Pánské džíny Klinee modré - modrá

Pánské džíny Klinee modré - modrá

Pánské džíny Klinee modré - modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Pánské džíny Klinee modré - modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Pánské džíny Klinee modré - modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1649 Kč
Naše cena: 1099 Kč Ověřit dostupnost

- moderní pánské džíny - trendy provedení s oděrkami - zip a knoflík - lehce zúžené nohavice - dvě přední a dvě zadní kapsy Materiál: 72% bavlna 27% polyester 1% elastan Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. velikost Obvod pasu (A) Délka nohy (B) Vnitřní délka nohavice (C) Šířka nohavice(D) Rozkrok (E) 29 80 104 80 27 24 30 82 104 80 27 24 31 84 105 80 28 25 33 90 110 83 30 27 34 92 110 83 31 28 35 96 112 84 32 28 Ilustrační obrázek, jak...

3 důvody proč prodáváme Pánské džíny Klinee modré - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Pánské džíny Klinee modré - modrá

Magdaléna Trlidová, Chrastavec

Magdaléna Trlidová, Chrastavec:
Daný Pánské džíny Klinee modré - modrá jsem si zakoupila na základě nízké ceny a především proto, že byl dostupný. Byla jsem nervózní, protože hodnocení nebyly příliš skvělé. Zásadním problémem byl datum doručení. Bohužel to byla pravda. Tento Pánské džíny Klinee modré - modrá jsem chtěla mít doma velmi rychle, a ve finále jsem ho dostala s týdenním zpožděním, jak bylo uvedeno u konkurence.

Tadeáš Moják, Kadov

Tadeáš Moják, Kadov:
Koupeno ze zkušenosti pro Pánské džíny Klinee modré - modrá ten návod ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky hodinu potrvá. Proč všichni všude nahradí ty plasty - hned při montáži 1 držák na kolo nevydržel a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až prasknou ty dotahovače nebo úchyty středu?

Aneta Kirová, Ponědrážka

Aneta Kirová, Ponědrážka:
Nejprv jsem chtěl najít Pánské džíny Klinee modré - modrá na webu, kde by byl levnější a potvrdili mi okamžité doručení, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a milá komunikace byla fajn, profesionální jasnost informací a přehlednost a s dodáním produktu v okamžité rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Zboží funguje na 100% a já jen chci všem doporučit. Nejen mým přátelům a kolegům, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

Jáchym Rittich, Spytihněv

Jáchym Rittich, Spytihněv:
Nejsem nějaký ten příznivce jakýchkoliv novinek. Ale Pánské džíny Klinee modré - modrá jsem shlédl u známého a jen tak nezávazně se na něj optal. Vypadalo to, že o něm kamarád vydrží povídat celé hodiny. A to je to jinak docela tichý člověk. Říkal jsem si, že když to tímto způsobem "chytlo" jeho, mohl bych si Pánské džíny Klinee modré - modrá pořídit taky.  A udělal jsem dobře. Ani po čtvrt roce toho nákupu nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 12. 2019.

Hodnocení Pánské džíny Klinee modré - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Pánské džíny Klinee modré - modrá

Vít B: funkční výrobek

Eliška V: Je to dostatečné?

David M: 110 % spokojenost

Gabriela T: Tento Pánské džíny Klinee modré - modrá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Martin D: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Pánské džíny Klinee modré - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Pánské džíny Klinee modré - modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt