Plastová úložná skříňka SHED BASE 92 x 70 x 50 cm

Plastová úložná skříňka SHED BASE 92 x 70 x 50 cm

Plastová úložná skříňka SHED BASE 92 x 70 x 50 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Plastová úložná skříňka SHED BASE 92 x 70 x 50 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Plastová úložná skříňka SHED BASE 92 x 70 x 50 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4203 Kč
Naše cena: 2802 Kč Ověřit dostupnost

plastová úložná skříňkaTechnické údaje:výška výrobku: 92cmšířka výrobku: 70cmdélka výrobku: 50cmmateriál: lisovaný plastbarva: béžová+hnědározměr balení: 86x26x54cmmateriál balení: PAP kartonObsah balení:1x skříňka BOSTON GARDEN SHED BASE

3 důvody proč prodáváme Plastová úložná skříňka SHED BASE 92 x 70 x 50 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Plastová úložná skříňka SHED BASE 92 x 70 x 50 cm

Petra Bejblová, Bříšťany

Petra Bejblová, Bříšťany:
Pořídila jsem si Plastová úložná skříňka SHED BASE 92 x 70 x 50 cm a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle vypadá. Mám ráda pěkné a perfektní věci, které vynikají vysokou odolností a slouží. Velice mi udělala radost také prakticky bleskurychlá rychlost doručení, protože jsem na doručení Plastová úložná skříňka SHED BASE 92 x 70 x 50 cm opravdu pospíchala.

Kryštof Vrchota, Hospozín

Kryštof Vrchota, Hospozín:
Obchod jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě pořizovat. Firma nabízí: - široká nabídka zboží - nízké ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Eshopu - Plastová úložná skříňka SHED BASE 92 x 70 x 50 cm - zájem o kupujícího - rychlé dodání

Aneta Churáčková, Kolomuty

Aneta Churáčková, Kolomuty:
Dlouhou dobu jsem srovnávala tyto dva Plastová úložná skříňka SHED BASE 92 x 70 x 50 cm, než jsem se rozhodla jeden z nich pořídit na internetu. Velkými plusy tohoto produktu jsou, že mají manuál v češtině, poměrně rychle se dají demontovat, zbavit nečistot, dají se pořídit náhradní díly, má dostačující objem, bezproblémovou a jednoduchou manipulaci. Avšak našla jsem také mínusy. Prvně to byla doprava, i když to se samotným produktem to nemělo souvislost. Mimo jiné to byly: nevhodné bezpečnostní systémy, není možnost použít většího množství typů, nemalá spotřeba vody a energie. I když je v informacích A++.

Marek Ťukal, Litovel

Marek Ťukal, Litovel:
Dostal jsem ho od kamarádky. Já sám bych si předtím nikdy nepřiznal, že by mi chtěl pomoci. Moje myšlení bylo silnější než já, i když jsem v uvnitř sebe docela trpěl. Bojoval jsem sám se sebou a předváděl si na borce. Jsem milence vděčný, protože díky jí jsem Plastová úložná skříňka SHED BASE 92 x 70 x 50 cm zkusil a poznal, že funguje a není důvod mu nevěřit. Už jsem ho doporučil i kolegyni z práce, který se mi svěřil se podobným problémem.

Kristián Mokráš, Litovel

Kristián Mokráš, Litovel:
Plastová úložná skříňka SHED BASE 92 x 70 x 50 cm kurýr přivezl ve stoprocentním stavu a neprodleně. Bohužel dle nabídky, měl Plastová úložná skříňka SHED BASE 92 x 70 x 50 cm přijít v dárkovém balení, což se tak nestalo. Kdyby se nejednalo o dáreček, vůbec bych se neozval. Bohužel jsem byl nucen, avšak i navzdory tomu komunikace byla nekonfliktní. Omluvili se mi a okamžitě mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych ale změnil, bylo poštovné. Prodejce upřednostňuje jednu firmu, která si účtuje balné. Další korunky k ceně zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2018.

Hodnocení Plastová úložná skříňka SHED BASE 92 x 70 x 50 cm

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze Plastová úložná skříňka SHED BASE 92 x 70 x 50 cm

Radek Š: funkční výrobek

Johana G: já jsem to prostě chtěla

Nela D: nemá chybu

Michaela K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nikolas F: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Plastová úložná skříňka SHED BASE 92 x 70 x 50 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Plastová úložná skříňka SHED BASE 92 x 70 x 50 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt