Nike Indigo - EDT 100 ml

Nike Indigo - EDT 100 ml

Nike Indigo - EDT 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Nike Indigo - EDT 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Nike Indigo - EDT 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 345 Kč Ověřit dostupnost

Nike Man Indigo je vůně pro sebevědomého, nezávislého a moderního muže. Parfém pochází z úspěšné řady Colors. Nike Man Indigo kombinuje bohaté aroma citrusů s kořením. Následuje lehké srdce a koncové tóny jemných dřevin. Všichni milujeme barvy. Vyberte si proto i Vy tu svoji z barevné kolekce NIKE. Produkt byl uveden na trh v roce 2014.

3 důvody proč prodáváme Nike Indigo - EDT 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nike Indigo - EDT 100 ml

Marie Holoubková, Veselice:
Mým velkým problémem je roztěkanost. Než se pro někoho rozhodnu, trvá to strašně dlouho. Umím rozhodovat se i deset dní. Porovnávám možnosti, čtu recenze, zkušenosti ostatních uživatelů a hodně se dotazuji prodavače. Na tento Nike Indigo - EDT 100 ml jsem objevila mnoho plusových ohlasů, ale pro jistotu jsem ještě několikrát psala do eshopu. Nyní se přiřazuji k frontě spokojených majitelů a také děkuji prodavačce za snahu mi vše říci.

Aneta Bírešová, Zlámanec:
Jsem příjemně překvapena jak okamžitým dodání, tak perfektním zajištěním, co se týče zabalení produktu. Precizní. Nike Indigo - EDT 100 ml přišel v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu okamžitě využívat. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem určitě opakovaně vracet a nakupovat dále.

Barbora Štědronská, Poděvousy:
Tento Nike Indigo - EDT 100 ml jsem viděla u kamarádky a začala jsem se o něj zajímat. Na její doporučení jsem ihned, co jsem přišla domů, sedla k počítači a objednala. Po celkem krátké chvíli zaťukal doručovatel a já jej můžu používat. Jsem hodně překvapená a budu testovat dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho potkám a dám se s ním do rozhovoru.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení Nike Indigo - EDT 100 ml

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze Nike Indigo - EDT 100 ml

Adéla K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Johana O: Ideální k osmnáctinám :)

Karel D: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kristýna I: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Valerie H: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nike Indigo - EDT 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nike Indigo - EDT 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt