Pánské polobotky Lucca Escond černé - černá

Pánské polobotky Lucca Escond černé - černá

Pánské polobotky Lucca Escond černé - černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Pánské polobotky Lucca Escond černé - černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Pánské polobotky Lucca Escond černé - černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3134 Kč
Naše cena: 2089 Kč Ověřit dostupnost

Lucca je mladá, progresivní evropská značka, která dbá na vysokou kvalitu a precizní zpracování pánské obuvi. Ryzím prvkem této značky je pravá hovězí kůže, dokonale zpracované detaily a nevšední styl bot. Vyzkoušejte sami, zda si tuto značku pánské obuvi oblíbíte. Výrobce: LUCCA Barva: černá Typ špičky: plná Typ spony: šněrování Materiál: přírodní(pravá) kůže Sezóna: jaro / léto / podzim / zima Pata: 2 cm Vložka: přírodní(pravá) kůže Příležitost: večírky Styl: elegantní, klasický Podrážka:...

3 důvody proč prodáváme Pánské polobotky Lucca Escond černé - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Pánské polobotky Lucca Escond černé - černá

Laura Voznicová, Blučina

Laura Voznicová, Blučina:
Miluji barvu Pánské polobotky Lucca Escond černé - černá. Kupuji už ho řadu roků, ale tahle novina mi přijde zatím nejlepší. Rodina je z toho nadšená. Také jsem jej doporučila kamarádkám a mé mamince, také ho začaly užívat a zatím poslouchám jenom {chválu|pochvaly). Věřím, že mě tedy zboží nezklame. Zkusila jsem už mnohé řady a zoufale hledám mou nejlepší. Všechny jsou jedinečné. Z této značky kupujeme více druhů a jsou opravdu užitečné. Když je náhodou nenajdu a koupím něco jiného, jsem zklamaná.

Markéta Mochaňová, Hlavatce

Markéta Mochaňová, Hlavatce:
Na tomto Pánské polobotky Lucca Escond černé - černá se mi líbí široká škála všelijakého nastavení, i když nastavení je trochu těžší a musel mi poradit můj dospívající kluk. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli opravdu všechny funkce použiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a zbytek asi nepoužiji. Přesto za takto výhodnou cenu, bych neočekávala tolik různých funkcí. Až budete potřebné hledat, bacha na to, některé jsou unikátně schované. Nicméně návod je poměrně čitelný.

Klára Vejpustková, Podmoklany

Klára Vejpustková, Podmoklany:
Byla jsem zpočátku skeptická, a protože bojácně objednávám přes web. Byla jsem se na Pánské polobotky Lucca Escond černé - černá kouknout v klasickém krámě. Otestovala jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého dobrého pomocníka můžu mít v bytě. Nemeškala jsem, sedla jsem k webu a za výhodnou cenu jej pořídila. Mám ho v bytě šest dní a nemůžu si ho užít. Musím se naučit jej zvládat, ale vzhlíží to jednoduše, tak snad nebude problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 08. 2019.

Hodnocení Pánské polobotky Lucca Escond černé - černá

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Pánské polobotky Lucca Escond černé - černá

Radek S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Michael P: Pánské polobotky Lucca Escond černé - černá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Simona H: Tento Pánské polobotky Lucca Escond černé - černá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sára H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jonáš L: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Pánské polobotky Lucca Escond černé - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Pánské polobotky Lucca Escond černé - černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt