Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1339 Kč Ověřit dostupnost

Nová květinová vůně L´Extase Caresse De Roses od značky Nina Ricci je inspirována ženskou přitažlivostí. Parfumér Francis Kurkdjian navrhnul tuto jemnou a smyslnou vůni, která je svůdná stejně jako nahá žena. Květinové tóny růže, fialky, konvalinky a pivoňky se snoubí se svěžími ovocnými akordy. V základu se prolínají pižmo a pačuli. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Sebastian Hoskovec, Slavětín

Sebastian Hoskovec, Slavětín:
Perfektní a cenově přiměřený Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml, ke kterému se rád vracím. Vadí mi jen menší velikost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený zpracováním. Byl to dárek, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o objednání ještě jednoho výrobku této značky. Doporučuji.

Daniela Barcalová, Třebívlice

Daniela Barcalová, Třebívlice:
Tento Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml jsem shlédla u kamarádky a začala jsem se o něj informovat. Na kamarádky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z kanceláře, sedla k notebooku a zakoupila. Po opravdu krátké době zazvonil pošťák a já jej můžu používat. Jsem hodně spokojená a budu zkoušet dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

Zuzana Čiefová, Háj u Duchcova

Zuzana Čiefová, Háj u Duchcova:
Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml je pomocí příjemnému materiálu a modernímu vzhledu ideální jak pro víkend, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními nutnostmí. Přítelkyně mi ho chtějí vzít, protože pomocí němu jsem viditelná a zvýší přesně to, co zvýšit má. Oceňuji na něm i to, že je lehce sehnatelný a když potřebuji další, není těžké ho sehant. Doručení běžně dojde do druhého dne a jsem o něm informována pomocí emailu předem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 05. 2018.

Hodnocení Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Jaroslav K: Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nela O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jonáš P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Marek B: Přišlo to celkem rychle

Aneta O: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt