Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 715 Kč Ověřit dostupnost

Mademoiselle Ricci je květinově-dřevitá vůně od značky Nina Ricci, která byla veřejnosti poprvé představena v roce 2012. Parfumérem této vůně se stal Alberto Morillas. Parfémová voda Mademoiselle Ricci v sobě hravě kombinuje květinové a dřevité tóny. Nechte se lapit touto ženskou a svůdnou vůní!

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Nela Faifrová, Branka u Opavy

Nela Faifrová, Branka u Opavy:
Vybírala jsem dárek k svátku pro moji matku. Měla jsem určitou ideu, ale neuměla jsem vybrat to pravé. Ochotný prodejkyně ve vašem obchodě mi poradil. Obdržela jsem skvělý tip, za který jsem hodně ráda. Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml se mamince hodně líbil a dnes po pár týdnech je stále hodně spokojená. Balíček mi dorazil za tři dni, jak jsem hledala, jelikož jsem dárek objednávala na poslední chvíli. Perfektní a profesionální jednání.

Ondřej Trnečka, Tišnovská Nová Ves

Ondřej Trnečka, Tišnovská Nová Ves:
Od začátku jsem byl dost ironický. Ovšem okamžitě po zakoupení si mě Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml obratem dostal, je opravdu perfektní. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem velký reptal. Možná bych trochu přidal na designu, ale jak se píše, tisíc lidí, tisíc chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není proč váhat.

Nikol Hašková, Malá Víska

Nikol Hašková, Malá Víska:
Pořídila jsem si u vás Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Velice si cením rychlosti doručení, která byla opravdu okamžitá. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou velcekrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi pedantky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 05. 2018.

Hodnocení Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Nikola V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Daniel L: Celkem jsem spokojený.

Marie B: dobré

Kryštof S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Amálie Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt