Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Jedná se o čtvercové kousky šedého mramoru, tvořících mozaiku, nalepených na síťce. Díky takto připraveným dlaždicím je pokládání (možné obkládat stěny i podlahu) velmi snadné. Po obložení doporučujeme provést impregnaci. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.   Technické údaje: Přírodní kámen Rozměr jedné dlaždice: 30 x 30 cm Barva: černá, šedá Kousky kamenů mají čtvercový tvar (3 x 3 cm) Tloušťka: 0,8 cm Vhodné pro montáž na stěnu i podlahu Vhodné do interiéru i exteriéru 100% přírodní, všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 1 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

František Gayer, Aš:
Přál jsem si udělat radost ženě k svátku. Absolutně jsem však neměl konkrétní představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a výsledný Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka je báječný. Žena byla překvapená. Navíc jsem hodně ušetřil. Určitě u vás opět v budoucnu něco objednám, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám šokovaný.

Vanesa Sváková, Hvězdonice:
Na nákupy přes internet jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když samozřejmě vím, že je to často levnější a jsou výrobky, které člověk na maloměstě ani jinak nekoupí. O objednání Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka jsem přemýšlela už docela delší dobu. A kolegyně v práci mě doslova přemlouvala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za pár dnů Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka byl doručen. Užívám ho už třetí měsíc a jsem vysloveně spokojená.

Eva Palatá, Jablunkov:
Neustálé stresy, ztráta energie a celá řada trápení. Také já jsem na tom byla stejně. Každému, koho sužuje podobný problém, bych tímto způsobem ráda sdělila, že existuje klíč. Nemusíte si stále dělat starosti. Řešením je Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka. Pomůže vám jednoduchým způsobem opět získat ztracenou rovnováhu. Jestli se chcete jednoduše cítit plní síly, nezapomeňte, že to držíte jen ve svých rukou. S objednávkou produktu bych příště neváhala, opravdu doporučuji.

Tomáš Houška, Dolní Ředice:
Perfektní a cenově přiměřený Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi jen menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se zpracováním. Byl to dárek, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o pořízení dalšího kusu této značky. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

Aleš C: tak jsem to dostala aje to super

Petr S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jiří H: Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka je dobrý, ale chtělo yb to větší

Amálie S: dobré

Sofie : Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt