Náladový prstýnek

Náladový prstýnek

Náladový prstýnek

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Náladový prstýnek. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Náladový prstýnek vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 125 Kč
Naše cena: 83 Kč Ověřit dostupnost

Náladový prstýnek je perfektní módní doplněk, který okamžitě upozorní vaše okolí, na jaké vlně se právě nacházíte, jakou máte náladu a jak se k vám tedy ostatní mají chovat. Na povrchu prstýnku je látka, která reaguje okamžitě po nasazení na prst a změní barvu.Prstýnek vám spolehlivě prozradí náladu jeho nositele Pevný kovový kroužek, který mění barvy při změně tělesné teploty Co jaká barva znamená : černá - napětí, nervozita, přepracovanost, únava hnědá - touha, nervozita, napjatost žlutá - nervozita, dojetí, nevyrovnanost zelená - aktivita, psychická pohoda zelenomodrá - spokojenost modrá - klid, láskyplnost fialová - štěstí, láska, romantika1 x Náladový prstýnek

3 důvody proč prodáváme Náladový prstýnek

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Náladový prstýnek

Alena Krutá, Jedomělice

Alena Krutá, Jedomělice:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Pořídila jsem u vás poměrně drahý Náladový prstýnek a musím říci, že mě příjemně překvapilo jednání a také zpracování. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím známým.

Sára Psohlavcová, Chlum-Korouhvice

Sára Psohlavcová, Chlum-Korouhvice:
Nechci si stěžovat, zboží dorazilo v naprostém pořádku. I když byla stanovena týdenní doručovací lhůta, přišel mi výrobek už druhý den, pěkně zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho chtěli doma vyzkoušet a pracuje bezvadně. Ani jsem nevěděla, že s tím budu tak spokojená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a Náladový prstýnek objednala. Této objednávky zcela jasně nelituji.

Michaela Círová, Určice

Michaela Círová, Určice:
Jsem uspokojená, vše bylo okamžité, od objednání do dodání a v blízké době si objednám ještě jednu Náladový prstýnek, do bytu. Ta první byla na zahradu. Vyhovuje mi její délka .Ještě jednou děkuji Hezký den

Oliver Goryl, Kobylí

Oliver Goryl, Kobylí:
Když jsem porovnával Náladový prstýnek, nejdřív jsem si nebyl jistý kvalitou. Nakonec jsme vybrali s manželkou tento Náladový prstýnek a určitě jsme udělali dobře. Je kvalitní, pevný a maximálně vyhovuje našim požadavkům. Jsme vážně spokojení a určitě si jej zase zakoupíme. Protože jsme již v důchodu, nechali jsme si poradit od profesionálních prodejců. Dlouho jsme se nesetkali s takovým skvělým prodejem.

Gabriela Klašková, Svojkovice

Gabriela Klašková, Svojkovice:
Skvělý Náladový prstýnek, díky kterému zvládám své denní starosti zcela s přehledem. Pohodlný, šikovný, ale zároveň i nejnovější a trendy. V e-shopu je prodáván v několika variantách, které obšťastní i ty pohodlné zákazníky. Velkým plus je cena, která pomáhá jeho pořízení široké veřejnosti. Náladový prstýnek je také i ideálním dárkem k vánocům, významnému dni nebo jen tak pro radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2019.

Hodnocení Náladový prstýnek

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Náladový prstýnek

Viktor S: Jsem ráda, že to mám

Kristýna Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tobiáš S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nikola R: Tento Náladový prstýnek jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Tomáš T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Náladový prstýnek. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Náladový prstýnek

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt