Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mravenčí akvárium - antquarium. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mravenčí akvárium - antquarium vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Nahlédněte co se děje v mraveništi a sledujte mravence v akci. Díky Antquariu můžete život mravenců pozorovat i doma. Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu bylo vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru. V gelu vytvořte pár otvorů, chyťte pár mravenců ( přibližně 15 ) a vhoďte dovnitř. Uzavřete kryt a pozorujte jak mravenci vytvářejí originální strukturu chodeb v gelu. Antquarium vydrží přiblžně 6 měsíců. Vynikající pro domácí pozorování. Antquarium je velice nenáročné. Mravenci se krmí sami gelem.Díky Antquariu můžete pozorovat mravence v akci. V prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu, vyvinuto NASA ke studiu ve vesmíru, si mravenci dělají chodbičky. Životnost mravenců je cca 6 měsíců. Antquarium pro pozorování života mravenců Výživný netoxický gel vyvinut pro NASA Mravenci si postupně vytvářejí chodbičky Životnost Antquaria cca 6 měsíců Není nutné mravence krmit, živí se sami gelem Mravence si musíte nachytat sami Rozměry: 18 x 14 cm1

3 důvody proč prodáváme Mravenčí akvárium - antquarium

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mravenčí akvárium - antquarium

Michal Hrobár, Droužetice

Michal Hrobár, Droužetice:
Že krásný vzhled nemůže jít ruku v ruce s nadprůměrným výkonem? Byl to i můj názor. Ovšem pouze do chvíle, než jsem narazil na Mravenčí akvárium - antquarium. Ostatní výrobky nechává daleko za sebou nejen díky tomu, co umí, ale současně tím, že má styl. Z toho důvodu je jedinečným stylovým doplňkem každého stylového muže. Vaše okolí vás díky němu v žádném případě nepřehlédne. Já osobně už Mravenčí akvárium - antquarium používám každý den, stal se pro mě jedinečnou pomůckou.

Josef Talpa, Pokřikov

Josef Talpa, Pokřikov:
S Mravenčí akvárium - antquarium jsem se setkal, když jsem sháněl účinného pomocníka do dílny. Byl jsem příjemně překvapen jeho provedením a velmi lehkou dostupností. Velké skladové zásoby mi umožnily objednat si více balení Mravenčí akvárium - antquarium, abych nemusel opět za měsíc objednávat. I přítelkyně byla nadšená a jistě se k tomuto Mravenčí akvárium - antquarium zase vrátíme.

Valerie Lešinská, Svitávka

Valerie Lešinská, Svitávka:
Tento eshop i Mravenčí akvárium - antquarium velmi doporučuji. Kupovala jsem zde již po několikáté a vždy všechno dorazilo v pořádku a do tří dnů jsem zboží pokaždé dostala. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože pracuje bezvadně. Po několikátém otestování vypadá pořád jako nový a snadno přežil i pád na zem, kdy jsem se bála, že nevydrží. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako předtím. Teda všechno OK.

Eva Holčíková, Černěves

Eva Holčíková, Černěves:
Mravenčí akvárium - antquarium mame radi od dětství (drive jsme meli obdobné, pozdeji jsme presli prirozene na pravý, ktere kupodivu - jak ditko objevilo - se v některých pripadech daji i s Mravenčí akvárium - antquarium kombinovat :)), malá si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude rozbalen s štěstím.

Aleš Špindler, Sobíšky

Aleš Špindler, Sobíšky:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a Mravenčí akvárium - antquarium je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel opět kupovat nový. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení Mravenčí akvárium - antquarium

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mravenčí akvárium - antquarium

Jana K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Viktorie H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Matěj P: Jsem ráda, že to mám

Aneta R: Ideální k osmnáctinám :)

Vojtěch C: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mravenčí akvárium - antquarium. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mravenčí akvárium - antquarium

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt