Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Jedná se o čtvercové kousky šedého mramoru, tvořících mozaiku, nalepených na síťce. Díky takto připraveným dlaždicím je pokládání (možné obkládat stěny i podlahu) velmi snadné. Po obložení doporučujeme provést impregnaci. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.   Technické údaje: Přírodní kámen Rozměr jedné dlaždice: 30 x 30 cm Barva: černá, šedá Kousky kamenů mají čtvercový tvar (3 x 3 cm) Tloušťka: 0,8 cm Vhodné pro montáž na stěnu i podlahu Vhodné do interiéru i exteriéru 100% přírodní, všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 1 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

František Gayer, Aš:
Přál jsem si udělat radost ženě k narozeninám. Absolutně jsem však neměl jasnou představu o tom, co objednat. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a výsledný Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka je skvělý. Dcera byla nadšená. Překvapivě jsem hodně ušetřil. Jistě u vás zase v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám šokovaný.

Vanesa Sváková, Hvězdonice:
Na nákupy přes internet jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když teda vím, že je to někdy levnější a je zboží, které sám na maloměstě ani jinak nekoupí. O koupi Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka jsem přemýšlela už docela dlouho. A kámoška mě vysloveně ukecala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za pár dnů Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka dorazil. Užívám ho již druhý měsíc a jsem vysloveně spokojená.

Eva Palatá, Jablunkov:
Nervové vypětí, ztráta energie a celá řada starostí. Také já jsem na tom byla podobně. Lidem, které trápí něco podobného, bych však ráda sdělila, že existuje řešení. Nemusíte si den co den zoufat. Váš život změní Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka. Pomůže vám jednoduchým způsobem opět získat kontrolu nad životem. Pokud se chcete jednoduše cítit skvěle, myslete na to, že to máte jen ve svých rukou. S pořízením produktu bych již neváhala, ušetřila bych si řadu nepříjemností.

Tomáš Houška, Dolní Ředice:
Perfektní a cenově přiměřený Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se zpracováním. Byl to dárek, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to potěšilo. Přemýšlím o zakoupení dalšího kusu této značky. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 78 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

Sabina J: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Šimon S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Viktorie M: Tento Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Petra Z: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Barbora S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt