Mravenčí akvárium s podsvícením

Mravenčí akvárium s podsvícením

Mravenčí akvárium s podsvícením

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mravenčí akvárium s podsvícením. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mravenčí akvárium s podsvícením vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1004 Kč
Naše cena: 669 Kč Ověřit dostupnost

Nahlédněte co se děje v mraveništi a sledujte mravence v akci. Díky tomuto mravenčímu akváriu s podsvícením můžete život mravenců pozorovat celý den a noc ve vašem bytě.Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživového netoxického gelu bylo vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru. V gelu vytvořte pár otvorů, chyťte pár mravenců (přibližně 15) a vhoďte dovnitř. Uzavřete kryt a pozorujte , jak mravenci vytvářejí originální strukturu chodeb v gelu. Akvárium vydrží přibližně 6 měsíců. Vynikající pro domácí pozorování. Mravenci se krmí sami, nemusíte se o ně vůbec starat. Pozorujte mravence, jak žijí a zahrabávají se ve vysoce výživném, průhledném a netoxickém gelu. Mravenčí komunita vytvoří v akvariu krásnou spleť tunelů. Akvárium pro pozorování života mravenců Výživný netoxický gel vyvinut pro NASA Mravenci si postupně vytvářejí chodbičky Životnost akvária cca 6 měsíců Není nutné mravence krmit, živí se sami gelem Mravence si musíte nachytat sami Zapojení pomocí adaptérů do zásuvky na 230V nebo do PC Po zapojení do elektroniky modře svítí Rozměry: 17 x 15 x 3 cm 1 x Mravenčí akvárium

3 důvody proč prodáváme Mravenčí akvárium s podsvícením

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mravenčí akvárium s podsvícením

Kryštof Migdal, Trhový Štěpánov:
Nemá na českém trhu přímočaré. Konkurence je velká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám jasnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci objednat. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině Mravenčí akvárium s podsvícením a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Evropě konkurenci.

Emma Lutovská, Vraňany:
Jako každá holka miluji pěkné věci a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu Mravenčí akvárium s podsvícením v odpovídajíc kvalitě. S vaším Mravenčí akvárium s podsvícením jsem velmi spokojená, oceňuji skvělou komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi hezké jednání a mekončící nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým známým.

Marek Gaida, Rousměrov:
Jako technolog si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti Mravenčí akvárium s podsvícením podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za 2 dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil často a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou všestrannost a hezký účelný design. Skvělá kvalita zboží i servis, jednoznačně doporučuji!

Nikola Cápková, Bohaté Málkovice:
Za náš roky používaný Mravenčí akvárium s podsvícením, na který jsem zvyklá, jsem hledala náhradu, jelikož původní již není k dostání. Hledala jsem na webu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne dostupný. Moje volba byla po všech stránkách správná a počítám i do budoucna.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení Mravenčí akvárium s podsvícením

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze Mravenčí akvárium s podsvícením

Gabriela O: Proboha. To raději přispěju na charitu

Patrik F: Jsem ráda, že to mám

Jáchym U: funkční výrobek

Nela D: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Markéta Ž: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mravenčí akvárium s podsvícením. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mravenčí akvárium s podsvícením

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt