Pánské polobotky Lucca Urith modré - modrá

Pánské polobotky Lucca Urith modré - modrá

Pánské polobotky Lucca Urith modré - modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Pánské polobotky Lucca Urith modré - modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Pánské polobotky Lucca Urith modré - modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2849 Kč
Naše cena: 1899 Kč Ověřit dostupnost

Lucca je mladá, progresivní evropská značka, která dbá na vysokou kvalitu a precizní zpracování pánské obuvi. Ryzím prvkem této značky je pravá hovězí kůže, dokonale zpracované detaily a nevšední styl bot. Vyzkoušejte sami, zda si tuto značku pánské obuvi oblíbíte. Barva: modrá Typ špičky: plná Typ spony: šněrování Materiál: pravá kůže Sezóna: jaro / léto / podzim / zima Vložka: pravá kůže Podpatek: 1,5 cm Příležitost: běžný den / na večer Styl: elegantní Podrážka: hladká Na výběru velikosti si...

3 důvody proč prodáváme Pánské polobotky Lucca Urith modré - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Pánské polobotky Lucca Urith modré - modrá

Aneta Kodetová, Pnětluky

Aneta Kodetová, Pnětluky:
Týdny jsem váhala nad tím, který produkt by pro mě mohl být nejlepší. Vyzkoušela jsem jich množství. Až nyní, když jsem objevila Pánské polobotky Lucca Urith modré - modrá jsem ale byla jistá, že našla to pravé. Zalíbil se mi okamžitě po rozbalení a přišla jsem si na své. Svými kvalitami mi Pánské polobotky Lucca Urith modré - modrá stoprocentně vyhovuje, zvládá cokoliv, co od něho potřebuji. Bohužel mi ho čas od času zabaví můj partner.

Klára Guhlová, Bratřice

Klára Guhlová, Bratřice:
Obdržela jsem Pánské polobotky Lucca Urith modré - modrá jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi syn daroval pěkný dárek.

Alena Kvietková, Chudoslavice

Alena Kvietková, Chudoslavice:
Vybírala jsem dárek k narozeninám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi báječně pomohli. Poradili jste mi, jaký Pánské polobotky Lucca Urith modré - modrá vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky hned. Ještě jednou moc děkuji, jste príma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 08. 2019.

Hodnocení Pánské polobotky Lucca Urith modré - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Pánské polobotky Lucca Urith modré - modrá

Valerie V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Magdaléna D: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tomáš T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Michael E: Celkem jsem spokojený.

Viktor L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Pánské polobotky Lucca Urith modré - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Pánské polobotky Lucca Urith modré - modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt