Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Fascinující a pikantní vůně pižma v náramku Narcissus je tím pravým elixírem svádění! JAK HO POUŽÍVAT? Chceš zvýšit šanci, že si tě tvůj objekt zájmu všimne? Ozdob své zápěstí nebo kotník voňavým pryžovým náramkem Bunga Bunga. Ten totiž působí jako magnet! Afrodiziakální vůně přitahuje pozornost druhého pohlaví a probouzí jeho vnitřní smyslnost a milostnou touhu. JAK DLOUHO VYDRŽÍ? Po vyjmutí z plastové krabičky začne náramek vonět. Během jeho nošení se kolem tebe vytvoří vonný opar afrodiziakální vůně. Neobsahuje ftaláty, je 100% zdravotně nezávadný. Vonět vydrží minimálně měsíc. Materiál a balení: 78 % Eva plast, 2 % barvivo, 20 % aroma olejBaleno v plastové krabičce ve tvaru srdce.

3 důvody proč prodáváme Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Tomáš Kořánek, Stochov

Tomáš Kořánek, Stochov:
Když jsem váš Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 poprvé přinesl domů, docela jsem se bál, co mi na to přítel řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nesmysli, místo abych šetřil peníze na důležitější zboží. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne stejně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 spatřil, řekl mi, ať jí ho zapůjčím, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátila, a já si musel objednat další, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení všichni.

Václav Kubza, Rokytnice nad Jizerou

Václav Kubza, Rokytnice nad Jizerou:
Opravdu parádní kontaktní Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 s intuitivním ovládáním které zvládne lehce každý. A zážitky jsou téměř pokaždé podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v nákupním režimu možnost nastavení a ukázání nálady

Barbora Vnenková, Benešov u Semil

Barbora Vnenková, Benešov u Semil:
Nejsem zvyklá kupovat na netu. Jsem dáma, takže ráda si vše zkouknu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tento Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 prodávali za levnou cenu a slíbili rychlé zaslání, tak jsem podlehla. A můžu napsat, že jsem ráda, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi produkt zaslán opravdu rychle, profesionálně zabalený a já jsem maximálně spokojená. Hezký a intuitivní eshop je největší plus. Doporučuji.

Matyáš Šlehofr, Dynín

Matyáš Šlehofr, Dynín:
Dostal jsem Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 jako dárek, ale přesto jsem nadšený. Ono se povídá, že darovanému koni na zuby nekoukej, ale zde ani na nic zírat nejde. Minimalistický jednoduchý design, žádná vadnost. Jednoduše perfektní produkt, který mi udělal opravdu radost a doporučuji rodině, kteří váhají nebo se rozhodují mezi několika produkty. Zvolte jasně tento.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 12. 2018.

Hodnocení Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Nikola N: dobré

Samuel H: funkční výrobek

Julie Č: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Vít P: Celkem jsem spokojený.

Michal B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt