PONOŽKY STANCE RISER - modrá - L

PONOŽKY STANCE RISER - modrá - L

PONOŽKY STANCE RISER - modrá - L

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s PONOŽKY STANCE RISER - modrá - L. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s PONOŽKY STANCE RISER - modrá - L vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 495 Kč
Naše cena: 330 Kč Ověřit dostupnost

Model riser od značky Stance. Kolekce 2018. Barva modrá. Materiál: 78% bavlna, 10% elastan, 8% elastic, 4% nylon.

3 důvody proč prodáváme PONOŽKY STANCE RISER - modrá - L

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje PONOŽKY STANCE RISER - modrá - L

Hana Heiserová, Štáblovice

Hana Heiserová, Štáblovice:
Dobrá a užitečná produkt. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě PONOŽKY STANCE RISER - modrá - L přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať zakoupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím přátelům. Jen tak dál!

Klára Klarová, Lišice

Klára Klarová, Lišice:
Chtěla jsem už dlouho pomoct. Ale opravdu účinně. Přece jen jsem se doma starala o početnou rodinu a síly už mi docházely. Nechtěla jsem dopadnout jako nasrané, unavená bába, která bude ostatním jenom na starost. Když jsem dověděla se, že existuje PONOŽKY STANCE RISER - modrá - L, který mi skutečně může pomoci, neváhala jsem. Nyní můžu bez strachu říct, že jsem to zase já. Zvládám v pohodě vše co chci a navíc mi zbývá čas i energie na to, co dělá šťastnou také mě.

Dominika Hennerová, Komárno

Dominika Hennerová, Komárno:
Jako každá žena miluji hezké věci, které jsou něčím dokonalé. Shopping je pro mě radost. Ovšem někdy narazím na špatné prodejce, nejvíce mi vadí i předlouhá doba doručení (6 dní i více). Vy jste mě mile překvapili, jelikož všechno proběhlo hladce a okamžitě bez zbytečných průtahů. I když jste PONOŽKY STANCE RISER - modrá - L neměli na skladě, nečekala jsem více jak 3 dni a jako pozornost jsem dostala milý dáreček. Dobrý obchůdek.

Oliver Klečka, Hoslovice

Oliver Klečka, Hoslovice:
PONOŽKY STANCE RISER - modrá - L jsem objednal po důkladném rozmýšlení. Věnoval jsem celkem dost času porovnání s podobnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mám očekávat. Cena i udávané vlastnosti mi podle údajů na e-shopu vyhovovaly. A chci povědět, že mě to vůbec nepřekvapilo.  S PONOŽKY STANCE RISER - modrá - L jsem velice šťastný a určitě bych ho doporučil i ostatním zákazníkům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2019.

Hodnocení PONOŽKY STANCE RISER - modrá - L

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze PONOŽKY STANCE RISER - modrá - L

Sabina B: Ideální k osmnáctinám :)

Laura Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

František P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Filip M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Alena S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější PONOŽKY STANCE RISER - modrá - L. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží PONOŽKY STANCE RISER - modrá - L

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt