MS Trade Glide 4 you 100 ml

MS Trade Glide 4 you 100 ml

MS Trade Glide 4 you 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MS Trade Glide 4 you 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MS Trade Glide 4 you 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 172 Kč Ověřit dostupnost

Glide 4 you je silikonový zdravotnický lubrikant. Jeho speciální, hedvábně jemné složení vylučuje lepivost či jakékoliv drhnutí. Glide 4 you je určen k prevenci a ošetření opruzení a zevních hemoroidů. Je možné ho použít i jako tělový kondicionér na pokožku celého těla, je omyvatelný vodou a mýdlem.

3 důvody proč prodáváme MS Trade Glide 4 you 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MS Trade Glide 4 you 100 ml

Alena Klubrtová, Labská Stráň:
Prostě jsem chtěla ve svém bytí učinit podstatnou změnu. MS Trade Glide 4 you 100 ml se k tomu ukázal jako skvělá volba. A vážně, s jeho pomocí je každý můj den teď o poznání lepší než kdy dříve. I vás čas od času přepadne nutkání, že byste měli udělat krok do neznáma? Ale nemáte k životní změně většinou dost síly. S MS Trade Glide 4 you 100 ml budou takové pocity ihned minulostí. Uvidíte, že na lepší život stačí někdy opravdu málo.

Vanesa Pochobradská, Ločenice:
Někdy objednávám věci přes e-shop. Mám ráda, když si produkty předem osahám. Avšak u MS Trade Glide 4 you 100 ml se vyplatilo objednání přes web. Ušetřila jsem hodně peněz a zatím nebyl s ničím zádrhel. Bleskové doručení až do domu. Jsem tedy hodně klidná a jsem ráda, že mě můj syn přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce zabavuje, takže mu asi na svátek koupím taky podobný.

Anežka Schaffelhoferová, Košíky:
Vybírala jsem dárek k narozeninám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi báječně pomohli. Poradili jste mi, jaký MS Trade Glide 4 you 100 ml vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste príma.

Tobiáš Padrta, Klabava:
Kvalitní a cenově levný MS Trade Glide 4 you 100 ml, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi jen menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený vyhotovením. Byl to dar, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení MS Trade Glide 4 you 100 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze MS Trade Glide 4 you 100 ml

Gabriela D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Šárka L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Natálie D: já jsem to prostě chtěla

Natálie K: nemá chybu

Václav L: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MS Trade Glide 4 you 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MS Trade Glide 4 you 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt