Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Fascinující a pikantní vůně pižma v náramku Narcissus je tím pravým elixírem svádění! JAK HO POUŽÍVAT? Chceš zvýšit šanci, že si tě tvůj objekt zájmu všimne? Ozdob své zápěstí nebo kotník voňavým pryžovým náramkem Bunga Bunga. Ten totiž působí jako magnet! Afrodiziakální vůně přitahuje pozornost druhého pohlaví a probouzí jeho vnitřní smyslnost a milostnou touhu. JAK DLOUHO VYDRŽÍ? Po vyjmutí z plastové krabičky začne náramek vonět. Během jeho nošení se kolem tebe vytvoří vonný opar afrodiziakální vůně. Neobsahuje ftaláty, je 100% zdravotně nezávadný. Vonět vydrží minimálně měsíc. Materiál a balení: 78 % Eva plast, 2 % barvivo, 20 % aroma olejBaleno v plastové krabičce ve tvaru srdce.

3 důvody proč prodáváme Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Tomáš Kořánek, Stochov

Tomáš Kořánek, Stochov:
Když jsem váš Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 poprvé přinesl domů, docela jsem se bál, co mi na to kolega řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nemožnosti, místo abych šetřil kačky na potřebnější zboží. Měl jsem obavu, že tentokrát to skončí stejně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 uviděla, řekla mi, ať jí ho ukážu, že ho otestujw. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátila, a já si musel objednat nový, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení všichni.

Václav Kubza, Rokytnice nad Jizerou

Václav Kubza, Rokytnice nad Jizerou:
Opravdu perfektní dotykový Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 s intuitivním ovládáním které zvládne snadono každý. A zážitky jsou téměř vždycky podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání nálady

Barbora Vnenková, Benešov u Semil

Barbora Vnenková, Benešov u Semil:
Nejsem zvyklá objednávat na internetu. Jsem žena, proto ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tuto Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 prodávali za báječnou cenu a slíbili rychlé doručení, tak jsem se rozhodla. A chci říct, že jsem ráda, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi výrobek zaslán dokonce okamžitě, profesionálně zabalený a já jsem maximálně ráda. Hezký a intuitivní eshop je největší plus. Doporučuji.

Matyáš Šlehofr, Dynín

Matyáš Šlehofr, Dynín:
Dostal jsem Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 jako dárek, ale přesto jsem nadšený. Ono se povídá, že darovanému koni na zuby nezírej, ale zde ani na nic koukat nejde. Lehký jednoduchý vzhled, žádná vadnost. Jednoduše perfektní výrobek, který mi udělal ochotně radost a doporučuji všem, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi více produkty. vyberte jasně tento.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Alena R: Ideální k osmnáctinám :)

Alžběta Z: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Klára H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adam M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Vojtěch Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt