Pánské tričko Elekid šedé - šedá

Pánské tričko Elekid šedé - šedá

Pánské tričko Elekid šedé - šedá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Pánské tričko Elekid šedé - šedá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Pánské tričko Elekid šedé - šedá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1184 Kč
Naše cena: 789 Kč Ověřit dostupnost

Pánské tričko s dlouhým rukávem  je vyrobeno z nejoblíbenější tkaniny, jelikož je na omak velmi pohodlná. Tričko vám dále nabídne kulatý výstřih, působící potisk a zdobeni na rukávech. Tričko se skvělou barvou se dá jednoduše sladit s našimi pánskými džíny. Střih: s dlouhým rukávem Trend: s potiskem Příležitost: na jaro a podzim   Materiál: 100% bavlna   velikost Délka (A) Šířka hrudníku (B) Délka rukávu od krku (C) Délka rukávu od podpaží (D) S 68 48 76 51 M 70 50 77 52 L 72 52 78 53 XL 74 54...

3 důvody proč prodáváme Pánské tričko Elekid šedé - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Pánské tričko Elekid šedé - šedá

Tomáš Talavašek, Rovná

Tomáš Talavašek, Rovná:
Patřím k mužům, kteří neumí kupovat dárky. Nikdy mě nenapadne nic skvělého, čím bych udělal radost. A často mě to hodně mrzí. Teď, co znám Pánské tričko Elekid šedé - šedá, je to ale úplně jiné. Už jsem to jako dárek koupil celkem pěti lidem a všichni byli hodně spokojení jako já. Navíc velice překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

Petra Budějská, Dřínov

Petra Budějská, Dřínov:
poté jsem našla inzerát na Pánské tričko Elekid šedé - šedá dlouho jsem neváhala a ihned objednala. Doručení bylo v krátké době a já jsem začala hned užívat. Je to ono, co jsem potřebovala a jsem velmi spokojená. Jsem doporučila přítelkyním, moc se jim líbil a budou jej taky pořizovat. Mockrát děkuji.

Tereza Týcová, Hostěnice

Tereza Týcová, Hostěnice:
Často jsem o víkendu zůstávala doma. Nechtělo se mi chodit do společnosti. Přítelkyně chodily skoro každý víkend, ale já se tam prostě necítila dobře. Cítila jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kolegyně z práce mezi řečí řekla, že Pánské tričko Elekid šedé - šedá užívá a je s ním fakt nadšená. Doslova uvedla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě zlomový podmět. Téměř okamžitě jsem si ho objednala a často ho používám. Večery už teda na chatě netrávím, chodím se ráda bavit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2018.

Hodnocení Pánské tričko Elekid šedé - šedá

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Pánské tričko Elekid šedé - šedá

Jiří M: funkční výrobek

Lucie T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Samuel S: Přišlo to celkem rychle

Karolína H: Tento Pánské tričko Elekid šedé - šedá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Ondřej B: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Pánské tričko Elekid šedé - šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Pánské tričko Elekid šedé - šedá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt