Nikka Taketsuru 21y 0,7l 43%

Nikka Taketsuru 21y 0,7l 43%

Nikka Taketsuru 21y 0,7l 43%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Nikka Taketsuru 21y 0,7l 43%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Nikka Taketsuru 21y 0,7l 43% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 17249 Kč
Naše cena: 11499 Kč Ověřit dostupnost

Nikka Taketsuru 21Y získala ocenění nejlepší neskotské blended malt whisky při udílení World Whiskies Awards 2007 a podle Whisky Magazine je dokonce...

3 důvody proč prodáváme Nikka Taketsuru 21y 0,7l 43%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nikka Taketsuru 21y 0,7l 43%

Karel Smuž, Chřenovice

Karel Smuž, Chřenovice:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a Nikka Taketsuru 21y 0,7l 43% je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá opravdu dobře, takže nemám obavu, že bych musel opět objednávat další. Myslím, že jde celkem o dobrou věc.

Vanesa Chuchvalcová, Kladeruby

Vanesa Chuchvalcová, Kladeruby:
Nikka Taketsuru 21y 0,7l 43% překvapil, mám ho odtud koupený od února a chci ho pochválit. Perfektně pracuje, nadchl mě i tátu, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V téhle cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Magdaléna Sakajtová, Olomouc

Magdaléna Sakajtová, Olomouc:
Tento Nikka Taketsuru 21y 0,7l 43% jsem viděla u babičky a začala jsem se o něj zajímat. Na její doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla domů, sedla k počítači a zakoupila. Po opravdu krátké chvíli zazvonil kurýr a já jej můžu využívat. Jsem opravdu překvapená a budu testovat dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho potkám a dám se s ním do řeči.

Michaela Dudychová, Tulešice

Michaela Dudychová, Tulešice:
Za náš léta používaný Nikka Taketsuru 21y 0,7l 43%, na který jsem zvyklá, jsem hledala náhradu, jelikož původní už není k sehnání. Hledala jsem na webu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho okamžitě zakoupila, protože i cenově je pro mne přijatelný. Moje volba byla po všech stránkách správná a počítám i do budoucna.

Ondřej Bíbr, Slabčice

Ondřej Bíbr, Slabčice:
Nikka Taketsuru 21y 0,7l 43% jsem si kupoval přes internet. Nikdy jsem podobně nic nekupoval, a byl jsem proto trochu nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi přijelo před domem doručovatelka a předala mi můj Nikka Taketsuru 21y 0,7l 43%. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v klasickém obchodě, navíc jsem jej koupil doma u noťasu. Skvělá služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2018.

Hodnocení Nikka Taketsuru 21y 0,7l 43%

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Nikka Taketsuru 21y 0,7l 43%

Petra P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sabina G: dobré

Emma M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Valerie K: děda je z dárku je nadšený

Rozálie D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nikka Taketsuru 21y 0,7l 43%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nikka Taketsuru 21y 0,7l 43%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt