Pánská bunda Swarik béžová - béžová

Pánská bunda Swarik béžová - béžová

Pánská bunda Swarik béžová - béžová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Pánská bunda Swarik béžová - béžová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Pánská bunda Swarik béžová - béžová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1799 Kč
Naše cena: 1199 Kč Ověřit dostupnost

- pánská kožená bunda - bez kapuce - zapínání na zip - 4 přední kapsy - konce rukávu na knoflík Střih: bez kapuce Trend: jednobarevný Materiál: vnější: 100% eko kůže vnitřní: 100% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Rozměry Délka bundy (A) Šířka hrudníku (B) Šířka boků (C) Délka rukávu od krku (D) Délka rukávu od podpaží (E) M 66 53 49 76 46 L 68 55 51 77 48 XL 70 57 53 80 48 XXL 71 59 54 81 49 3XL 72 61 55 82 50

3 důvody proč prodáváme Pánská bunda Swarik béžová - béžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Pánská bunda Swarik béžová - béžová

Ondřej Humaj, Broumov

Ondřej Humaj, Broumov:
Při nákupu Pánská bunda Swarik béžová - béžová jsem hodně nekompromisní. Stojím si za kvalitou a přijatelnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě navíc korektní jednání, které zase nemusí být samozřejmost. Oceňuji rychlé odbavení mé zakázky, Pánská bunda Swarik béžová - béžová je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká skvělý nákup. Z vás by si měly vzít jiné eshopy příklad.

Vojtěch Mihalik, Deštnice

Vojtěch Mihalik, Deštnice:
Že elegantní design nemůže jít ruku v ruce s skvělým výkonem? Myslel jsem si to. Tedy do momentu, než jsem objevil Pánská bunda Swarik béžová - béžová. Ostatní výrobky nechává daleko za sebou nejen díky tomu, co dokáže, ale zároveň tím, že je krásný. Proto je skvělým stylovým doplňkem všech moderních pánů. Nikdo vás díky němu zaručeně nepřehlédne. Já osobně už Pánská bunda Swarik béžová - béžová používám denně, stal se mou jedinečnou pomůckou.

Michael Kachyňa, Rušinov

Michael Kachyňa, Rušinov:
Není hodně takových výrobků jako právě Pánská bunda Swarik béžová - béžová. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že toto je přesně to, co jsem dlouho čekal. V dnešní době určitě není nadbytek unikátního zboží v této cenové kategorii. Pánská bunda Swarik béžová - béžová splňuje vše, co jsem chtěl, snad dokonce víc, předčil má poměrně vysoká očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z okolí, kteří o pořízení uvažujete. Speciálně je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2018.

Hodnocení Pánská bunda Swarik béžová - béžová

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Pánská bunda Swarik béžová - béžová

Radek L: Přišlo to celkem rychle

Šárka K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Michaela P: Tento Pánská bunda Swarik béžová - béžová jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michal K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Šárka V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Pánská bunda Swarik béžová - béžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Pánská bunda Swarik béžová - béžová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt