Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mravenčí akvárium - antquarium. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mravenčí akvárium - antquarium vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Nahlédněte co se děje v mraveništi a sledujte mravence v akci. Díky Antquariu můžete život mravenců pozorovat i doma. Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu bylo vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru. V gelu vytvořte pár otvorů, chyťte pár mravenců ( přibližně 15 ) a vhoďte dovnitř. Uzavřete kryt a pozorujte jak mravenci vytvářejí originální strukturu chodeb v gelu. Antquarium vydrží přiblžně 6 měsíců. Vynikající pro domácí pozorování. Antquarium je velice nenáročné. Mravenci se krmí sami gelem.Díky Antquariu můžete pozorovat mravence v akci. V prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu, vyvinuto NASA ke studiu ve vesmíru, si mravenci dělají chodbičky. Životnost mravenců je cca 6 měsíců. Antquarium pro pozorování života mravenců Výživný netoxický gel vyvinut pro NASA Mravenci si postupně vytvářejí chodbičky Životnost Antquaria cca 6 měsíců Není nutné mravence krmit, živí se sami gelem Mravence si musíte nachytat sami Rozměry: 18 x 14 cm1

3 důvody proč prodáváme Mravenčí akvárium - antquarium

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mravenčí akvárium - antquarium

Michal Hrobár, Droužetice

Michal Hrobár, Droužetice:
Že vychytaný vzhled nemůže jít ruku v ruce s prvotřídním výkonem? Měl jsem stejný názor. Ale jen do dne, než jsem si pořídil Mravenčí akvárium - antquarium. Konkurenty nechává daleko za sebou nejen tím, co dovede, ale také díky tomu, jaký má vzhled. Proto je jedinečným fashion doplňkem všech moderních pánů. Nikdo vás díky němu stoprocentně nepřehlédne. Já osobně už Mravenčí akvárium - antquarium nedám z ruky, stal se pro mě nepostradatelnou pomůckou.

Josef Talpa, Pokřikov

Josef Talpa, Pokřikov:
S Mravenčí akvárium - antquarium jsem se setkal, když jsem hledal účinného pomocníka do domácnosti. Byl jsem pěkně překvapen jeho kvalitou a hodně lehkou dostupností. Velké skladové zásoby mi umožnily objednat si několik souprav Mravenčí akvárium - antquarium, abych nemusel opět brzy nakupovat. I žena byla spokojena a jistě se k tomuto Mravenčí akvárium - antquarium zase vrátíme.

Valerie Lešinská, Svitávka

Valerie Lešinská, Svitávka:
Tento eshop i Mravenčí akvárium - antquarium velmi doporučuji. Objednávala jsem tady již po několikáté a pokaždé všechno přišlo v pořádku a do tří dnů jsem zboží vždy dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože pracuje bezvadně. Po několikátém použití vypadá stále jako nový a snadno přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že nevydrží. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako dříve. Takže všechno OK.

Eva Holčíková, Černěves

Eva Holčíková, Černěves:
Mravenčí akvárium - antquarium mame radi od dětství (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na pravý, ktere kupodivu - jak ditko objevilo - se v urcitych pripadech daji i s Mravenčí akvárium - antquarium kombinovat :)), ditko si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude prijat s radostí.

Aleš Špindler, Sobíšky

Aleš Špindler, Sobíšky:
Je jen několik věcí, ze kterých má člověk opravdu radost a Mravenčí akvárium - antquarium je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela dobře, takže nemám obavu, že bych musel zase objednávat další. Myslím, že jde celkem o dobrou věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 08. 2018.

Hodnocení Mravenčí akvárium - antquarium

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Mravenčí akvárium - antquarium

Šárka K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Matyáš K: funkční výrobek

Sára H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jonáš D: tak jsem to dostala aje to super

Jakub M: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mravenčí akvárium - antquarium. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mravenčí akvárium - antquarium

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt