Pánské džíny Klinee modré - modrá

Pánské džíny Klinee modré - modrá

Pánské džíny Klinee modré - modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Pánské džíny Klinee modré - modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Pánské džíny Klinee modré - modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1649 Kč
Naše cena: 1099 Kč Ověřit dostupnost

- moderní pánské džíny - trendy provedení s oděrkami - zip a knoflík - lehce zúžené nohavice - dvě přední a dvě zadní kapsy Materiál: 72% bavlna 27% polyester 1% elastan Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. velikost Obvod pasu (A) Délka nohy (B) Vnitřní délka nohavice (C) Šířka nohavice(D) Rozkrok (E) 29 80 104 80 27 24 30 82 104 80 27 24 31 84 105 80 28 25 33 90 110 83 30 27 34 92 110 83 31 28 35 96 112 84 32 28 Ilustrační obrázek, jak...

3 důvody proč prodáváme Pánské džíny Klinee modré - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Pánské džíny Klinee modré - modrá

Jaroslav Matuškovič, Loučany

Jaroslav Matuškovič, Loučany:
Musel jsem chvíli ukecávat přítelkyni, že je pro nás perfektní a že budeme oba spokojeni. Když jsem jí řekl, že když jí nebude líbit se, tak Pánské džíny Klinee modré - modrá pošlu zpět, souhlasila. Když jsem předevčírem přišel domů z kanceláře již ho testovala a byla více než překvapená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba hodně děkuji.

Petra Blabolilová, Norberčany

Petra Blabolilová, Norberčany:
Upozornila mě na něj nabídka na internetu. Důsledně jsem se podívala do komentářů pod článkem. Očekávala jsem, že jako opakovaně budou názory spíše negativní, jak už to tak u hodně diskuzí bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo nečekané. To už ve mně vzrůstalo pokušení ho vyzkoušet. Nevydržela jsem se Pánské džíny Klinee modré - modrá a jsem za to hodně ráda. I já se v komentářích chtěla podělit o svůj pozitivní komentář.

Kateřina Nešporová, Srch

Kateřina Nešporová, Srch:
Pánské džíny Klinee modré - modrá JSEM NAŠLA JENOM V NABÍDCE TOHO ESHOPU, PROVEDENI SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO ESHOP I OSTATNÍM PRIBUZNYM.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 08. 2019.

Hodnocení Pánské džíny Klinee modré - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Pánské džíny Klinee modré - modrá

Rozálie Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Radim Z: je to fajné

Veronika K: děda je z dárku je nadšený

Denis B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Oliver P: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Pánské džíny Klinee modré - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Pánské džíny Klinee modré - modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt