Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Fascinující a pikantní vůně pižma v náramku Narcissus je tím pravým elixírem svádění! JAK HO POUŽÍVAT? Chceš zvýšit šanci, že si tě tvůj objekt zájmu všimne? Ozdob své zápěstí nebo kotník voňavým pryžovým náramkem Bunga Bunga. Ten totiž působí jako magnet! Afrodiziakální vůně přitahuje pozornost druhého pohlaví a probouzí jeho vnitřní smyslnost a milostnou touhu. JAK DLOUHO VYDRŽÍ? Po vyjmutí z plastové krabičky začne náramek vonět. Během jeho nošení se kolem tebe vytvoří vonný opar afrodiziakální vůně. Neobsahuje ftaláty, je 100% zdravotně nezávadný. Vonět vydrží minimálně měsíc. Materiál a balení: 78 % Eva plast, 2 % barvivo, 20 % aroma olejBaleno v plastové krabičce ve tvaru srdce.

3 důvody proč prodáváme Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Tomáš Kořánek, Stochov

Tomáš Kořánek, Stochov:
Když jsem váš Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 poprvé přinesl domů, docela jsem měl obavy, co mi na to děti řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za hlouposti, místo abych šetřil kačky na důležitější věci. Měl jsem obavu, že tentokrát to skončí obdobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 uviděla, řekla mi, ať jí ho půjčím, že ho otestujw. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel koupit nový, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení oba.

Václav Kubza, Rokytnice nad Jizerou

Václav Kubza, Rokytnice nad Jizerou:
Opravdu perfektní dotykový Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 s intuitivním ovládáním které zvládne snadono každý. A výsledky jsou téměř vždy podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání nálady

Barbora Vnenková, Benešov u Semil

Barbora Vnenková, Benešov u Semil:
Nejsem zvyklá objednávat na netu. Jsem žena, takže ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tuto Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 nabízeli za levnou cenu a slíbili bleskové dodání, tak jsem se rozhodla. A můžu sdělit, že jsem spokojená, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela nikde šmajdat, ale byl mi model doručen dokonce okamžitě, profesionálně zabalený a já jsem maximálně spokojená. Hezký a přehledný obchod je největší plus. Doporučuji.

Matyáš Šlehofr, Dynín

Matyáš Šlehofr, Dynín:
Dostal jsem Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 jako dárek, proto jsem nadšený. Ono se povídá, že obdarovanému koni na zuby nečum, ale zde ani na nic zírat nejde. Funkční jednoduchý povrch, žádná vadnost. Jednoduše perfektní výrobek, který mi udělal ochotně radost a doporučuji rodině, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi více druhy. Zvolte určitě tento.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Linda V: dobré

Daniela V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

František K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Andrea M: Tento Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Emma C: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt