Mravenčí akvárium s podsvícením

Mravenčí akvárium s podsvícením

Mravenčí akvárium s podsvícením

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mravenčí akvárium s podsvícením. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mravenčí akvárium s podsvícením vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1004 Kč
Naše cena: 669 Kč Ověřit dostupnost

Nahlédněte co se děje v mraveništi a sledujte mravence v akci. Díky tomuto mravenčímu akváriu s podsvícením můžete život mravenců pozorovat celý den a noc ve vašem bytě.Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživového netoxického gelu bylo vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru. V gelu vytvořte pár otvorů, chyťte pár mravenců (přibližně 15) a vhoďte dovnitř. Uzavřete kryt a pozorujte , jak mravenci vytvářejí originální strukturu chodeb v gelu. Akvárium vydrží přibližně 6 měsíců. Vynikající pro domácí pozorování. Mravenci se krmí sami, nemusíte se o ně vůbec starat. Pozorujte mravence, jak žijí a zahrabávají se ve vysoce výživném, průhledném a netoxickém gelu. Mravenčí komunita vytvoří v akvariu krásnou spleť tunelů. Akvárium pro pozorování života mravenců Výživný netoxický gel vyvinut pro NASA Mravenci si postupně vytvářejí chodbičky Životnost akvária cca 6 měsíců Není nutné mravence krmit, živí se sami gelem Mravence si musíte nachytat sami Zapojení pomocí adaptérů do zásuvky na 230V

3 důvody proč prodáváme Mravenčí akvárium s podsvícením

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mravenčí akvárium s podsvícením

Jaroslav Pilous, Borušov:
Opravdu parádní kontaktní Mravenčí akvárium s podsvícením s intuitivním ovládáním které zvládne lehce každý. A zážitky jsou téměř pokaždé podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání aktuální teploty

Nikola Vaškovičová, Lukavice:
Dlouhou dobu jsem porovnávala tyto dva Mravenčí akvárium s podsvícením, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat přes internet. Největšími klady daného produktu jsou, že mají návod v češtině, poměrně dobře je možné je rozebrat, zbavit nečistot, dají se zakoupit náhradní součástky, má optimální objem, rychlou a jednoduchou manipulaci. Ovšem našla jsem také nevýhody. Jednak to bylo doručení, i když to se zakoupeným zbožím to nesouviselo. K tomu to byly: nedostačující bezpečnostní prvky, není možnost použít většího množství možností, nezanedbatelná spotřeba vody a elektřiny. I když se jedná o A++.

Michaela Limberská, Řevnice:
Mravenčí akvárium s podsvícením mame radi od dětství (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere překvapivě - jak malý objevilo - se v urcitych pripadech daji i s Mravenčí akvárium s podsvícením kombinovat :)), malý si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude prijat s štěstím.

Viktor Matfiak, Kosořice:
Našel jsem v tomto eshopu jednu z těch nejlevnějších cen Mravenčí akvárium s podsvícením, který jsem sháněl. Proto jsem objednal, jelikož se mi líbil vzhled obchodu, na kterých bylo ihned vidět, co nakupující objednává. Doručení modelu bylo okamžité, rychlé a bezproblémové, takže jsem byl o to mnohem spokojen. S celým průběhem objednání jsem velmi spokojen a výrobek je vážně nejvíc. Chci jen doporučit každému.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení Mravenčí akvárium s podsvícením

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mravenčí akvárium s podsvícením

Zuzana K: nemá chybu

David P: Jsem ráda, že to mám

Rozálie K: Tento Mravenčí akvárium s podsvícením jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Tobiáš K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jonáš Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mravenčí akvárium s podsvícením. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mravenčí akvárium s podsvícením

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt