Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mravenčí akvárium - antquarium. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mravenčí akvárium - antquarium vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Nahlédněte co se děje v mraveništi a sledujte mravence v akci. Díky Antquariu můžete život mravenců pozorovat i doma. Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu bylo vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru. V gelu vytvořte pár otvorů, chyťte pár mravenců ( přibližně 15 ) a vhoďte dovnitř. Uzavřete kryt a pozorujte jak mravenci vytvářejí originální strukturu chodeb v gelu. Antquarium vydrží přiblžně 6 měsíců. Vynikající pro domácí pozorování. Antquarium je velice nenáročné. Mravenci se krmí sami gelem.Díky Antquariu můžete pozorovat mravence v akci. V prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu, vyvinuto NASA ke studiu ve vesmíru, si mravenci dělají chodbičky. Životnost mravenců je cca 6 měsíců. Antquarium pro pozorování života mravenců Výživný netoxický gel vyvinut pro NASA Mravenci si postupně vytvářejí chodbičky Životnost Antquaria cca 6 měsíců Není nutné mravence krmit, živí se sami gelem Mravence si musíte nachytat sami Rozměry: 18 x 14 cm1

3 důvody proč prodáváme Mravenčí akvárium - antquarium

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mravenčí akvárium - antquarium

Michal Hrobár, Droužetice:
Že elegantní design nemůže jít ruku v ruce s špičkovým výkonem? I já jsem si to myslel. Tedy do dne, než jsem si koupil Mravenčí akvárium - antquarium. Konkurenty nechává daleko za sebou nejen tím, co zvládne, ale zároveň díky tomu, jak vypadá. Proto je ideálním módním doplňkem každého moderního pána. Vaše okolí vás díky němu zaručeně nepřehlédne. Já osobně už Mravenčí akvárium - antquarium používám každý den, stal se pro mě užitečnou pomůckou.

Josef Talpa, Pokřikov:
S Mravenčí akvárium - antquarium jsem se setkal, když jsem sháněl účinného pomocníka do dílny. Byl jsem příjemně překvapen jeho kvalitou a hodně lehkou dostupností. Velké skladové zásoby mi pomohly koupit si více setů Mravenčí akvárium - antquarium, abych nemusel zase brzy nakupovat. I žena byla nadšená a určitě se k tomuto Mravenčí akvárium - antquarium opět vrátíme.

Valerie Lešinská, Svitávka:
Tento obchod i Mravenčí akvárium - antquarium vřele doporučuji. Objednávala jsem zde již po třetí a pokaždé všechno přišlo v cajku a do pěti dnů jsem zásilku vždy dostala. Ani s tímto výrobkem jsem se nespletla, protože pracuje bezvadně. Po několikátém otestování vypadá pořád jako nový a dokonce přežil i pád z rukou, kdy jsem se bála, že nevydrží. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako předtím. Teda všechno v pohodě.

Eva Holčíková, Černěves:
Mravenčí akvárium - antquarium mame radi od mala (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere kupodivu - jak ditko objevilo - se v některých pripadech daji i s Mravenčí akvárium - antquarium kombinovat :)), dítě si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude rozbalen s radostí.

Aleš Špindler, Sobíšky:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a Mravenčí akvárium - antquarium je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel opět objednávat další. Myslím, že jde celkem o dobrou věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení Mravenčí akvárium - antquarium

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mravenčí akvárium - antquarium

Nikola K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Antonín T: 110 % spokojenost

Jakub B: Jsem ráda, že to mám

Ondřej C: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Šárka M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mravenčí akvárium - antquarium. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mravenčí akvárium - antquarium

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt