Pánské tričko Elekid šedé - šedá

Pánské tričko Elekid šedé - šedá

Pánské tričko Elekid šedé - šedá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Pánské tričko Elekid šedé - šedá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Pánské tričko Elekid šedé - šedá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1184 Kč
Naše cena: 789 Kč Ověřit dostupnost

Pánské tričko s dlouhým rukávem  je vyrobeno z nejoblíbenější tkaniny, jelikož je na omak velmi pohodlná. Tričko vám dále nabídne kulatý výstřih, působící potisk a zdobeni na rukávech. Tričko se skvělou barvou se dá jednoduše sladit s našimi pánskými džíny. Střih: s dlouhým rukávem Trend: s potiskem Příležitost: na jaro a podzim   Materiál: 100% bavlna   velikost Délka (A) Šířka hrudníku (B) Délka rukávu od krku (C) Délka rukávu od podpaží (D) S 68 48 76 51 M 70 50 77 52 L 72 52 78 53 XL 74 54...

3 důvody proč prodáváme Pánské tričko Elekid šedé - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Pánské tričko Elekid šedé - šedá

Tomáš Talavašek, Rovná

Tomáš Talavašek, Rovná:
Patřím k chlapům, kteří neumí kupovat dárky. Nikdy mě nenapadne nic hezkého, čím bych udělal radost. A často mě to dost mrzí. Teď, co jsem poznal Pánské tričko Elekid šedé - šedá, je to ale zcela jiné. Už jsem to jako dárek koupil asi čtyřem lidem a všichni byli hodně rádi jako já. Navíc hodně překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

Petra Budějská, Dřínov

Petra Budějská, Dřínov:
Když jsem objevila inzerát na Pánské tričko Elekid šedé - šedá dlouho jsem neváhala a ihned zakoupila. Doručení bylo v blízké době a já jsem začala hned užívat. Je to ono, co jsem potřebovala a jsem Hodně spokojená. Jsem doporučila přítelkyním, moc se jim líbil a budou jej také pořizovat. Mockrát děkuji.

Tereza Týcová, Hostěnice

Tereza Týcová, Hostěnice:
Často jsem o víkendu zůstávala doma. Nechtělo se mi chodit mezi lidi. Kámošky chodily skoro každý večer, ale já se tam prostě necítila hezky. Přišla jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna přítelkyně z práce mezi řečí svěřila, že Pánské tričko Elekid šedé - šedá používá a je s ním opravdu nadšená. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě zlomový impuls. Téměř obratem jsem si ho koupila a stále ho používám. Víkendy už opravdu doma netrávím, vyrážím se ráda užívat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2018.

Hodnocení Pánské tričko Elekid šedé - šedá

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Pánské tričko Elekid šedé - šedá

Jaroslav B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Rozálie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Julie K: Ideální k osmnáctinám :)

Michal Š: 110 % spokojenost

Kryštof Š: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Pánské tričko Elekid šedé - šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Pánské tričko Elekid šedé - šedá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt