Nikka Pure Malt White 0,5l 43%

Nikka Pure Malt White 0,5l 43%

Nikka Pure Malt White 0,5l 43%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Nikka Pure Malt White 0,5l 43%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Nikka Pure Malt White 0,5l 43% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1656 Kč
Naše cena: 1104 Kč Ověřit dostupnost

Lehce rašelinová whisky od známé japonské značky Nikka.

3 důvody proč prodáváme Nikka Pure Malt White 0,5l 43%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nikka Pure Malt White 0,5l 43%

Adéla Dubčáková, Okřínek

Adéla Dubčáková, Okřínek:
Hledala jsem dárek k svátku pro svou babičku. Měla jsem nějakou ideu, ale nedokázala jsem zvolit to nejlepší. Ochotný prodejkyně ve vašem e-shopu mi pomohli. Obdržela jsem skvělý tip, za který jsem moc ráda. Nikka Pure Malt White 0,5l 43% se matce moc líbil a dnes po několika měsících je stále velmi spokojená. Zásilka mi dorazil rychle, jak jsem hledala, jelikož jsem dárek objednávala na poslední chvíli. Perfektní a profesionální jednání.

Michal Štrbík, Vitiněves

Michal Štrbík, Vitiněves:
Tak na začátek, Nikka Pure Malt White 0,5l 43% je ve všech ohledech perfektní. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset hledat jinde, když jsem objevil, že už není k okamžitému odběru, avšak za tři dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc kaček na každodenní nákupy, takže v mém rozhodování hrála obrovskou roli cena, na druhou stranu Nikka Pure Malt White 0,5l 43%, který mi dorazil kurýrem, mě velmi překvapil, ať už co do kvality, nebo výdrže.

Šimon Punák, Bolkov

Šimon Punák, Bolkov:
Nikka Pure Malt White 0,5l 43% jsem si objednal především proto, že byl levný. Nejsem zrovna při penězích, naopak se musím pečlivě dívat, jak je co drahé, takže cenová dostupnost byla pro mě rozhodující. Neodhadoval jsem příliš kvalitní materiály, ale prodejce mě opravdu překvapil. Prvotřídní, praktická věc. Za přijatelnou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Kolegovi, který mi o něm řekl, jsem pak z vděku koupil láhev dobrého vína, protože mi tím udělal vážně neuvěřitelnou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 05. 2018.

Hodnocení Nikka Pure Malt White 0,5l 43%

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Nikka Pure Malt White 0,5l 43%

Michaela C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Matouš K: Celkem jsem spokojený.

Šárka Ž: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jonáš Č: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Karolína V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nikka Pure Malt White 0,5l 43%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nikka Pure Malt White 0,5l 43%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt