Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml

Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml

Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 819 Kč Ověřit dostupnost

Touto vůní ztělesňuje Nina Ricci sen o ženě v souladu s jejími nejtajnějšími touhami. Žena naší doby si vydobyla právo na zážitky všemi smysly. Ženskost ve spojení se smyslností. Právo být sama sebou, i když je nahá. Obzvláště když je nahá. Žhnoucí a svobodná žena. Erotický sen ženy, imaginární a světská cesta k jádru svého bytí, o cestě až do extáze: L'Extase. Na trh byla uvedena v roce 2015.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml

Vít Foerster, Vinařice

Vít Foerster, Vinařice:
Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml jsem objednal jako náhradu, protože podobný, poměrně nekvalitní kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání mnohem více kvalitně vypracovaný a to už na letmý pohled. Nehledě na výtečný design a funkci. Jako vizuálně založený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, líbila. A jsem v extázi! Nechápu, že jsem se tak dlouho s koupí váhal. Snad jen cena by mohla být o krapet nižší, ale chápu, že za preciznost se zkrátka platí.

Radek Brettschneider, Dolní Novosedly

Radek Brettschneider, Dolní Novosedly:
Na tenhle produkt jsem narazil náhodou a zaujal mne jak cenou, tak uvedenými vlastnostmi. Do pěti dnů po zakoupení jsem ho měl v garáži a od té doby ho skutečně nedám z ruky. Je to fajn Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml, který dělá spolehlivě svůj účel. Oceňuji hlavně jeho dostupnost a kvalitu vyhotovení. V tomto e-shopu nekupují poprvé, takže za mě jasná volba.

Zdeněk Krčál, Škvorec

Zdeněk Krčál, Škvorec:
Mít vlastní Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml je prostě skvělé. Podle potřeby je hned po ruce jak na zavolanou a to je dobré

Ondřej Pražák, Bitozeves

Ondřej Pražák, Bitozeves:
Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml jsem si zvolil na základě dobré kombinace slibované zpracování a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky zpracované, budí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro zákazníka hodně důležitý. Všem,kteří už dlouhou dobu přemýšlí, že by Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml vyzkoušeli, bych radil, ať s koupí neváhají. Zcela jasně je nás, klidných zákazníků, dost, a potencionální detaily, které Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml někdy lidé vytýkají, považuji ze nepodstatné. Tedy mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Oliver Panec, Lázně Toušeň

Oliver Panec, Lázně Toušeň:
Super, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml je velmi hezký, vypadá přesně jako na fotce na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro dědečka. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2018.

Hodnocení Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml

Kateřina B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikola S: děda je z dárku je nadšený

Tereza B: já jsem to prostě chtěla

Sofie P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Klára S: Tento Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt