Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1495 Kč Ověřit dostupnost

Mueller Hinged Wraparound Knee Brace, ortéza na koleno je velice oblíbená ortéza od značky Mueller a to zejména díky dvojí podpoře - středové i boční. Hodí se zejména při bolesti, nestabilitě kloubu a potížích s kolenními vazy.Ortéza disponuje patentovaným triaxiálním systémem řešením kloubu, díky němuž je zaručena maximální podpora a zároveň neomezený pohyb. Dráhu a pohyb čéšky kontroluje speciální tlaková trubička v obšití.Mueller Hinged Wraparound Knee Brace, ortéza na koleno je ovinovací, na zadní straně se nad a pod kolenem zapne na suchý zip a dotáhne horním a spodním páskem, které zajistí postranní klouby. Velice snadno se nandavá a je pohodlná pro nošení.Obvod středu koleneREG 30 - 40 cmLG 40 - 50 cmXL 50 - 60 cm

3 důvody proč prodáváme Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

Hana Mühlová, Nahořany

Hana Mühlová, Nahořany:
Mojím hlavním problémem je nerozhodnost. Než se pro někoho rozhodnu, trvá to strašně dlouho. Umím vybírat i několik dní. Porovnávám schopnosti, pročítám recenze, zkušenosti ostatních uživatelů a hlavně se dotazuji prodavače. Na tenhle Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG jsem našla mnoho pozitivních recenzí, ale pro jistotu jsem ještě několikrát volala do eshopu. Nyní se přidávám k frontě spokojených majitelů a také děkuji prodavačce za snahu mi vše říci.

Lucie Coufalíková, Hlavečník

Lucie Coufalíková, Hlavečník:
Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG jsem obdržela k narozeninám od tchýně. Takže jsem byla víc než nedůvěřivá, protože choťova maminka v minulosti často naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým prodejcům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku skoro nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila hodně obratem. Dneska jsem za ten dárek moc ráda. A navíc to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

Nikola Syptáková, Borek

Nikola Syptáková, Borek:
Byla jsem nejprve opatrná, a protože nerada nakupuji přes web. Byla jsem se na Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG kouknout v klasickém krámě. Otestovala jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého užitečného pomocníka můžu mít v bytě. Nemeškala jsem, sedla jsem k internetu a za nízkou cenu jej objednala. Mám ho doma šest dní a nemůžu si ho užít. Chci se naučit jej zvládat, ale vypadá to lehce, tak asi nebude chyba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

Radek P: 110 % spokojenost

Laura M: Tento Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jakub M: Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG je dobrý, ale chtělo yb to větší

Aleš M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Markéta R: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt