Pánský dlouhý kabát Libero béžový - béžová

Pánský dlouhý kabát Libero béžový - béžová

Pánský dlouhý kabát Libero béžový - béžová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Pánský dlouhý kabát Libero béžový - béžová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Pánský dlouhý kabát Libero béžový - béžová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2774 Kč
Naše cena: 1849 Kč Ověřit dostupnost

Pokud sháníte elegantně vypadající dlouhý kabát, Libero může být pro vás tou správnou alternativou. Tento pánský kabát je vhodný do podzimního a zimního období. Kabát se řadí mezi dlouhé a nosí se těsně nad kolena. Zapínat jej můžete pomocí 4 členné řady knoflíků. Složení: 60% bavlna 40% polyester Skvělého stylu docílíte v kombinaci s jednou ze série našich Fit-slim košil Rozměry M L XL 2XL 3XL Šířka hrudníku 46 48 50 51 54 Délka kabátu (vpředu) 79 82 84 85 87 Délka rukávu (od ramene) 68 69 71...

3 důvody proč prodáváme Pánský dlouhý kabát Libero béžový - béžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Pánský dlouhý kabát Libero béžový - béžová

Ema Klognerová, Kobeřice

Ema Klognerová, Kobeřice:
Já jsem na internet příliš stará, není to prostředí, ve kterém bych se orientovala. Vlastně tam umím pouze pracovat s e-maily a hltat zprávy. Ale vnučka mi před měsícem ukázala, jak lze na internetu nakupovat a pořídila mi tento Pánský dlouhý kabát Libero béžový - béžová. To víte, nebyla jsem přesvědčená o tom, jestli ho využiji, jenomže když ho pošta doručila a velmi dobře fungoval, musela mi demonstrovat jakým způsobem si zboží pořídím bez pomoci. Od toho dne si ho pořizuji s železnou pravidelností, protože je to velice prvotřídní věcička a opravdu velmi se mi hodí.

Anna Sztulová, Lánov

Anna Sztulová, Lánov:
Objednala jsem si Pánský dlouhý kabát Libero béžový - béžová a byla jsem velice uspokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře slouží, ale také skvěle vypadá. Mám ráda šikózní a perfektní věci, které vynikají vysokou kvalitou a vydrží. Velice mi udělala radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení Pánský dlouhý kabát Libero béžový - béžová opravdu netrpělivě čekala.

Kamila Repová, Štěnovický Borek

Kamila Repová, Štěnovický Borek:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní lehkostí a pak den hekat s namoženým břichem,ale začít jenom na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 5 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 10 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hezčí.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problematické,asi záleží na tom,jak si na to usednete. Montáž Pánský dlouhý kabát Libero béžový - béžová je za 15 minut, používá se bez problémů,vyndáte západku a šup pod postel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 01. 2019.

Hodnocení Pánský dlouhý kabát Libero béžový - béžová

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Pánský dlouhý kabát Libero béžový - béžová

Alena C: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Linda S: Tento Pánský dlouhý kabát Libero béžový - béžová jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Gabriela K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Adéla B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Aneta C: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Pánský dlouhý kabát Libero béžový - béžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Pánský dlouhý kabát Libero béžový - béžová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt