Pánské polobotky Lucca Paaschem modré - modrá

Pánské polobotky Lucca Paaschem modré - modrá

Pánské polobotky Lucca Paaschem modré - modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Pánské polobotky Lucca Paaschem modré - modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Pánské polobotky Lucca Paaschem modré - modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2849 Kč
Naše cena: 1899 Kč Ověřit dostupnost

Lucca je mladá, progresivní evropská značka, která dbá na vysokou kvalitu a precizní zpracování pánské obuvi. Ryzím prvkem této značky je pravá hovězí kůže, dokonale zpracované detaily a nevšední styl bot. Vyzkoušejte sami, zda si tuto značku pánské obuvi oblíbíte. Výrobce: Lucca Barva: modrá Typ špičky: plná Typ spony: šněrování Materiál: pravá kůže Pata: 2 cm Sezóna: jaro / léto / podzim / zima Vložka: pravá kůže Příležitost: běžný den, na večer Styl: neformální, elegantní Spona: stavěná,...

3 důvody proč prodáváme Pánské polobotky Lucca Paaschem modré - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Pánské polobotky Lucca Paaschem modré - modrá

Radim Wohlgemuth, Milovice u Hořic

Radim Wohlgemuth, Milovice u Hořic:
Dávám vždy přednost praktičnosti a nekladu důraz na styl. Důležité pro mě je, aby mi Pánské polobotky Lucca Paaschem modré - modrá roky a bez problémů posloužil. Což tento Pánské polobotky Lucca Paaschem modré - modrá skutečně zaručuje, můžete si ho vzít kamkoli. Pro všechny aktivní muže ho tak musím rozhodně doporučit. Pánské polobotky Lucca Paaschem modré - modrá s vámi bez reptání absolvuje i dovolenou. Pouze se mějte na pozoru, aby na něj nenadávala vaše manželka nebo partnerka.

Daniela Krůlová, Bochovice

Daniela Krůlová, Bochovice:
Nejdřív jsem Pánské polobotky Lucca Paaschem modré - modrá objednala pro svého manžela k narozeninám. Když jsem jen tak brouzdala po internetu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak nezaujal, ovšem táta byl přímo rád, když jej obdržel. Tehdy jsem viděla, co tento Pánské polobotky Lucca Paaschem modré - modrá opravdu dělá, a velmi mě zaujal. Několikrát jsem jej tedy otestovala, až jsem zamilovala se a chtěla si objednat více kusů i pro sebe.

Dominik Vondruška, Slavonice

Dominik Vondruška, Slavonice:
Objednal jsme Pánské polobotky Lucca Paaschem modré - modrá pro kamaráda jako dárek k svátku. Nejdřív to bylo teda z srandy. Když jsme se pak po třech dnech znovu potkali, hodně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho koupit. Docela mě tím nahlodal. Doma jsem si zasedl k počítači a už ho mám taky.

Václav Rothanzl, Nákří

Václav Rothanzl, Nákří:
Pánské polobotky Lucca Paaschem modré - modrá si někde našla přítelkyně a tak jsem se rozhodl koupit ho k našemu výročí. S místem kde a jak to pořídit mi musela pomoci maminka a nakonec i zakoupila. Spolu jsme jej pak vybalily a zkontrolovali, zda je v dobrém stavu. Oběma se nám hodně líbil a přítelkyně bude mít určitě radost. Sestra říkala, že si objedná taky. Děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 08. 2019.

Hodnocení Pánské polobotky Lucca Paaschem modré - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Pánské polobotky Lucca Paaschem modré - modrá

Julie V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Anežka Z: já jsem to prostě chtěla

Nela Č: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Marek H: je to fajné

Michael L: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Pánské polobotky Lucca Paaschem modré - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Pánské polobotky Lucca Paaschem modré - modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt