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Produkt funguje na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen svým známým a rodině, ale i tady. Proto děkuji a doporučuji.

Nikola Severinová, Nové Bránice

Nikola Severinová, Nové Bránice:
S kámoškami jsme se předevčírem bavily o objednávání, a přišla řeč i na tento váš Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks. Jedna z nich ho tam hodně vychvalovala, tak jsem si pomyslela, že ho také otestuji, a je opravud hodně free! Nechápu, jak jsem bez toho mohla tolik let žít! No, to je hodně nadsázka, ale opravdu je bezva, extra perfektní a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak rozhodně radím objednat, nevím o nikom, kdo by pak nebyl spokojený.

Ondřej Jiterský, Divišov

Ondřej Jiterský, Divišov:
Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks, který nabízíte, jsem poptával jako náhradu za jiný, který mne nepomohl. ze začátku jsem byl dost opatrný, přece jen, jak se říká papír snese všechno a cena se mi zdála být rozumná. Můj názor jsem poupravil po obdržení balíčku. Moderní design, lehce čitelný a srozumitelný brožura k použití a hlavně model zcela hodící se k tomu, k čemu je určen. Efektní, každému doporučuji.

Barbora Ráczová, Brodce

Barbora Ráczová, Brodce:
Doufám, že se na mě nikdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks perfektní. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem uspokojená. Dělá to hrozný vibrace, a co se týká použitelnosti tak taky docela pokulhává. Navíc jsem na něj čekala tři dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o skvělou produkt. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych celkem rozumnou cenu opět dala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 08. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks

Tereza V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kateřina H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Hana O: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Aleš K: Přišlo to celkem rychle

Viktor Ř: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt