Mravenčí akvárium s podsvícením

Mravenčí akvárium s podsvícením

Mravenčí akvárium s podsvícením

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mravenčí akvárium s podsvícením. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mravenčí akvárium s podsvícením vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1004 Kč
Naše cena: 669 Kč Ověřit dostupnost

Nahlédněte co se děje v mraveništi a sledujte mravence v akci. Díky tomuto mravenčímu akváriu s podsvícením můžete život mravenců pozorovat celý den a noc ve vašem bytě.Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživového netoxického gelu bylo vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru. V gelu vytvořte pár otvorů, chyťte pár mravenců (přibližně 15) a vhoďte dovnitř. Uzavřete kryt a pozorujte , jak mravenci vytvářejí originální strukturu chodeb v gelu. Akvárium vydrží přibližně 6 měsíců. Vynikající pro domácí pozorování. Mravenci se krmí sami, nemusíte se o ně vůbec starat. Pozorujte mravence, jak žijí a zahrabávají se ve vysoce výživném, průhledném a netoxickém gelu. Mravenčí komunita vytvoří v akvariu krásnou spleť tunelů. Akvárium pro pozorování života mravenců Výživný netoxický gel vyvinut pro NASA Mravenci si postupně vytvářejí chodbičky Životnost akvária cca 6 měsíců Není nutné mravence krmit, živí se sami gelem Mravence si musíte nachytat sami Zapojení pomocí adaptérů do zásuvky na 230V nebo do PC Po zapojení do elektroniky modře svítí Rozměry: 17 x 15 x 3 cm 1 x Mravenčí akvárium

3 důvody proč prodáváme Mravenčí akvárium s podsvícením

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mravenčí akvárium s podsvícením

Kryštof Migdal, Trhový Štěpánov:
Nemá na českém trhu přímočaré. Konkurence je velká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám jasnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci pořídit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině Mravenčí akvárium s podsvícením a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá na světě konkurenci.

Emma Lutovská, Vraňany:
Jako každá žena miluji pěkné dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu Mravenčí akvárium s podsvícením v odpovídajíc kvalitě. S vaším Mravenčí akvárium s podsvícením jsem nejvíc spokojená, oceňuji perfektní komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi milé jednání a bohatou nabídku. Ráda se k vám opět vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým známým.

Marek Gaida, Rousměrov:
Jako technolog si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti Mravenčí akvárium s podsvícením podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za dva dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil hodně krát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou všestrannost a líbivý účelný design. Skvělá kvalita výrobku i servis, stoprocentně doporučuji!

Nikola Cápková, Bohaté Málkovice:
Za náš roky používaný Mravenčí akvárium s podsvícením, na který jsem uvyklá, jsem hledala jiný, jelikož původní už není k sehnání. Sháněla jsem na internetu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej ihned objednala, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech stránkách správná a počítám i nadále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení Mravenčí akvárium s podsvícením

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mravenčí akvárium s podsvícením

Kateřina M: Je to dostatečné?

Aneta K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Denisa S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Marie H: Ideální k osmnáctinám :)

Laura T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mravenčí akvárium s podsvícením. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mravenčí akvárium s podsvícením

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt