Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Fascinující a pikantní vůně pižma v náramku Narcissus je tím pravým elixírem svádění! JAK HO POUŽÍVAT? Chceš zvýšit šanci, že si tě tvůj objekt zájmu všimne? Ozdob své zápěstí nebo kotník voňavým pryžovým náramkem Bunga Bunga. Ten totiž působí jako magnet! Afrodiziakální vůně přitahuje pozornost druhého pohlaví a probouzí jeho vnitřní smyslnost a milostnou touhu. JAK DLOUHO VYDRŽÍ? Po vyjmutí z plastové krabičky začne náramek vonět. Během jeho nošení se kolem tebe vytvoří vonný opar afrodiziakální vůně. Neobsahuje ftaláty, je 100% zdravotně nezávadný. Vonět vydrží minimálně měsíc. Materiál a balení: 78 % Eva plast, 2 % barvivo, 20 % aroma olejBaleno v plastové krabičce ve tvaru srdce.

3 důvody proč prodáváme Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Martin Hochmann, Jíkev

Martin Hochmann, Jíkev:
Opravdu príma věcička, tohle se opravdu jen tak nenajde. Můžu to všem opravdu doporučit, takový Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 jsem sháněl na webu hodně dlouho, ale vždy měl nějakou chybu ? vysoká cena, mizerná kvalita, nebo chyby s dodáním zásilky... Každopádně tohle je zcela príma, a jsem po všech směrech spokojený. Tenhle Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 můžu jasně doporučit všem, kteří něco stejného hledají.

Jaroslav Pacl, Horní Studénky

Jaroslav Pacl, Horní Studénky:
Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 jsem objednal po řádném rozmýšlení. Věnoval jsem celkem hodně času srovnávání s stejnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mám chtít. Cena i udávané vlastnosti mi podle záznamů na e-shopu vyhovovaly. A musím říct, že mě to vůbec nezklamalo.  S Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 jsem moc šťastný a jistě bych ho doporučil i ostatním zákazníkům.

Aleš Štanglica, Chotěmice

Aleš Štanglica, Chotěmice:
Opravdu parádní kontaktní Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005 s intuitivním ovládáním které zvládne lehce každý. A zážitky jsou téměř pokaždé podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání nálady

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2018.

Hodnocení Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Viktorie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Nikola O: dobré

Oliver S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jáchym R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Veronika Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Náramek parfémovaný Bunga Narcissus 005

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt