Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mravenčí akvárium - antquarium. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mravenčí akvárium - antquarium vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Nahlédněte co se děje v mraveništi a sledujte mravence v akci. Díky Antquariu můžete život mravenců pozorovat i doma. Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu bylo vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru. V gelu vytvořte pár otvorů, chyťte pár mravenců ( přibližně 15 ) a vhoďte dovnitř. Uzavřete kryt a pozorujte jak mravenci vytvářejí originální strukturu chodeb v gelu. Antquarium vydrží přiblžně 6 měsíců. Vynikající pro domácí pozorování. Antquarium je velice nenáročné. Mravenci se krmí sami gelem.Díky Antquariu můžete pozorovat mravence v akci. V prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu, vyvinuto NASA ke studiu ve vesmíru, si mravenci dělají chodbičky. Životnost mravenců je cca 6 měsíců. Antquarium pro pozorování života mravenců Výživný netoxický gel vyvinut pro NASA Mravenci si postupně vytvářejí chodbičky Životnost Antquaria cca 6 měsíců Není nutné mravence krmit, živí se sami gelem Mravence si musíte nachytat sami Rozměry: 18 x 14 cm1

3 důvody proč prodáváme Mravenčí akvárium - antquarium

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mravenčí akvárium - antquarium

Michal Hrobár, Droužetice

Michal Hrobár, Droužetice:
Že jedinečný vzhled nemůže jít ruku v ruce s špičkovým výkonem? I já jsem si to myslel. Respektive do doby, než jsem si objednal Mravenčí akvárium - antquarium. Svou konkurenci nechává daleko za sebou nejen díky tomu, co dokáže, ale také tím, jaký má design. Z toho důvodu je skvělým stylovým doplňkem každého moderního chlapíka. Vaše okolí vás s ním zaručeně nepřehlédne. Já osobně už Mravenčí akvárium - antquarium používám denně, stal se pro mě jedinečnou pomůckou.

Josef Talpa, Pokřikov

Josef Talpa, Pokřikov:
S Mravenčí akvárium - antquarium jsem se setkal, když jsem hledal šikovného pomocníka do dílny. Byl jsem pěkně překvapen jeho provedením a velmi lehkou dostupností. Dostatečné skladové zásoby mi pomohly koupit si více balení Mravenčí akvárium - antquarium, abych nemusel zase za měsíc objednávat. I manželka byla spokojena a jistě se k tomuto Mravenčí akvárium - antquarium zase vrátíme.

Valerie Lešinská, Svitávka

Valerie Lešinská, Svitávka:
Tento obchod i Mravenčí akvárium - antquarium velice doporučuji. Objednávala jsem zde již po několikáté a pokaždé všechno přišlo v pořádku a do pěti dnů jsem zásilku pokaždé obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože funguje perfektně. Po několikátém vyzkoušení vzhlíží pořád jako nový a snadno přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že nevydrží. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako dříve. Takže všechno OK.

Eva Holčíková, Černěves

Eva Holčíková, Černěves:
Mravenčí akvárium - antquarium mame radi od dětství (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na pravý, ktere překvapivě - jak malá objevilo - se v urcitych pripadech daji i s Mravenčí akvárium - antquarium kombinovat :)), ditko si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude obdržen s radostí.

Aleš Špindler, Sobíšky

Aleš Špindler, Sobíšky:
Je jen několik věcí, ze kterých má člověk určitě radost a Mravenčí akvárium - antquarium je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela dobře, takže se nebojím, že bych musel opět kupovat další. Myslím, že jde celkem o dobrou věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2018.

Hodnocení Mravenčí akvárium - antquarium

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze Mravenčí akvárium - antquarium

Michael L: tak jsem to dostala aje to super

Radek P: Jsem ráda, že to mám

Julie T: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kateřina L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sára K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mravenčí akvárium - antquarium. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mravenčí akvárium - antquarium

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt