Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mravenčí akvárium - antquarium. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mravenčí akvárium - antquarium vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Nahlédněte co se děje v mraveništi a sledujte mravence v akci. Díky Antquariu můžete život mravenců pozorovat i doma. Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu bylo vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru. V gelu vytvořte pár otvorů, chyťte pár mravenců ( přibližně 15 ) a vhoďte dovnitř. Uzavřete kryt a pozorujte jak mravenci vytvářejí originální strukturu chodeb v gelu. Antquarium vydrží přiblžně 6 měsíců. Vynikající pro domácí pozorování. Antquarium je velice nenáročné. Mravenci se krmí sami gelem.Díky Antquariu můžete pozorovat mravence v akci. V prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu, vyvinuto NASA ke studiu ve vesmíru, si mravenci dělají chodbičky. Životnost mravenců je cca 6 měsíců. Antquarium pro pozorování života mravenců Výživný netoxický gel vyvinut pro NASA Mravenci si postupně vytvářejí chodbičky Životnost Antquaria cca 6 měsíců Není nutné mravence krmit, živí se sami gelem Mravence si musíte nachytat sami Rozměry: 18 x 14 cm1x Antquarium1x Sada pro odchyt mravenců v přírodě

3 důvody proč prodáváme Mravenčí akvárium - antquarium

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mravenčí akvárium - antquarium

Linda Camfrlová, České Velenice:
Hodně skvělá věc, nalákala mě na koupi rada mojí staré známé. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si na shopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani moc peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám Mravenčí akvárium - antquarium u sebe a spokojenost, klídek.

Viktorie Hýková, Podolí:
Chtěla jsem si udělat radost a koupila si u vás Mravenčí akvárium - antquarium. Potkala jsem se s příjemným a vstřícným jednáním, profesionální komunikací a hlavně okamžitým doručením zboží. Tento Mravenčí akvárium - antquarium mne oslovil především proto, že hezky vypadá a navíc ho nevalstní každý. Udělala jsem dobře, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás zase koupím další. Moc děkuji.

Jaroslav Matuszny, Bulovka:
Při výběru Mravenčí akvárium - antquarium dávám nekompromisně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový Mravenčí akvárium - antquarium a hlavně překvapující výběr, takže jsem lehce a okamžitě našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s okamžitou dobou dodání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení Mravenčí akvárium - antquarium

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Mravenčí akvárium - antquarium

Linda T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jaroslav V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jaroslav R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Samuel Š: funkční výrobek

Tomáš K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mravenčí akvárium - antquarium. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mravenčí akvárium - antquarium

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt