Phlat sport - sada lapače s míčky

Phlat sport - sada lapače s míčky

Phlat sport - sada lapače s míčky

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Phlat sport - sada lapače s míčky. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Phlat sport - sada lapače s míčky vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 735 Kč
Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

Tohle vás zaručeně chytne. Phlat sport vám představuje unikátní venkovní sport pro dvojice i celé skupiny. Vezměte pěnový míček s gumovým očkem, které zahákněte za výstupek na lapači. Míček natáhněte a pusťte. A ostatní? Ti se snaží míček chytit do textilního košíčku svého lapače. Zkuste to, vystřelte míček, běhejte, chytejte. Technické údaje: Věk od 3 let Obsah balení:   1 x sada phalt

3 důvody proč prodáváme Phlat sport - sada lapače s míčky

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Phlat sport - sada lapače s míčky

Vanesa Nigrínová, Zborovice

Vanesa Nigrínová, Zborovice:
Mojím hlavním problémem je nerozhodnost. Než se pro něco rozhodnu, je to velmi dlouho. Umím vybírat i několik dní. Porovnávám schopnosti, čtu recenze, zkušenosti ostatních majitelů a hlavně se dotazuji prodejce. Na tento Phlat sport - sada lapače s míčky jsem objevila mnoho pozitivních ohlasů, ale pro jistotu jsem ještě několikrát psala do eshopu. Nyní se přidávám k frontě rozverných zákazníků a také děkuji prodejci za snahu mi vše vysvětlit.

Adéla Došlá, Pulečný

Adéla Došlá, Pulečný:
Poměr cena/výkon, jedná se o báječný Phlat sport - sada lapače s míčky, ne nejlepší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu ostřejší ocas a poté se dostaví neurčitá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako ne úplně příjemné, po uplynutí dalších 9 vteřin se teprve dostaví líbezno v ústech. Bonus je neotřelý vzhled a navíc ve vydařeném designu, jako dárek ideální. Za rozumný peníz solidní Phlat sport - sada lapače s míčky, takže ok. Psáno po čtvrtém panáku ;)

Josef Hodný, Hněvotín

Josef Hodný, Hněvotín:
Mnohokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám přemluvit a pořídím něco, co zdaleka nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o Phlat sport - sada lapače s míčky, nenapadlo by mě, jak hodně jsem se mýlil. Nejprve jsem příliš překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tak dokonalého, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tolik překvapen.

Jaroslav Jorda, Chržín

Jaroslav Jorda, Chržín:
Jedná se o krapet dražší typ. Zamlouvá se mi poměr cena-výkon, ale poté už jsem si Phlat sport - sada lapače s míčky koupil, tak jej snad využiji. Za tu hodnotu je trochu jednodušší, ale přesto funguje krásně a myslím, že se nám doma ještě užije. Pokud bych objednával opět, vzal bych jednodušší model, která bude odpovídat poměru cena-výkon.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 11. 2018.

Hodnocení Phlat sport - sada lapače s míčky

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze Phlat sport - sada lapače s míčky

Jáchym Z: funkční výrobek

Adéla K: Je to dostatečné?

Amálie O: já jsem to prostě chtěla

Adam V: Phlat sport - sada lapače s míčky je dobrý, ale chtělo yb to větší

Dominika P: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Phlat sport - sada lapače s míčky. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Phlat sport - sada lapače s míčky

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt