Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks

Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks

Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 179 Kč
Naše cena: 119 Kč Ověřit dostupnost

Mramorová mozaika Garth , obklad - šedá Mozaika z přírodního kamene je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen. Pro vytvoření 1m2 mozaiky je zapotřebí zakoupit 11 síťěk.    Technické údaje: Přírodní kámen Rozměry síťky: 30 x 30 cm Barva: šedá Velikost kamene: 3 - 7 cm Tloušťka: cca 1,0 cm 100% přírodní  Všechny hrany zaoblené    Balení: 1x síťka s mozaikou hmotnost: 20 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks

Dominik Goč, Budišovice:
Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks mě zaujal už v momentě, kdy jsem se s ním seznámil. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejprve velké obavy, ale ty byly zcela neopodstatněné, jak se ukázalo. Především se totiž Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks pyšní opravdu snadným ovládáním. Rychle ho vstřebají i uživatelé, kteří s tímto Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks v minulosti bližší kontakt neměli. Po prvním vyzkoušení si jistě získá také vás.

Matěj Kremina, Troubsko:
Po objednání prvního výrobku této značky, jsem byl celkem nadšený. Na pár chvil jsem se od této značky vytratil, ale pomocí tady toho Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks jsem se k ní vrátil a musím říct, že jsem mile překvapen. Čepici dolů, posunuli se dost dopředu. Nemám asi co diskutovat. Cena byla trochu vyšší, ale u takto kvalitního výrobku mi to nevadí. Za dokonalý výrobek si rád zaplatím.

Samuel Tatíček, Veselí nad Lužnicí:
Jednoduché, avšak plně funkční a šikovné provedení Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i povrch. Velmi jednoduchá a rychlá montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření barvy. V případě potřeby snadná demontáž a jednoduchý transport i v rodinném osobním automobilu. Rozhodně bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat zdravý a osvěžující spánek a zároveň těžit ze všech praktických vlastností, kterými jasně disponuje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks

Anna H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Ema M: nemá chybu

Pavel S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jonáš L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Václav S: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth - šedá obklady 1 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt