Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1495 Kč Ověřit dostupnost

Mueller Hinged Wraparound Knee Brace, ortéza na koleno je velice oblíbená ortéza od značky Mueller a to zejména díky dvojí podpoře - středové i boční. Hodí se zejména při bolesti, nestabilitě kloubu a potížích s kolenními vazy.Ortéza disponuje patentovaným triaxiálním systémem řešením kloubu, díky němuž je zaručena maximální podpora a zároveň neomezený pohyb. Dráhu a pohyb čéšky kontroluje speciální tlaková trubička v obšití.Mueller Hinged Wraparound Knee Brace, ortéza na koleno je ovinovací, na zadní straně se nad a pod kolenem zapne na suchý zip a dotáhne horním a spodním páskem, které zajistí postranní klouby. Velice snadno se nandavá a je pohodlná pro nošení.Obvod středu koleneREG 30 - 40 cmLG 40 - 50 cmXL 50 - 60 cm

3 důvody proč prodáváme Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

Hana Mühlová, Nahořany

Hana Mühlová, Nahořany:
Mým hlavním problémem je roztěkanost. Než se pro něco rozhodnu, trvá to hodně dlouho. Umím rozhodovat se i deset dní. Porovnávám schopnosti, čtu recenze, zkušenosti ostatních uživatelů a hlavně se ptám prodavače. Na tento Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG jsem objevila mnoho plusových ohlasů, ale pro sichr jsem ještě několikrát psala do obchodu. Nyní se přidávám k zástupu rozverných majitelů a také děkuji prodavačce za ochot mi vše říci.

Lucie Coufalíková, Hlavečník

Lucie Coufalíková, Hlavečník:
Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG jsem obdržela k vánocům od tchýně. Takže jsem byla víc než opatrná, protože choťova matka v minulosti často naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým obchodníkům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku vlastně nic nedám, když už je to na stole. A názor jsem změnila velmi obratem. Dneska jsem za ten dárek moc ráda. A navíc to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

Nikola Syptáková, Borek

Nikola Syptáková, Borek:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože nerada nakupuji přes net. Byla jsem se na Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG kouknout v klasickém krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého šikovného pomocníka můžu mít v bytě. Nečekala jsem, sedla jsem k internetu a za skvělou cenu jej koupila. Mám ho v bytě šest dní a nemůžu si ho vynachválit. Chci se naučit jej zvládat, ale vypadá to jednoduše, tak snad nebude chyba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

Valerie Š: Tento Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Viktorie K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Roman K: tak jsem to dostala aje to super

Sofie H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Ondřej R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt