Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 929 Kč Ověřit dostupnost

Vůně Les Belles Nina Luna od Niny Ricci je květinově-ovocná vůně pro ženy. Tato vůně odpovídá ženám, které jsou lákavé, mocné, tajemné a zároveň romantické a moderní. Tato vůně je nerozhodná trochu jako blíženci. Flakon je ve tvaru jablka a symbolikou je Luna, dle které je pojmenován i tento parfém. Samotná vůně je lahodná, sladká a intenzivní. Skládá se z lesních plodů, květů pomeranče, osvěžující limetky a mandarinky. Postupně více sládne do karamelu, slaměnky, jasmínu a hrušky. Základ tvoří santal, vanilka, lékořice a pižmo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. CZ Vyhledat

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Simona Justová, Hynčina

Simona Justová, Hynčina:
Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml jsem objednala na tomto webu. A má spokojenost? Já i mnoho jiných uživatelů hodnotíme jako plus malou spotřebu, široké spektrum příslušenství, bezproblémový chod. Co ale chyběl, byl manuál na používání v rodném jazyce, a určité prvky není možné vyměnit. Suma sumárum celkově hodnotím kladně.

František Říhánek, Nítkovice

František Říhánek, Nítkovice:
Nejlepší Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml co jsem kdy měl, perfektní VELKÁ SPOKOJENOST!!

Magdaléna Bukvová, Nymburk

Magdaléna Bukvová, Nymburk:
Já jsem na nákup online příliš stará, není to sféra, ve které bych se vyznala. Vlastně tam umím jenom psát e-maily a hltat zprávy. Ale dcera mi jednou prozradila, jakým způsobem se dá online objednávat a objednala mi tenhle Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml. Jasně, netušila jsem, jestli se mi bude hodit, jenomže když ho přivezl kurýr a pěkně fungoval, musela mi prozradit jakým způsobem si zboží pořídím bez pomoci. Od té doby si věc objednávám pravidelně, protože je to opravdu skvělá věc a skutečně moc mi pomáhá.

Sofie Blabolilová, Vyškov

Sofie Blabolilová, Vyškov:
Ze začátku jsem s Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml neměla moc skvělou zkušenost, zakoupila jsem nevhodný druh a nefungoval mi. Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml jsem tak asi po týdnu zaslala zpět a během tří dnů mi přišly peníze nazpět. A tak jsem si nechala poradit od odborníků a udělala jsem skvěle. Užíváme ho skoro celá skupina, nejspíš přikoupíme ještě jeden. Mám radost, že to nakonec hezky dopadlo a moje nedobrá zkušenost se proměnila v skvělou. Kladně taky hodnotím obsluhu e-shopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 29. 05. 2018.

Hodnocení Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Lucie S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Dominika Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Michael A: Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Zuzana F: dobré

Anna N: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt