Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Fascinující a pikantní vůně pižma v náramku Narcissus je tím pravým elixírem svádění! JAK HO POUŽÍVAT? Chceš zvýšit šanci, že si tě tvůj objekt zájmu všimne? Ozdob své zápěstí nebo kotník voňavým pryžovým náramkem Bunga Bunga. Ten totiž působí jako magnet! Afrodiziakální vůně přitahuje pozornost druhého pohlaví a probouzí jeho vnitřní smyslnost a milostnou touhu. JAK DLOUHO VYDRŽÍ? Po vyjmutí z plastové krabičky začne náramek vonět. Během jeho nošení se kolem tebe vytvoří vonný opar afrodiziakální vůně. Neobsahuje ftaláty, je 100% zdravotně nezávadný. Vonět vydrží minimálně měsíc. Materiál a balení: 78 % Eva plast, 2 % barvivo, 20 % aroma olejBaleno v plastové krabičce ve tvaru srdce.

3 důvody proč prodáváme Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Martin Hochmann, Jíkev

Martin Hochmann, Jíkev:
Opravdu bezva věcička, tohle se opravdu jen tak nenajde. Můžu to všem opravdu doporučit, takový Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 jsem sháněl na internetu hodně dlouho, ale vždy měl nějakou vadu ? vysoká cena, špatná kvalita, nebo chyby s doručením balíčku... Každopádně tohle je zcela príma, a jsem po všech stranách spokojený. Tento Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 můžu jasně doporučit kamarádům, kteří něco stejného hledají.

Jaroslav Pacl, Horní Studénky

Jaroslav Pacl, Horní Studénky:
Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 jsem zakoupil po důkladném zhodnocení. Věnoval jsem docela hodně času porovnání s podobnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mám chtít. Cena i popisované vlastnosti mi podle záznamů obchodu vyhovovaly. A musím říct, že mě to vůbec nepřekvapilo.  S Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 jsem velice spokojený a jistě bych ho poradil i ostatním nakupujícím.

Aleš Štanglica, Chotěmice

Aleš Štanglica, Chotěmice:
Opravdu parádní dotykový Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 s intuitivním ovládáním které zvládne snadono každý. A výsledky jsou téměř vždy podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání počasí

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 10. 2018.

Hodnocení Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Štěpán Č: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Matyáš T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Karolína B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Vanesa S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kristýna P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt