Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni

Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni

Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 284 Kč
Naše cena: 189 Kč Ověřit dostupnost

Jedná se o unikátní zadní plastový blatník MUCKY NUTZ - Road/ CX Butt Fender Blatník je navrhnut pro silniční kola. Blatník je shodný jako Butt Fender a tak skoro jediná změna je, že blatník je užší tak aby pasoval na silníční kola. 1.Váha pouze 15 gramů! 2.Silnější plast pro lepší tuhost a tím i protekci 3.Jednoduchá a rychlá montáž a demontáž bez nutnosti kompletace, blatník lze schovat pod sedlo, abz nerušíl vzhled kola a vysunout jen když prší. 4.Účinnost, protekce před mokrými zády a především

3 důvody proč prodáváme Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni

Linda Filgasová, Pravy

Linda Filgasová, Pravy:
Otestovala jsem už osm podobných produktů a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni. Vřele doporučuji! Při množství kladných funkcí jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že výrobek bude umět třetinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem nadšená. Nepřišla jsem na jedinou chybu, za mě jednoznačná volba.

Matěj Švůger, Děkov

Matěj Švůger, Děkov:
Zaručeně tu chvíli znáte, má přijít nevšední událost a nevíte, čím potěšit ženu. Já jsem se radil s partou v hospůdce, protože jsem byl zcela v koncích s nápady, a přátelé mi doporučili, ať zkusím Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni. Že se mi jejich tip docela zamlouval, proto jsem ho obratem zakoupil. Co vám budu povídat, žena byla absolutně šťastná, neustále omílala dokola, jak si našla si vybrala skvělého chlapa a večer jsme si skvěle užili.

Tomáš Selucký, Doubek

Tomáš Selucký, Doubek:
Koupit Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni je správná volba. Užívám ho už pár týdnů a vidím jen samá pozitiva, prostě jsem zcela překvapen. Nad koupí jsem se rozhodoval poměrně dlouho, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě kladné recenze dalších přesvědčily a jsem spokojen. Má následující volba bude podobná. Vždycky je lepší vsadit na jistotu. Obzvlášť v dnešní době.

Pavel Krampota, Slatiny

Pavel Krampota, Slatiny:
Dávám za všech okolností přednost funkčnosti a neřeším styl. Důležité pro mě je, aby mi Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni roky a bez problémů fungoval. Což tento Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni opravdu zaručuje, můžete si ho přibalit na cesty. Pro všechny aktivní chlapy ho tak musím velmi doporučit. Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni s vámi bez debat absolvuje všechny cesty. Jen si dejte pozor, aby na něj nežárlila vaše žena či milenka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2019.

Hodnocení Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni

Karolína Š: děda je z dárku je nadšený

Andrea R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Sofie V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Matěj P: tak jsem to dostala aje to super

Jonáš Č: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt