Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Nina Ricci Nina - EDT 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Nina Ricci Nina - EDT 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 739 Kč Ověřit dostupnost

Nina Ricci uvádí na světový trh magickou dámskou vůni Nina. Francouzský luxus, šarm, kultivovanost, něha i smyslnost. Vůně, která jako mávnutím kouzelného proutku provoní realitu vašeho života těmi nejkrásnějšími pocity. Flakon vychází z podstaty filozofie domu Nina Ricci. Nádherný předmět, který potěší majitelku pokaždé, když ho vezme do ruky. Je jako svůdné jablíčko, kterému žena neodolá. Křišťál malinově-červené barvy, ozdobený stříbrnými lístky s gravírovaným logem tohoto světově proslulého módního a parfumářského domu. Je to květinově-ovocná vůně, plná příjemně znepokojivých příslibů a zážitků. Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

Denisa Knapovská, Přemyslovice

Denisa Knapovská, Přemyslovice:
Jestliže by mi dřív kdokoliv tvrdil, že si tohle pořídím, asi bych to znegovala. Ale když se nám s mužem narodil syn a já zůstala v domácnosti, fakt jsem se sama nudila a zkoušela nějaké novinky. A volba padla právě na Nina Ricci Nina - EDT 50 ml. V současnosti bych uvedla, že jsem měla kliku. Z důvodu, že to je věc, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní hodně spokojená a užívám si ji každý den.

Pavel Hlinomaz, Veselíčko

Pavel Hlinomaz, Veselíčko:
Jednoduché, avšak plně funkční a praktické provedení Nina Ricci Nina - EDT 50 ml. Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i povrch. Velmi jednoduchá a rychlá montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření vzhledu. V případě potřeby rychlá demontáž a jednoduchý transport i v normálním osobním automobilu. Rozhodně bych to doporučil každému, kdo si chce v kombinaci s kvalitou opravdu vychutnat zdravý a energetický spánek a zároveň využít ze všech praktických vlastností, kterými zcela disponuje.

Adam Trödler, Jamolice

Adam Trödler, Jamolice:
Koupili jsme Nina Ricci Nina - EDT 50 ml pro přítele jako dárek k svátku. Nejdřív to bylo vlastně z recese. Když jsme se potom po třech dnech znovu viděli, hrozně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho objednat. Docela mě tím nahlodal. Doma jsem si zasedl k počítači a už ho mám také.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 05. 2018.

Hodnocení Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

Veronika R: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Lucie T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Aleš S: Jsem ráda, že to mám

Nela Š: já jsem to prostě chtěla

Patrik D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci Nina - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt