Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá

Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá

Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3119 Kč
Naše cena: 2079 Kč Ověřit dostupnost

Lucca je mladá, progresivní evropská značka, která dbá na vysokou kvalitu a precizní zpracování pánské obuvi. Ryzím prvkem této značky je pravá hovězí kůže, dokonale zpracované detaily a nevšední styl bot. Vyzkoušejte sami, zda si tuto značku pánské obuvi oblíbíte. Výrobce: LUCCA Barva: odstíny modré Typ paty: plochá Typ špičky: plná Typ spony: šněrování Materiál: přírodní(pravá) kůže Sezóna: jaro / léto / podzim / zima Pata: 2 cm Oteplení: žádné Vložka: přírodní(pravá) kůže Příležitost:...

3 důvody proč prodáváme Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá

Gabriela Heidrová, Sulislav

Gabriela Heidrová, Sulislav:
Za tento Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá dávám největší palec nahoru. Velmi mě potěšil a mohu napsat, že jsem nečekala takový úspěch. Objednávala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako překvapení k svátku, kdy jsem si ho po otestování musela zakoupit i já sama. Teď už doma kupujeme jen tento výrobek a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám dobře slouží, co vím, nikdo s ním neměl doposud žádný problém.

Tereza Machovská, Horní Moštěnice

Tereza Machovská, Horní Moštěnice:
Myslím si, že Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá, dnes je na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj dojem po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti měsících {používání|užívání) je takový. Jsem opravdu spokojená a nemohu mu skoro nic vytknout. Moc jsem ocenila možnost vybrat si Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá po práci, v pohodlí gauče. V tomhle nakupování přes web moc oceňuji. A rada prodejce Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá byla skutečně prvotřídní. Zákaznická linka reaguje prakticky obratem, moje dotazy byly zodpovězené srozumitelně a jednoduše.

Laura Maiová, Nový Kostel

Laura Maiová, Nový Kostel:
Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá mi vážně pomohl vyřešit problém, který mě již několik let štval. S jeho pomocí mám více chuti do života a mám podstatně lepší náladu. Tuto skutečnost samozřejmě oceňují hlavně rodinní příslušníci. Volný čas se nám pomocí Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá daří užívat si opravdu plnými doušky. Teprve prostřednictvím produktu mám chuť něco dělat a jsem vážně spokojená. Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá je nejvýhodnější investice do vaší pohody.

Kristýna Kopčilová, Tis u Blatna

Kristýna Kopčilová, Tis u Blatna:
Daný Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá jsem si pořídila z důvodu nízké ceny a z důvodu, že byl na skladě. Byla jsem nedůvěřivá, jelikož hodnocení nebyly příliš skvělé. Nejvíce proti bylo termín dopravy. Bohužel se tak stalo. Tento Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá jsem potřebovala velmi rychle, a nakonec ho kurýr přivezl s týdenním zpožděním, jak uváděly jiné internetové obchody.

Filip Písačka, Kopidlo

Filip Písačka, Kopidlo:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťák donese z obchodu Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá. Byl jsem příjemně překvapen, když jsem rozbalil krabici a měl jsem Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá doma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 08. 2019.

Hodnocení Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá

Tomáš L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Ondřej M: Přišlo to celkem rychle

Roman S: je to fajné

Michael P: 110 % spokojenost

Viktorie F: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Pánské polobotky Lucca Worm modré - modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt