Pánské tepláky Wheelwright šedé - šedá

Pánské tepláky Wheelwright šedé - šedá

Pánské tepláky Wheelwright šedé - šedá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Pánské tepláky Wheelwright šedé - šedá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Pánské tepláky Wheelwright šedé - šedá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 659 Kč
Naše cena: 439 Kč Ověřit dostupnost

- skvělé pánské tepláky na každý den - nastavitelný pas - barevný lem na kapsách - dvě přední kapsy na zip - pohodlný střih Materiál: 65% bavlna 35% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. velikost Šířka pasu (A) Délka (B) M 35 103 L 37 105 XL 38 106 XXL 40 109 Ilustrační obrázek, jak měřit pánské tepláky.

3 důvody proč prodáváme Pánské tepláky Wheelwright šedé - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Pánské tepláky Wheelwright šedé - šedá

Klára Engelmannová, Bernardov

Klára Engelmannová, Bernardov:
Daný Pánské tepláky Wheelwright šedé - šedá u této společnosti bych se určitě nebála i v budoucnu objednat. Udělalo mi radost napsání svých poznatků a taktéž možnost volby jiných typů. Materiál, cenové rozpětí, návod stoprocentně bez chyby, pouze mě lehce mrzí komunikace. Produkt, který měl přijít za 7 dní, se opozdil. A e-shop se vymlouval na dopravce s tvrzením, že oni ho odeslali dle domluvy, v den objednávky. Trochu škoda.

Barbora Volaříková, Džbánice

Barbora Volaříková, Džbánice:
Dlouho jsem váhala, jestli€zda si mám Pánské tepláky Wheelwright šedé - šedá objednat. Cena se mi zdála dost vysoká a jsem docela opatrná. Když mně zakoupení schválil i manžel, tak jsem si tedy objednala. Kurýrní služba jej dodala za dva dny a mé počáteční překvapení bylo, jak dokonale byl zabalený. Netrpělivě jsem vyndala z krabice a otestovala. Prostě to nemá chybu a když mi otec řekl, že mi jej uhradí a daruje k vánocům, měla jsem hned moc hezký den.

Amálie Kulštejnová, Lomy

Amálie Kulštejnová, Lomy:
Nejpr jsem Pánské tepláky Wheelwright šedé - šedá objednala pro svého tátu k vánocům. Když jsem jen tak brouzdala po internetu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak nezaujal, ovšem syn byl přímo rád, když jej obdržel. Tenkrát jsem viděla, co tento Pánské tepláky Wheelwright šedé - šedá opravdu dělá, a velmi mě zaujal. Několikrát jsem jej tedy otestovala, až jsem neodolala a chtěla si koupit další pro sebe.

Lukáš Třísko, Kocbeře

Lukáš Třísko, Kocbeře:
Pro nákup zboží typu Pánské tepláky Wheelwright šedé - šedá jsem se rozmýšlel delší dobu. Snažím se vždy nákupy přes internet dobře promyslet. Už jsme se s manželkou jednou napálili a nakoupili u nedůvěryhodného eshopu. Zde mě ale mile překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo srozumitelně vysvětleno, cena příjemná. A využití Pánské tepláky Wheelwright šedé - šedá mě mile překvapila. Myslím, že jsem vybral dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2019.

Hodnocení Pánské tepláky Wheelwright šedé - šedá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Pánské tepláky Wheelwright šedé - šedá

Jiří T: Přišlo to celkem rychle

Aleš P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Štěpán L: Jsem ráda, že to mám

Denisa G: já jsem to prostě chtěla

Anežka K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Pánské tepláky Wheelwright šedé - šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Pánské tepláky Wheelwright šedé - šedá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt