Náladový prstýnek

Náladový prstýnek

Náladový prstýnek

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Náladový prstýnek. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Náladový prstýnek vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 122 Kč
Naše cena: 81 Kč Ověřit dostupnost

Náladový prstýnek je perfektní módní doplněk, který okamžitě upozorní vaše okolí, na jaké vlně se právě nacházíte, jakou máte náladu a jak se k vám tedy ostatní mají chovat. Na povrchu prstýnku je látka, která reaguje okamžitě po nasazení na prst a změní barvu.Prstýnek vám spolehlivě prozradí náladu jeho nositele Pevný kovový kroužek, který mění barvy při změně tělesné teploty Co jaká barva znamená : černá - napětí, nervozita, přepracovanost, únava hnědá - touha, nervozita, napjatost žlutá - nervozita, dojetí, nevyrovnanost zelená - aktivita, psychická pohoda zelenomodrá - spokojenost modrá - klid, láskyplnost fialová - štěstí, láska, romantika1 x Náladový prstýnek

3 důvody proč prodáváme Náladový prstýnek

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Náladový prstýnek

Jana Jáglová, Mokošín

Jana Jáglová, Mokošín:
Byla jsem zpočátku skeptická, a protože bojácně objednávám přes web. Byla jsem se na Náladový prstýnek kouknout v klasickém krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého šikovného pomocníka můžu mít v bytě. Nečekala jsem, sedla jsem k webu a za výhodnou cenu jej pořídila. Mám ho doma šest dní a nemůžu si ho vynachválit. Musím se naučit jej ovládat, ale vypadá to jednoduše, tak asi nebude problém.

Jakub Hospodský, Nová Lhota

Jakub Hospodský, Nová Lhota:
Tak na začátek, Náladový prstýnek je ve všech směrech super. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset koukat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc peněz na obyčejné nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na druhou stranu Náladový prstýnek, který mi dorazil poštou, mě nejvíc překvapil, ať už co do provedení, nebo užitečnosti.

Vojtěch Štus, Úhořilka

Vojtěch Štus, Úhořilka:
Doporučuji! Já osobně jsem z Náladový prstýnek nadšený a chválím všude, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na kvalitu příliš nekouká a masovost převažuje nad kvalitou, je opravdovou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na doby, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tento výrobek splňuje, používám ho už dlouho a určitě nadále budu. Hezký byl přístup obchodu, který mi mile zodpověděl mé dotazy.

Pavel Kumsta, Radotice

Pavel Kumsta, Radotice:
Jestli máte bolesti hlavy z agresivních reklam a přesvědčování, jak je ten který produkt naprosto top, jednejte jako já. Použijte namísto nedůvěryhodných marketingových chytáků raději reálné hodnocení zákazníků, kteří si výrobek na vlastní kůži vyzkoušeli. Já tak můžu skutečněobjektivně prohlásit, že Náladový prstýnek je tím nejlepším, co jsem si mohl pořídit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2019.

Hodnocení Náladový prstýnek

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Náladový prstýnek

Pavel H: je to fajné

Miroslav K: 110 % spokojenost

Adéla H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Štěpán Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Miroslav Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Náladový prstýnek. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Náladový prstýnek

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt