Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá

Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá

Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2849 Kč
Naše cena: 1899 Kč Ověřit dostupnost

Lucca je mladá, progresivní evropská značka, která dbá na vysokou kvalitu a precizní zpracování pánské obuvi. Ryzím prvkem této značky je pravá hovězí kůže, dokonale zpracované detaily a nevšední styl bot. Vyzkoušejte sami, zda si tuto značku pánské obuvi oblíbíte. Výrobce: LUCCA Barva: tmavě modrá Typ paty: plochá Typ špičky: plná Typ spony: šněrování Materiál: přírodní(pravá) kůže Sezóna: jaro / léto / podzim / zima Pata: 2 cm Oteplení: žádné Vložka: přírodní(pravá) kůže Příležitost: večírky...

3 důvody proč prodáváme Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá

Adéla Arazimová, Drahotěšice

Adéla Arazimová, Drahotěšice:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat velkou spokojenost. Objednala jsem u vás celkem drahý Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím známým.

Kristýna Mitręgová, Pětikozly

Kristýna Mitręgová, Pětikozly:
Dlouho jsem porovnávala tyto dva Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat v e-shopu. Nezpochybnitelnými pozitivy tohoto produktu jsou, že mají český návod, poměrně snadno je možné je rozebrat, vyčistit, dají se dokoupit náhradní díly, má ideální objem, bezproblémovou a nekomplikovanou manipulaci. Ale našla jsem i nevýhody. V prvé řadě to byl kurýr, i když to se samotným produktem to nesouviselo. Dále se jednalo o: nedostačující bezpečnostní systémy, není možnost použít více variant, nemalá spotřeba vody a energie. I když se jedná o A++.

Alena Kumžáková, Žumberk

Alena Kumžáková, Žumberk:
Myslím si, že Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá, dnes je na trhu k absolutní špičce. Alespoň můj dojem po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti měsících {používání|užívání) je takový. Jsem velmi ráda a nemohu mu téměř nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost vybrat si Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá po práci, v klidu gauče. V tomhle nakupování přes internet moc oceňuji. A komunikace prodejce Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá byla skutečně skvělá. Zákaznická help line reaguje prakticky obratem, moje otázky byly zodpovězené srozumitelně a jasně.

Zdeněk Varga, Podivice

Zdeněk Varga, Podivice:
Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá jsem zakoupil po řádném rozmýšlení. Věnoval jsem celkem dost času srovnávání s podobnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mohu chtít. Cena i popisované vlastnosti mi podle záznamů na e-shopu vyhovovaly. A musím povědět, že mě to vůbec nepřekvapilo.  S Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá jsem moc šťastný a určitě bych ho poradil i dalším zákazníkům.

Petra Mimránková, Litomyšl

Petra Mimránková, Litomyšl:
Potřebovala jsem jakýmkoliv stylem udělat dojem. Jednoduše jsem potřebovala ideální změnu. Když jsem na Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá jedinečnou náhodou našla, první co mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A moje intuice mě nezklamala. Od toho času jsem sama se sebou fakticky spokojená a mám pocit, že změnu vnímá i moje okolí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 08. 2019.

Hodnocení Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá

Dominik K: Celkem jsem spokojený.

Petr O: Přišlo to celkem rychle

Jiří S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Antonín Z: tak jsem to dostala aje to super

Vanesa P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Pánské polobotky Lucca Gaard tmavě modré - modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt