Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Nina Ricci Nina - EDT 30 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Nina Ricci Nina - EDT 30 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 565 Kč Ověřit dostupnost

Nina Ricci uvádí na světový trh magickou dámskou vůni Nina. Francouzský luxus, šarm, kultivovanost, něha i smyslnost. Vůně, která jako mávnutím kouzelného proutku provoní realitu vašeho života těmi nejkrásnějšími pocity. Flakon vychází z podstaty filozofie domu Nina Ricci. Nádherný předmět, který potěší majitelku pokaždé, když ho vezme do ruky. Je jako svůdné jablíčko, kterému žena neodolá. Křišťál malinově-červené barvy, ozdobený stříbrnými lístky s gravírovaným logem tohoto světově proslulého módního a parfumářského domu. Je to květinově-ovocná vůně, plná příjemně znepokojivých příslibů a zážitků. Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

Dominik Matějík, Vodice

Dominik Matějík, Vodice:
Čtyřikrát jsem se musel vracet k potvrzení objednávky, až jsem přečetl slovo ”NELZE PROVÉST“. Poté jsem se obrátil na zákaznickou podporu, což byl skvělý krok. Pracovník zjistil sdělil, že má menší chybu v systému, ale že se na tom pracuje. Vyžádal si na mě kontakt, a ihned poté, co správně zprovoznil e-shop, dal mi vědět a nákup jsem dostal s bonusem.

Johana Kurzweilová, Markvartice

Johana Kurzweilová, Markvartice:
S Nina Ricci Nina - EDT 30 ml jsem opravdu spokojena. Do puntíku splnil má kritéria a stejně tak byl stejný jako na fotografii z internetového obchodu. Již podle prodejních obrázků jsem si byla jistá v tom, co si pořizuji a naštvaná jsem tak nebyla. Od chvíle, co ho můžu používat, se můj život skutečně velmi zlepšil. Všem můžu velmi doporučit jeho objednávku. Zbavíte se díky němu mnoha potíží.

Michaela Bartalosová, Nítkovice

Michaela Bartalosová, Nítkovice:
Nejdříve jsem chtěl najít Nina Ricci Nina - EDT 30 ml na webu, kde by byl nejlevnější a zajistili mi bleskové doručení, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto obchodě jsem to našla. Vstřícnost a milá komunikace byla super, profesionální jasnost informací a přehlednost a s dodáním modelu v bleskové rychlosti jsem byla velmi mile překvapena. Produkt funguje na 100% a já jen chci všem doporučit. Nejen svým kamarádkám a kolegům, ale i tady. Proto děkuji a doporučuji.

Simona Oprštěná, Chrastavec

Simona Oprštěná, Chrastavec:
Jako postarší žena se dnes příliš nevyznám v tom, co je kvalitní. Většinou dám na zkušenosti někoho znalejšího a na recenze, které si výrobek získal u jiných kupujících. V tomto stylu jsem také dala na recenze jiných a vyplatilo se. Nina Ricci Nina - EDT 30 ml užívám už dva dní a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnu od nákupu odradilo. Chci také napsat hodně příjemné jednání ze strany eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 05. 2018.

Hodnocení Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

Jan L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Marie M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kristýna H: nemá chybu

Karolína F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sára W: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci Nina - EDT 30 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt