Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Nová květinová vůně L´Extase Caresse De Roses od značky Nina Ricci je inspirována ženskou přitažlivostí. Parfumér Francis Kurkdjian navrhnul tuto jemnou a smyslnou vůni, která je svůdná stejně jako nahá žena. Květinové tóny růže, fialky, konvalinky a pivoňky se snoubí se svěžími ovocnými akordy. V základu se prolínají pižmo a pačuli. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Jana Šusová, Čermná nad Orlicí

Jana Šusová, Čermná nad Orlicí:
Holky, nevím jestli chlapi někdy něco podobného ocení, ale my si tuším můžeme říct, že toto je celkem neskutečně krásný Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml. Tohle je zboží, která mi hodně všechno ulehčila, a jsem s ní bez výhradně ráda. Otec se na to sice xichtí, ale znáte to, chlap nikdy pochopí, když nám něco opravdu pomůže. A já jsem vážně unešená, že jsem něco takového na netu našla. Takže pokud některá z vás váhá, pak vám tohle můžu klidně doporučit.

Jiří Jiráský, Ruda nad Moravou

Jiří Jiráský, Ruda nad Moravou:
Úžasné, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml je velmi krásný, vypadá přesně jako na fotce na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro babičku. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Lucie Balázsová, Hřensko

Lucie Balázsová, Hřensko:
S tímto nákupem jsem nejvíce spokojená. Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml jsem si vybrala za účelem sportování a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

Martin Končel, Tučapy

Martin Končel, Tučapy:
Jak jsem spokojený s Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml? Určitě kupující dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, převelice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového eshopu. Líbí se mi, že nabízí nepřeberný výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2018.

Hodnocení Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Štěpán S: funkční výrobek

Dominika P: Ideální k osmnáctinám :)

Jaroslav B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Daniel R: Celkem jsem spokojený.

Dominik U: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt