Pánská bunda Lungo černá - Červená/Bílá

Pánská bunda Lungo černá - Červená/Bílá

Pánská bunda Lungo černá - Červená/Bílá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Pánská bunda Lungo černá - Červená/Bílá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Pánská bunda Lungo černá - Červená/Bílá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2504 Kč
Naše cena: 1669 Kč Ověřit dostupnost

Na podzimní chladné dny je třeba obléct se teple. Proč to ale neskloubit společně i s pocitem pohodlnosti a stylu? Naše kožená bunda Lungo má klasické zapínání na zip a dvě boční kapsy rovněž na zip. Střih: bez kapuce Trend: outdoor Materiál: Svrchní vrstva: 55% PU kůže 45% viskoza Podšívka: 100% polyester Rozměry Délka (A) Šířka v podpaží (B) Šířka boků (C) Délka rukávu od krku (D) Délka rukávu od podpaží (E) M 69 55 50 79 47 L 71 57 54 80 49 XL 74 59 56 83 50 XXL 76 60 56 87 51

3 důvody proč prodáváme Pánská bunda Lungo černá - Červená/Bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Pánská bunda Lungo černá - Červená/Bílá

Šimon Janatka, Plískov

Šimon Janatka, Plískov:
I chlapy mají své sny. Já mám třeba sen o klidných a rychlých nákupech na webu. Chtěl jsem jeden určitý Pánská bunda Lungo černá - Červená/Bílá a ten jsem zde našel. Zakoupil a očekával, že dorazí včas. Jaké pro mne bylo překvapení, že dorazil ještě dříve. Perfektní doručení, rychlé reakce, příjemné jednání, vše v naprostém pořádku. Tento obchod splnil mé očekávání o nakupování na webu a já jen můžu doporučit. Zboží je top!

Kryštof Švábenický, Provodov

Kryštof Švábenický, Provodov:
Chtěl jsem překvapit babičku dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, Pánská bunda Lungo černá - Červená/Bílá  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Milenka má velkou radost a já s ní, děkuji.

Michael Benovič, Dobrčice

Michael Benovič, Dobrčice:
Doporučuji! Já osobně jsem z Pánská bunda Lungo černá - Červená/Bílá šťastný a chválím všude, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na zpracování příliš nekouká a masovost převažuje nad zpracováním, je jedinou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tohle kousek splňuje, užívám ho už roky a jistě nadále budu. Milý byl přístup eshopu, který mi mile zodpověděl mé dotazy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 08. 2019.

Hodnocení Pánská bunda Lungo černá - Červená/Bílá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Pánská bunda Lungo černá - Červená/Bílá

Anežka Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Lucie J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Rozálie Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tereza Z: dobré

Rozálie Š: Tento Pánská bunda Lungo černá - Červená/Bílá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Pánská bunda Lungo černá - Červená/Bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Pánská bunda Lungo černá - Červená/Bílá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt