Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Fascinující a pikantní vůně pižma v náramku Narcissus je tím pravým elixírem svádění! JAK HO POUŽÍVAT? Chceš zvýšit šanci, že si tě tvůj objekt zájmu všimne? Ozdob své zápěstí nebo kotník voňavým pryžovým náramkem Bunga Bunga. Ten totiž působí jako magnet! Afrodiziakální vůně přitahuje pozornost druhého pohlaví a probouzí jeho vnitřní smyslnost a milostnou touhu. JAK DLOUHO VYDRŽÍ? Po vyjmutí z plastové krabičky začne náramek vonět. Během jeho nošení se kolem tebe vytvoří vonný opar afrodiziakální vůně. Neobsahuje ftaláty, je 100% zdravotně nezávadný. Vonět vydrží minimálně měsíc. Materiál a balení: 78 % Eva plast, 2 % barvivo, 20 % aroma olejBaleno v plastové krabičce ve tvaru srdce.

3 důvody proč prodáváme Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Martin Hochmann, Jíkev

Martin Hochmann, Jíkev:
Opravdu bezva věc, tohle se opravdu jen tak nepotká. Můžu to všem vřele doporučit, takový Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 jsem hledal na webu hodně dlouho, ale vždy měl nějakou chybu ? vyšší cena, špatná kvalita, nebo problémy s doručením zboží... Každopádně toto je zcela príma, a jsem po všech stranách spokojený. Tento Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 můžu rozhodně doporučit kamarádům, kteří něco podobného shánějí.

Jaroslav Pacl, Horní Studénky

Jaroslav Pacl, Horní Studénky:
Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 jsem objednal po důkladném rozmýšlení. Věnoval jsem celkem hodně času srovnávání s stejnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mám chtít. Cena i udávané vlastnosti mi podle záznamů na e-shopu vyhovovaly. A musím povědět, že mě to ani trochu nezklamalo.  S Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 jsem velice spokojený a jistě bych ho doporučil i ostatním nakupujícím.

Aleš Štanglica, Chotěmice

Aleš Štanglica, Chotěmice:
Opravdu perfektní dotykový Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 s intuitivním ovládáním které zvládne úplně každý. A zážitky jsou téměř vždycky podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání vlhkosti

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 05. 2018.

Hodnocení Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Patrik M: Přišlo to celkem rychle

Nikola S: nemá chybu

Emma Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jaroslav K: Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 je dobrý, ale chtělo yb to větší

Richard R: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt