Pánská kožená vesta Brawa světle hnědá - hnědá

Pánská kožená vesta Brawa světle hnědá - hnědá

Pánská kožená vesta Brawa světle hnědá - hnědá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Pánská kožená vesta Brawa světle hnědá - hnědá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Pánská kožená vesta Brawa světle hnědá - hnědá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1454 Kč
Naše cena: 969 Kč Ověřit dostupnost

Pánská kožená vesta Brawa je určena pro zákazníky, kteří rádi nosí něco unikátnějšího, než vidí na každém rohu. Tato vesta si vás získá svým ojedinělým stylem. Vyrobena je z kvalitní PU kůže a v kombinaci se skvěle padnoucí košilí docílíte naprosté dokonalosti. Tyto kožené vesty se nosí poměrně na tělo, takže dosti zvýrazní vaší linii postavy. Složení: 100% syntetická kůže. Podívejte se na naše ostatní pánské vesty Velikost S M L Hrudník (Obvod) 92 96 100 Délka 58 60 62 Délka se měří na zadní...

3 důvody proč prodáváme Pánská kožená vesta Brawa světle hnědá - hnědá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Pánská kožená vesta Brawa světle hnědá - hnědá

Laura Leskovcová, Mysletín

Laura Leskovcová, Mysletín:
Tento eshop i Pánská kožená vesta Brawa světle hnědá - hnědá velmi doporučuji. Objednávala jsem tady již po několikáté a pokaždé všechno dorazilo v cajku a do tří dnů jsem zásilku pokaždé dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespálila, protože funguje bezvadně. Po několikátém použití vypadá pořád jako nový a dokonce přežil i pád ze stolu, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako předtím. Takže všechno OK.

Eva Štundlová, Bílý Újezd

Eva Štundlová, Bílý Újezd:
Jako dáma vnímám nejvíce vzhled, který mě ihned oslovil a právě proto jsem dala Pánská kožená vesta Brawa světle hnědá - hnědá přednost. A hodilo se, protože jsem více než ráda. Každodenní užívání se zatím nijak neprojevilo, jednoduše jde jasně o kvalitní věc. Jestli také zvažujete objednání, určitě nebudete chybovat. Mile mě překvapilo jednání obchodu – jasně na výši.

Petr Horniak, Hnačov

Petr Horniak, Hnačov:
Koupeno ze zkušenosti pro Pánská kožená vesta Brawa světle hnědá - hnědá ten bružura ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky hodinu potrvá. Proč všichni všude použijou ty železon - hned při montáži 1 úchyt na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až rupnou ty dotahovače nebo žlábky středu?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2019.

Hodnocení Pánská kožená vesta Brawa světle hnědá - hnědá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Pánská kožená vesta Brawa světle hnědá - hnědá

Martin E: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

František T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jakub Š: Přišlo to celkem rychle

Emma V: děda je z dárku je nadšený

Daniela T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Pánská kožená vesta Brawa světle hnědá - hnědá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Pánská kožená vesta Brawa světle hnědá - hnědá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt