Naturata Bio Obilná káva, 1kg

Naturata Bio Obilná káva, 1kg

Naturata Bio Obilná káva, 1kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Naturata Bio Obilná káva, 1kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Naturata Bio Obilná káva, 1kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1229 Kč
Naše cena: 819 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková rozpustná obilná káva nejvyšší kvality ze směsi žita, čekanky a ječmene obohacena o sušené žaludy a fíky původem z německého biodynamického zemědělství představuje naprosto unikátní alternativu pro všechny milovníky zdravých obilných káv ale i ty, kteří rádi ocení skvělou obilnou alternativu klasické kávy bez kofeinu. Díky svému unikátnímu výrobnímu procesu odstraňující zbytkový lepek je vhodná i pro celialiky.Složení: Žito*, čekanka*, ječmen*, žaludy*, fíky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EU

3 důvody proč prodáváme Naturata Bio Obilná káva, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Naturata Bio Obilná káva, 1kg

Ema Chabadová, Hradec nad Svitavou

Ema Chabadová, Hradec nad Svitavou:
Tento Naturata Bio Obilná káva, 1kg určitě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala rovnou čtyři kusy a jsem s nimi zcela ráda. Design i velikost odpovídá obrázkům a s kontaktováním prodejce kvůli doručení taky nebyl žádný zádrhel. Pracuji s nimi střídavě a stále vypadají dva jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i nadále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což si nemyslím, jelikož dosud pracují 100%.

Daniela Vorasická, Holín

Daniela Vorasická, Holín:
Tak tohle je úplně úžasné! Nevím, čím to je, ale tenhle Naturata Bio Obilná káva, 1kg je opravdu skvělý, a hodně mi pomohl. Týden jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádek, ať jej taky vyzkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik bála se. Tohle jasně musí mít v kanceláři každý, dokonce i otec, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a teď mi ho závidí.

Dominika Proroková, Hovorany

Dominika Proroková, Hovorany:
Naturata Bio Obilná káva, 1kg překvapil, mám ho odtud objednaný od září a chci ho pochválit. Skvěle pracuje, nadchl mě i souseda, který na to zpočátku hleděl tak trochu s obavami. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V tadytý cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Kristýna Palátová, Vejvanov

Kristýna Palátová, Vejvanov:
Tenhle Naturata Bio Obilná káva, 1kg, to je jednoduše absolutně boží super věc! Odkládala jsem si na něj docela dlouho, protože se mi několikrát ty penízky nějakým způsobem vytratily, ale poté jsem si ho koupila a je to absolutně bomba. Ale nejvíc oceňuji, že má super design. Ne že by to byla jediná přednost, ale pro mě je to hlavní. Ale je to zároveň skvělá věcička, dejte na můj názor :-D

Anežka Trefilová, Radenice

Anežka Trefilová, Radenice:
design je pro mě hlavní. Chodím na design a nemůžu si koupit cokoliv, co se mi zalíbí. Právě Naturata Bio Obilná káva, 1kg mě hodně zaujal. Jak se povídá, první touha, správná myšlenka! Svým designem i provedením se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta suprová cena, to je takový bonus.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2018.

Hodnocení Naturata Bio Obilná káva, 1kg

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Naturata Bio Obilná káva, 1kg

Simona S: já jsem to prostě chtěla

Magdaléna K: dobré

Sofie T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Oliver Š: Naturata Bio Obilná káva, 1kg je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sabina B: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Naturata Bio Obilná káva, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Naturata Bio Obilná káva, 1kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt