Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Fascinující a pikantní vůně pižma v náramku Narcissus je tím pravým elixírem svádění! JAK HO POUŽÍVAT? Chceš zvýšit šanci, že si tě tvůj objekt zájmu všimne? Ozdob své zápěstí nebo kotník voňavým pryžovým náramkem Bunga Bunga. Ten totiž působí jako magnet! Afrodiziakální vůně přitahuje pozornost druhého pohlaví a probouzí jeho vnitřní smyslnost a milostnou touhu. JAK DLOUHO VYDRŽÍ? Po vyjmutí z plastové krabičky začne náramek vonět. Během jeho nošení se kolem tebe vytvoří vonný opar afrodiziakální vůně. Neobsahuje ftaláty, je 100% zdravotně nezávadný. Vonět vydrží minimálně měsíc. Materiál a balení: 78 % Eva plast, 2 % barvivo, 20 % aroma olejBaleno v plastové krabičce ve tvaru srdce.

3 důvody proč prodáváme Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Tomáš Kořánek, Stochov

Tomáš Kořánek, Stochov:
Když jsem váš Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem měl obavy, co mi na to žena řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nemožnosti, místo abych schovával kačky na důležitější věci. Měl jsem strach, že tentokrát to skončí stejně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 uviděl, řekl mi, ať jí ho zapůjčím, že ho zkusí. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátila, a já si musel objednat nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

Václav Kubza, Rokytnice nad Jizerou

Václav Kubza, Rokytnice nad Jizerou:
Opravdu parádní kontaktní Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 s intuitivním ovládáním které zvládne lehce každý. A zážitky jsou téměř vždy podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání nálady

Barbora Vnenková, Benešov u Semil

Barbora Vnenková, Benešov u Semil:
Nejsem zvyklá objednávat na internetu. Jsem dáma, proto ráda si vše zkouknu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tuto Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 prodávali za výhodnou cenu a slíbili rychlé zaslání, tak jsem se rozhodla. A chci napsat, že jsem spokojená, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela nikde chodit, ale byl mi výrobek zaslán opravdu okamžitě, profesionálně zabalený a já jsem nejvíc spokojená. Hezký a intuitivní obchod je největší plus. Doporučuji.

Matyáš Šlehofr, Dynín

Matyáš Šlehofr, Dynín:
Dostal jsem Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 jako dárek, ale přesto jsem nadšený. Ono se říká, že darovanému koni na zuby nekoukej, ale tady ani na nic zírat nejde. Lehký jednoduchý vzhled, žádná vadnost. Zkrátka perfektní výrobek, který mi udělal ochotně radost a doporučuji všem, kteří váhají nebo se rozhodují mezi více modely. vyberte určitě tento.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2018.

Hodnocení Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Vanesa S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Šárka M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nikol P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sebastian H: funkční výrobek

Samuel P: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt