Mramorová mozaika Garth - šedá obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth - šedá obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth - šedá obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth - šedá obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth - šedá obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 177 Kč
Naše cena: 118 Kč Ověřit dostupnost

Mramor dodá vašemu interiéru přírodní, elegantní vzhled. Mozaika je nalepená na síťce, proto se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn nebo podlah. Doporučujeme mozaiku ihned důkladně naimpregnovat, čímž zabráníte tvorbě případných fleků. Tloušťka obkladu je cca 1 cm. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen. Technické údaje:   Materiál: šedý mramor Všechny hrany zaoblené Zadní strana je nalepena na speciální síťku Rozměry kamenů: 5/4/3 x 1 cm Rozměry síťky: 30 x 30 cm   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 1,82 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth - šedá obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth - šedá obklady - 1x síťka

Alena Ladičová, Horní Smržov

Alena Ladičová, Horní Smržov:
Mramorová mozaika Garth - šedá obklady - 1x síťka mame radi od dětství (drive jsme meli podobné, pozdeji jsme presli prirozene na pravý, ktere překvapivě - jak malý objevilo - se v urcitych pripadech daji i s Mramorová mozaika Garth - šedá obklady - 1x síťka kombinovat :)), malý si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude obdržen s štěstím.

Zuzana Churáňová, Újezd u Svatého Kříže

Zuzana Churáňová, Újezd u Svatého Kříže:
Vybrat si ten ideální produkt se jeví jako velmi složité. K mání je totiž široká paleta různých modelů. Já jsem se rozhodla Mramorová mozaika Garth - šedá obklady - 1x síťka a svého rozhodnutí stoprocentně nelituji. Několik týdnů používání mi mou volbu jen utvrdilo a jsem si naprosto jistá, že bych nijak nerozhodla jinak. Mramorová mozaika Garth - šedá obklady - 1x síťka jsem následně ukázala také širokému okolí. A s potěšením bych o něm touto cestou doporučila i dalším zájemcům.

Alena Mrštíková, Jizbice

Alena Mrštíková, Jizbice:
Otestovala jsem už šest stejných produktů a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s Mramorová mozaika Garth - šedá obklady - 1x síťka. Klidně doporučuji! Při množství kladných vlastností jsem po objednání doufala alespoň v to, že výrobek bude plnit polovinu z vyjmenovaných funkcí. K mému velkému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jedinou vadu, za mě jednoznačná výhra.

Richard Ryzí, Malé Přítočno

Richard Ryzí, Malé Přítočno:
Jsem zase zcela spokojen. Jako vždy padla má volba na tradiční obchod a vyplatilo se. Požadovaná zpracování produktu a bezproblémové doručení. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností širokého výběru materiálové varianty zboží, tak i s vzdušným ovládáním bez přebytečných nastavení navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských návodů. Za mě plný počet bodů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth - šedá obklady - 1x síťka

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth - šedá obklady - 1x síťka

Vanesa P: Tento Mramorová mozaika Garth - šedá obklady - 1x síťka jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Magdaléna T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Daniela P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Valerie U: nemá chybu

Vít R: Mramorová mozaika Garth - šedá obklady - 1x síťka je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth - šedá obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth - šedá obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt