Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml

Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml

Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 785 Kč Ověřit dostupnost

Rozjasňující pleťový toner se používá k odstranění posledních zbytků nečistot a make-upu a připravuje pokožku pro denní a noční péči. Byl speciálně vyvinut pro zralou pleť s pigmentovými skvrnami, dodává pokožce příjemný a zdravý jas. Toto jemné čisticí pleťové mléko založené na přírodním olivovém oleji pomáhá předcházet vzniku pigmentových skvrn a snižuje stávající skvrny. Navíc stimuluje obnovu buněk naší pokožky. Aktivní látky: arbutin - působí proti tvorbě pigmentových skvrn a pomáhá redukovat stávající skvrny, květ sedmikrásky -  potlačuje produkci melaninu přirozeným způsobem, dodává pleti jas a hladkost, aloe vera - uklidňuje a omlazuje pokožku, má hydratační a léčebné vlastnosti, protěž - chrání pokožku před chladem a proti UV záření, lékořice - pomáhá vyblednout pigmentové skvrny a udržuje pokožku hydratovanou, s jeho protizánětlivými, antiseptickými a uklidňujícími vlastnostmi je ideální přísadou proti ekzému, lupénce, suché kůži a vyrážkám.

3 důvody proč prodáváme Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml

František Vnuk, Rajhrad

František Vnuk, Rajhrad:
Opravdu bezva věcička, tohle se opravdu jen tak nenajde. Můžu to všem vřele doporučit, takový Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml jsem hledal na netu velmi dlouho, ale vždycky měl nějakou chybu ? vysoká cena, mizerná kvalita, nebo chyby s dodáním balíčku... Každopádně tohle je prostě príma, a jsem po všech stranách rád. Tenhle Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml můžu rozhodně doporučit všem, kteří něco stejného hledají.

Karel Kyzlink, Vodranty

Karel Kyzlink, Vodranty:
S tímto Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml jsem naprosto spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na vyzkoušení, ale nikdy bych ho už nevrátil. Úplně naplnil mé potřeby. Užitečný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na domácí činnosti celkem nešika, nemusel jsem mít obavy s Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml dělat. Používá se více než snadno, má minimální spotřebu energie a jeho chod je velmi klidný. Klidně ho komukoliv poradím.

Miroslav Stoszek, Voznice

Miroslav Stoszek, Voznice:
Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml bych vytkl nepraktický design. Kvalitou se může rovnat dražším výrobkům. Vyzkoušel jsem více těchto kusů a tento by se dostal tak na druhé místo z šesti. Dal bych kolem devadesáti procent. Používám jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě pořádně říci, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml je dobrý. Tím se můžu chlubit široko daleko.

Natálie Šamalíková, Horní Police

Natálie Šamalíková, Horní Police:
Byla jsem nejprve opatrná, a protože bojácně objednávám přes internet. Byla jsem se na Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml kouknout v kamenném obchodě. Otestovala jsem jej a byla jsem překvapena, jakého užitečného pomocníka můžu mít doma. Nemeškala jsem, sedla jsem k internetu a za skvělou cenu jej objednala. Mám ho v bytě šest dní a nemůžu si ho vynachválit. Chci se naučit jej zvládat, ale vzhlíží to lehce, tak asi nebude problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2019.

Hodnocení Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml

Nikola B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tomáš B: je to fajné

Sebastian K: Celkem jsem spokojený.

Lucie K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Andrea K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt