Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1299 Kč Ověřit dostupnost

Touto vůní ztělesňuje Nina Ricci sen o ženě v souladu s jejími nejtajnějšími touhami. Žena naší doby si vydobyla právo na zážitky všemi smysly. Ženskost ve spojení se smyslností. Právo být sama sebou, i když je nahá. Obzvláště když je nahá. Žhnoucí a svobodná žena. Erotický sen ženy, imaginární a světská cesta k jádru svého bytí, o cestě až do extáze: L'Extase. Na trh byla uvedena v roce 2015.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Zdeněk Duchoslav, Arneštovice

Zdeněk Duchoslav, Arneštovice:
Chci vyzdvihnout hned několik plusových hodnost tohoto e-shopu a hlavně produktu, který jsem zde pořídil. Nejdříve to začala krásnou a příjemnou komunikací, přehledností obchodu a skvělé ceny produktu, pak to pokračovalo rychlým dodáním a perfektním zabalením balíku, už při převzetí jsem tušil, že všechno bude v pořádku. Neposlední výhodou je opravdu nejlevnější cena Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml. Proto mohu doporučit jak svým kamarádům a kamarádům, tak i rodině a ostatním lidem. Bravo!

Anna Čásová, Slavkov pod Hostýnem

Anna Čásová, Slavkov pod Hostýnem:
Hledala jsem dárek k Vánocům pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi neuvěřitelně pomohli. Poradili jste mi, jaký Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste perfektní.

Gabriela Blábolová, Dolní Kralovice

Gabriela Blábolová, Dolní Kralovice:
Pokud by mi před časem kdokoliv tvrdil, že si zboží koupím, stoprocentně bych řekla že ne. Avšak když se nám s manželem narodilo miminko a já zůstala na rodičovské, fakt jsem se doma nudila a snažila se vyzkoušet něco nového. A volba padla zrovna na Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml. Dneska bych tvrdila, že to bylo štěstí. Z důvodu, že to je věc, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní opravdu spokojená a moc se mi líbí.

Šimon Grycz, Ostrov u Macochy

Šimon Grycz, Ostrov u Macochy:
Šušká se, že dobré perfektní se chválí samo. A to lehko platí i pro Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml. Viděl jsem, pořídil jsem a zvítězil jsem, jak bych trochu změnil Caesarovu pověstnou větu. Luxus za levnou cenu, příjemná komunikace s prodavačem, okamžité dodání do domu, splňuje předpokládané i deklarované vlastnosti. Lze jen doporučit.

Václav Zálabský, Dolní Sokolovec

Václav Zálabský, Dolní Sokolovec:
Po zakoupení prvního výrobku této značky, jsem byl docela překvapen. Na chvilku jsem se od této značky vytratil, ale díky tady toho Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml jsem se k němu vrátil a musím napsat, že jsem příjemně překvapen. Klobouk dolů, dostali se dost dopředu. Nemám snad co diskutovat. Cena byla celkem vyšší, ale u takto výborného produktu mi to nevadí. Za dokonalý produkt si rád zaplatím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2018.

Hodnocení Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Lukáš P: je to fajné

Kamila H: Tento Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Vanesa K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Alžběta Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Lucie C: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt