Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni

Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni

Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 284 Kč
Naše cena: 189 Kč Ověřit dostupnost

Jedná se o unikátní zadní plastový blatník MUCKY NUTZ - Road/ CX Butt Fender Blatník je navrhnut pro silniční kola. Blatník je shodný jako Butt Fender a tak skoro jediná změna je, že blatník je užší tak aby pasoval na silníční kola. 1.Váha pouze 15 gramů! 2.Silnější plast pro lepší tuhost a tím i protekci 3.Jednoduchá a rychlá montáž a demontáž bez nutnosti kompletace, blatník lze schovat pod sedlo, abz nerušíl vzhled kola a vysunout jen když prší. 4.Účinnost, protekce před mokrými zády a především

3 důvody proč prodáváme Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni

Linda Filgasová, Pravy

Linda Filgasová, Pravy:
Otestovala jsem už sedm stejných výrobků a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni. Vřele doporučuji! Při množství kladných funkcí jsem po objednání doufala alespoň v to, že produkt bude plnit polovinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše dorazilo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem nadšená. Nenašla jsem na jedinou vadu, za mě jednoznačná výhra.

Matěj Švůger, Děkov

Matěj Švůger, Děkov:
Určitě ten moment znáte, přijde nevšední událost a nemáte ponětí, co dát partnerce. Já jsem se radil s partou v hospůdce, protože jsem byl zcela bez nápadů, a kámoši mi poradili, ať objednám Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni. Že se mi jejich tip docela líbil, tak jsem ho ještě v ten den objednal. Co vám budu povídat, moje drahá byla úplně spokojená, chválila mě, jak má bezchybného manžela a ten den jsme si skvěle užili.

Tomáš Selucký, Doubek

Tomáš Selucký, Doubek:
Objednat Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni je správná volba. Používám ho už pár dnů a vidím jen samá výhody, jednoduše jsem doslova ohromen. Nad pořízením jsem se rozhodoval celkem zdatně, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě pozitivní recenze dalších přesvědčily a jsem rád. Má další volba bude stejná. Vždycky je lepší vybrat jistotu. Zvlášť v dnešním času.

Pavel Krampota, Slatiny

Pavel Krampota, Slatiny:
Dávám hlavně přednost funkčnosti a nepotrpím si na styl. Hlavní pro mě je, aby mi Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni dlouho a bez problémů posloužil. Což tento Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni opravdu garantuje, můžete si ho přibalit na cesty. Pro všechny aktivní chlapy ho tak musím velmi doporučit. Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni s vámi bez debat absolvuje i cestu k moři. Jenom buďte na pozoru, aby na něj nenadávala vaše manželka či přítelkyně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2019.

Hodnocení Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni

Sabina M: já jsem to prostě chtěla

Václav Z: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Denisa K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Zuzana O: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Antonín V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mucky Nutz Zadní blatník Road Butt Fender Reflexni

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt