Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml

Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml

Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 785 Kč Ověřit dostupnost

Rozjasňující pleťový toner se používá k odstranění posledních zbytků nečistot a make-upu a připravuje pokožku pro denní a noční péči. Byl speciálně vyvinut pro zralou pleť s pigmentovými skvrnami, dodává pokožce příjemný a zdravý jas. Toto jemné čisticí pleťové mléko založené na přírodním olivovém oleji pomáhá předcházet vzniku pigmentových skvrn a snižuje stávající skvrny. Navíc stimuluje obnovu buněk naší pokožky. Aktivní látky: arbutin - působí proti tvorbě pigmentových skvrn a pomáhá redukovat stávající skvrny, květ sedmikrásky -  potlačuje produkci melaninu přirozeným způsobem, dodává pleti jas a hladkost, aloe vera - uklidňuje a omlazuje pokožku, má hydratační a léčebné vlastnosti, protěž - chrání pokožku před chladem a proti UV záření, lékořice - pomáhá vyblednout pigmentové skvrny a udržuje pokožku hydratovanou, s jeho protizánětlivými, antiseptickými a uklidňujícími vlastnostmi je ideální přísadou proti ekzému, lupénce, suché kůži a vyrážkám.

3 důvody proč prodáváme Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml

František Vnuk, Rajhrad

František Vnuk, Rajhrad:
Opravdu bezva věcička, tohle se opravdu jen tak nenajde. Můžu to všem vřele doporučit, takový Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml jsem sháněl na webu hodně dlouho, ale vždycky měl nějakou vadu ? vyšší cena, špatná kvalita, nebo problémy s doručením balíčku... Každopádně toto je zcela super, a jsem po všech stranách rád. Tento Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml můžu jasně doporučit kamarádům, kteří něco podobného shánějí.

Karel Kyzlink, Vodranty

Karel Kyzlink, Vodranty:
S tímto Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml jsem zcela spokojen. Zpočátku jsem ho dostal na otestování, ale nikdy bych ho už nedal z ruky. Beze zbytku naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako muž na uklízecí záležitosti poněkud nešika, nemusel jsem mít obavy s Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml dělat. Ovládá se více než snadno, má malou spotřebu energie a jeho provoz je hodně tichý. Klidně ho komukoliv doporučuji.

Miroslav Stoszek, Voznice

Miroslav Stoszek, Voznice:
Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml bych vytkl roztomilý design. Zpracováním se může rovnat dražším konkurentům. Otestoval jsem více těchto produktů a tento by se dostal tak na první místo z šesti. Dal bych okolo sedmdesáti procent. Užívám jej jej zatím jen krátce, tak nemůžu ještě dobře napsat, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml je dobrý. Tím se můžu chlubit široko daleko.

Natálie Šamalíková, Horní Police

Natálie Šamalíková, Horní Police:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože nerada objednávám přes web. Byla jsem se na Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml podívat v kamenném krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem překvapena, jakého dobrého pomocníka můžu mít doma. Nemeškala jsem, sedla jsem k netu a za skvělou cenu jej objednala. Mám ho doma šest dní a nemůžu si ho užít. Chci se naučit jej zvládat, ale vypadá to jednoduše, tak snad nebude chyba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2019.

Hodnocení Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml

Eva G: Tento Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sebastian M: funkční výrobek

Barbora K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Simona D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Adam S: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Oliv´ Rozjasňující pleťový toner (Moonlight Toner) 150 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt