Pánské džíny Keane modré - modrá

Pánské džíny Keane modré - modrá

Pánské džíny Keane modré - modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Pánské džíny Keane modré - modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Pánské džíny Keane modré - modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1649 Kč
Naše cena: 1099 Kč Ověřit dostupnost

- velice pohodlné pánské kalhoty - klasické zapínání - poutka v pase - dvě přední a dvě zadní kapsy - prošívání hnědou nití - perfektní na celý rok Materiál: 96% bavlna 4% elastan Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. velikost Obvod pasu (A) Vnější délka (B) Vnitřní délka nohavice (C) Šířka nohavice (D) Rozkrok (E) 30 80 106 79 26 23 31 82 106 79 27 24 32 86 106 79 28 25 33 88 107 80 28 25 34 90 107 80 29 25 35 92 109 81 29 26 36 94 110 81 30...

3 důvody proč prodáváme Pánské džíny Keane modré - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Pánské džíny Keane modré - modrá

Antonín Molčan, Stará Říše

Antonín Molčan, Stará Říše:
Naprosto parádní Pánské džíny Keane modré - modrá, týden jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží opravdu docela dost, nerozbije se, a vypadá naprosto hezky. Určitě mi ulehčil hodně starostí, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně dlouho, ale za pěknou cenu předlouho marně, až jsem narazil na váš krám. Hodně mě oslovil manuál u Pánské džíny Keane modré - modrá, proto jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se spolehlivou a velmi veleváženou firmou.

Jiří Lička, Branná

Jiří Lička, Branná:
Já jsem eshopům, reklamám a všem takovým záležitostem v minulosti odolával. Ne že bych si výrobky nemohl dovolit, avšak nevěřil jsem. Logicky vás asi nepřekvapí, že jsem si Pánské džíny Keane modré - modrá nepořídil z vlastní vůle, ale pořídila mi ho dcera k Vánocům. Po tom, co jsem si ho dostatečně vyzkoušel, konstatuji, mýlil jsem se. Výrobek je spolehlivý pomocník a je mi líto pouze jedna věc, a sice, že jsem si produkt neobjednal již dříve.

Karolína Opálková, Mšeno

Karolína Opálková, Mšeno:
Daný Pánské džíny Keane modré - modrá jsem si pořídila kvůli nízké ceně a z důvodu, že byl dostupný. Byla jsem nedůvěřivá, protože hodnocení nebyly příliš pozitivní. Zásadním problémem byl den dodání. Bohužel se tak stalo. Tento Pánské džíny Keane modré - modrá jsem musela mít docela brzy, a nakonec jsem ho obdržela s několikadenním zpožděním, než u konkurenčních e-shopů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 06. 12. 2019.

Hodnocení Pánské džíny Keane modré - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Pánské džíny Keane modré - modrá

Markéta G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jiří M: tak jsem to dostala aje to super

Petr R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Magdaléna L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Michaela M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Pánské džíny Keane modré - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Pánské džíny Keane modré - modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt