Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mravenčí akvárium - antquarium. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mravenčí akvárium - antquarium vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Nahlédněte co se děje v mraveništi a sledujte mravence v akci. Díky Antquariu můžete život mravenců pozorovat i doma. Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu bylo vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru. V gelu vytvořte pár otvorů, chyťte pár mravenců ( přibližně 15 ) a vhoďte dovnitř. Uzavřete kryt a pozorujte jak mravenci vytvářejí originální strukturu chodeb v gelu. Antquarium vydrží přiblžně 6 měsíců. Vynikající pro domácí pozorování. Antquarium je velice nenáročné. Mravenci se krmí sami gelem.Díky Antquariu můžete pozorovat mravence v akci. V prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu, vyvinuto NASA ke studiu ve vesmíru, si mravenci dělají chodbičky. Životnost mravenců je cca 6 měsíců. Antquarium pro pozorování života mravenců Výživný netoxický gel vyvinut pro NASA Mravenci si postupně vytvářejí chodbičky Životnost Antquaria cca 6 měsíců Není nutné mravence krmit, živí se sami gelem Mravence si musíte nachytat sami Rozměry: 18 x 14 cm1x Antquarium1x Sada pro odchyt mravenců v přírodě

3 důvody proč prodáváme Mravenčí akvárium - antquarium

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mravenčí akvárium - antquarium

Linda Camfrlová, České Velenice:
Hodně skvělá věc, nalákala mě na koupi rada mojí kolegyně v práci. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Zakoupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v eshopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám Mravenčí akvárium - antquarium u sebe a spokojenost, pohoda.

Viktorie Hýková, Podolí:
Přála jsem si dát radost a koupila si u vás Mravenčí akvárium - antquarium. Setkala jsem se s příjemným a vstřícným jednáním, profesionální komunikací a hlavně rychlým doručením zboží. Tento Mravenčí akvárium - antquarium mne oslovil hlavně proto, že krásně vypadá a navíc ho nevalstní každý. Nakoupila jsem výborně, perfektně mi sedí a jsem maximálně spokojená. Určitě si u vás opět pořídím jiný. Moc děkuji.

Jaroslav Matuszny, Bulovka:
Při výběru Mravenčí akvárium - antquarium dávám nekompromisně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový Mravenčí akvárium - antquarium a hlavně široký výběr, takže jsem lehce a okamžitě našel přesně to, co hledám. Velká spokojenost s bleskovou dobou zaslání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení Mravenčí akvárium - antquarium

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mravenčí akvárium - antquarium

Julie K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tomáš L: Mravenčí akvárium - antquarium je dobrý, ale chtělo yb to větší

Petra M: nemá chybu

Viktor H: Přišlo to celkem rychle

Simona S: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mravenčí akvárium - antquarium. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mravenčí akvárium - antquarium

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt