Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1495 Kč Ověřit dostupnost

Mueller Hinged Wraparound Knee Brace, ortéza na koleno je velice oblíbená ortéza od značky Mueller a to zejména díky dvojí podpoře - středové i boční. Hodí se zejména při bolesti, nestabilitě kloubu a potížích s kolenními vazy.Ortéza disponuje patentovaným triaxiálním systémem řešením kloubu, díky němuž je zaručena maximální podpora a zároveň neomezený pohyb. Dráhu a pohyb čéšky kontroluje speciální tlaková trubička v obšití.Mueller Hinged Wraparound Knee Brace, ortéza na koleno je ovinovací, na zadní straně se nad a pod kolenem zapne na suchý zip a dotáhne horním a spodním páskem, které zajistí postranní klouby. Velice snadno se nandavá a je pohodlná pro nošení.Obvod středu koleneREG 30 - 40 cmLG 40 - 50 cmXL 50 - 60 cm

3 důvody proč prodáváme Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

Hana Mühlová, Nahořany

Hana Mühlová, Nahořany:
Mým velkým problémem je nerozhodnost. Než se pro někoho rozhodnu, je to velmi dlouho. Jsem schopna rozhodovat se i mnoho dní. Porovnávám možnosti, čtu recenze, zkušenosti jiných majitelů a hlavně se ptám prodavače. Na tenhle Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG jsem našla hodně plusových ohlasů, ale pro jistotu jsem ještě několikrát psala do eshopu. Nyní se přidávám k zástupu spokojených majitelů a také děkuji prodavačce za snahu mi vše říci.

Lucie Coufalíková, Hlavečník

Lucie Coufalíková, Hlavečník:
Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG jsem obdržela k vánocům od tchýně. Proto jsem byla víc než opatrná, protože choťova matka dříve občas naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým obchodníkům. Řekla jsem si, že za zkoušku skoro nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila hodně obratem. Nyní jsem za ten dárek moc ráda. A bonusem to vylepšilo i komunikace s tchýní.

Nikola Syptáková, Borek

Nikola Syptáková, Borek:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože bojácně nakupuji přes web. Byla jsem se na Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG kouknout v klasickém krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého šikovného pomocníka můžu mít doma. Nečekala jsem, sedla jsem k internetu a za skvělou cenu jej koupila. Mám ho v bytě sedm dní a nemůžu si ho vynachválit. Musím se naučit jej ovládat, ale vypadá to jednoduše, tak asi nebude problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 11. 2018.

Hodnocení Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

Šárka J: Ideální k osmnáctinám :)

Dominika B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jana H: dobré

Jakub J: je to fajné

Gabriela B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mueller Mueller Hinged Wraparound Knee Brace - kolenní ortéza s kloubem - ovinovací vel. LG

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt