Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá

Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá

Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2849 Kč
Naše cena: 1899 Kč Ověřit dostupnost

Lucca je mladá, progresivní evropská značka, která dbá na vysokou kvalitu a precizní zpracování pánské obuvi. Ryzím prvkem této značky je pravá hovězí kůže, dokonale zpracované detaily a nevšední styl bot. Vyzkoušejte sami, zda si tuto značku pánské obuvi oblíbíte. Výrobce: Lucca Barva: černá Typ špičky: plná Typ spony: šněrování Materiál: pravá kůže Pata: 2 cm Sezóna: jaro / léto / podzim / zima Vložka: pravá kůže Příležitost: běžný den, na večer Styl: neformální, elegantní Spona: stavěná,...

3 důvody proč prodáváme Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá

Magdaléna Banková, Nová Pláň

Magdaléna Banková, Nová Pláň:
Byla jsem nejprve opatrná, a protože bojácně objednávám přes internet. Byla jsem se na Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá podívat v klasickém krámě. Otestovala jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého dobrého pomocníka můžu mít v bytě. Nemeškala jsem, sedla jsem k webu a za nízkou cenu jej koupila. Mám ho doma sedm dní a nemůžu si ho užít. Musím se naučit jej ovládat, ale vypadá to jednoduše, tak snad nebude chyba.

Ondřej Stolař, Hajnice

Ondřej Stolař, Hajnice:
Musím vyzdvihnout hned pár plusových vlastností tohoto e-shopu a hlavně produktu, který jsem zde nakupoval. Nejdříve to začala hezkou a příjemnou komunikací, čistotou obchodu a levné ceny zboží, pak to pokračovalo okamžitým doručením a skvělým zabalením balíku, už při doručení jsem tušil, že vše bude jak má být. Největší výhodou je zcela nejlevnější cena Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá. Proto mohu doporučit jak svým známým a známým, tak i mámě a ostatním lidem. Bravo!

Adéla Sekyrková, Štíhlice

Adéla Sekyrková, Štíhlice:
Chci se přiznat, že jsem v dříve asi dvakrát vyzkoušela stejný výrobek jako je Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá. Nabídka konkurenčních firem ale nebyla zcela jasná a přišlo mi, že slibují něco, co nemohou dodržet. S nákupem jsem teda moc spokojená nebyla. V jednom případě chyběl český návod, druhý výrobce by celkově problémový (nepříjemná komunikace, obtížná reklamace zboží). V případě Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá mě ale zaujala už jeho prezentace a milost prodejce. Z počátku jsem se na Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá dotazovala a mé otázky byly dostatečně zodpovězeny, ačkoliv jsem si doteď vůbec nic nekoupila. Takový přístup mě k objednávce motivoval a chci říct, že jsem nakonec našla spolehlivého dodavatele a také výborný výrobek, který mohu všem doporučit.

Karel Hala, Ledenice

Karel Hala, Ledenice:
Potřeboval jsem pořídit Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a zásilku odeslali okamžitě. BalíčekDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si perfektní komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Viktorie Holštajnová, Uherčice

Viktorie Holštajnová, Uherčice:
Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá splňuje všechny vlastnosti napsané v návodu. Ovládání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi tichý provoz u televize neruší a vzduch v ve sklepě stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti zájemcům doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 08. 2019.

Hodnocení Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá

Radim D: Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Emma K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sabina P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Amálie Z: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Anežka M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Pánské polobotky Lucca Paaschem černé - černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt