Pánská bunda Bombers zelená - zelená

Pánská bunda Bombers zelená - zelená

Pánská bunda Bombers zelená - zelená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Pánská bunda Bombers zelená - zelená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Pánská bunda Bombers zelená - zelená vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

- pánská prošívaná bunda bez kapuce - bez kapuce s límečkem - zapínání na zip - dvě boční kapsy na zip Střih: bez kapuce Trend: jednobarevný Materiál: 100% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Rozměry Délka bundy A) Šířka hrudníku (B) Šířka boků (C) Délka rukávu od krku (D) Délka rukávu od podpaží (E) M 72 59 44 80 50 L 74 61 46 82 51 XL 76 63 46 84 52 XXL 78 65 49 87 54

3 důvody proč prodáváme Pánská bunda Bombers zelená - zelená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Pánská bunda Bombers zelená - zelená

Anna Pačísková, Jílové u Držkova

Anna Pačísková, Jílové u Držkova:
Někdy jsem večer byla doma. Nechtělo se mi chodit mezi lidi. Přítelkyně chodily skoro každý večer, ale já se tam prostě necítila dobře. Přišla jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí pověděla, že Pánská bunda Bombers zelená - zelená užívá a je s ním fakt nadšená. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě zlomový podmět. Téměř okamžitě jsem si ho koupila a stále ho používám. Víkendy už opravdu na chatě netrávím, chodím se konečně užívat.

Patrik Weidl, Benetice

Patrik Weidl, Benetice:
Pánská bunda Bombers zelená - zelená, který splňoval má přísná kritéria, jsem si pořídil zrovna u tohoto prodejce. Dlouhodobě vzájemně spolupracujeme a nemám si na co stěžovat. Přehledná nabídka, informace o Pánská bunda Bombers zelená - zelená, často jiné alternativy, ceny jsou nepatrně vyšší, oplátkou však mají nejlepšího dodavatele. A pouze drobnou nevýhodu jsem shledal v dopravě, a komunikaci. Avšak nakonec na eshop nedám dopustit. Bohužel takových prodejců je jak šafránu.

Ema Buberlová, Heřmaneč

Ema Buberlová, Heřmaneč:
Přála jsem si dát radost a pořídila si u vás Pánská bunda Bombers zelená - zelená. Setkala jsem se s milým a ochotným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým dodáním produktu. Tento Pánská bunda Bombers zelená - zelená mne přesvědčil hlavně proto, že skvěle vypadá a navíc ho nemá každý. Udělala jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. jistě si u vás opět pořídím jiný. Moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2019.

Hodnocení Pánská bunda Bombers zelená - zelená

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Pánská bunda Bombers zelená - zelená

Sára L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tobiáš S: tak jsem to dostala aje to super

Štěpán S: Přišlo to celkem rychle

Patrik D: je to fajné

Barbora V: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Pánská bunda Bombers zelená - zelená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Pánská bunda Bombers zelená - zelená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt