Pánské polobotky Lucca Bert černé - černá

Pánské polobotky Lucca Bert černé - černá

Pánské polobotky Lucca Bert černé - černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Pánské polobotky Lucca Bert černé - černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Pánské polobotky Lucca Bert černé - černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3134 Kč
Naše cena: 2089 Kč Ověřit dostupnost

Výrobce: LUCCA Barva: černá Typ špičky: plná Typ spony: šněrování Materiál: přírodní(pravá) kůže Sezóna: jaro / léto / podzim / zima Pata: 1,5 cm Vložka: přírodní(pravá) kůže Příležitost: večírky Styl: elegantní, klasický Podrážka: hladká Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Rozměry Vložky boty - délka 39 26,5 cm 40 27 cm 41 27,5 cm 42 28 cm 43 28,5 cm 44 29 cm 45 29,5 cm 46 30 cm

3 důvody proč prodáváme Pánské polobotky Lucca Bert černé - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Pánské polobotky Lucca Bert černé - černá

Antonín Nevřala, Cerhonice

Antonín Nevřala, Cerhonice:
Doporučuji! Já osobně jsem z Pánské polobotky Lucca Bert černé - černá nadšený a chválím kdekoliv, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na zpracování moc nekouká a kvantita převažuje nad kvalitou, je jedinou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na časy, kdy věci vydrželi dlouho. A právě tohle výrobek splňuje, užívám ho už dlouho a jistě nadále budu. Hezký byl přístup eshopu, který mi mile zodpověděl mé otázky.

Laura Pípalová, Xaverov

Laura Pípalová, Xaverov:
Tento Pánské polobotky Lucca Bert černé - černá jsem shlédla u kamarádky a začala jsem se o to zajímat. Na kamarádky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k notebooku a zakoupila. Po celkem krátké chvíli zazvonil kurýr a já ho můžu používat. Jsem velmi překvapená a budu zkoušet dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho potkám a dám se s ním do řeči.

Tereza Brettschneiderová, Brusné

Tereza Brettschneiderová, Brusné:
Jsem šťastná. Pánské polobotky Lucca Bert černé - černá byl velmi bleskově dodán k mé plné štěstí. jistě budu doporučovat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o dobrý eshop, rychlá komunikace se zákazníky a když máte nějaký dotaz, vše vám velmi okamžitě a v pohodě zodpoví. Mám ráda, když se jedná o okamžité dodání balíčku a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

Radim Gron, Březina (vojenský újezd)

Radim Gron, Březina (vojenský újezd):
Stále MEGA product, bude to si znít divně, ale vlastnil jsem už i starší, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejkvalitnější, který byl dosud uveden na trh. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče barvy..velikosti Pánské polobotky Lucca Bert černé - černá, ale vše zatím stále denně funguje.

Oliver Kámen, Chocerady

Oliver Kámen, Chocerady:
Patřím k chlapům, kteří neumí objednávat dárky. Často mě nenapadne nic pořádného, čím bych udělal radost. A občas mě to hodně mrzí. Teď, co znám Pánské polobotky Lucca Bert černé - černá, je to ale zcela jiné. Už jsem to jako dárek objednal celkem pěti lidem a všichni byli stejně spokojení jako já. K tomu velice překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 08. 2019.

Hodnocení Pánské polobotky Lucca Bert černé - černá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Pánské polobotky Lucca Bert černé - černá

Aleš J: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sebastian K: Jsem ráda, že to mám

Dominik M: Celkem jsem spokojený.

Veronika Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Emma S: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Pánské polobotky Lucca Bert černé - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Pánské polobotky Lucca Bert černé - černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt