Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka

Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka

Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1365 Kč
Naše cena: 910 Kč Ověřit dostupnost

Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka Buďte fit a vypracujte si pevné břišní svaly z pohodlí vašeho domova! Tento posilovací stroj je vhodný k posílení horních i dolních břišních svalů. Větší komfort cvičení vám zajistí pohodlná podložka a pěnovou hmotou potažené rukojeti, díky nimž vám ruce nebudou klouzat. Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: rozměry: 93 x 69 x 92 cm rozměry opěrky hlavy: 23 x 19 x 5 cm rozměry žíněnky: 87 x 43 cm polstrování: 2,5 cm barva: bílá/černá rukojeti potažené pěnovou hmotou   Obsah balení: 1 x posilovač břišních svalů 1 x žíněnka

3 důvody proč prodáváme Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka

Andrea Dobrovodská, Komárov

Andrea Dobrovodská, Komárov:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Perfektní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila penízky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka spokojení. Naučili se ho lehko používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím zítra taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se na zahradu hodí vždy.

Sofie Holzäpflová, Heraltice

Sofie Holzäpflová, Heraltice:
Mám Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka již měsíc a stále jsem nadšená

Roman Matuška, Cholina

Roman Matuška, Cholina:
Potřeboval jsem pořídit Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a zásilku poslali obratem. ZásilkuDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si perfektní komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

František Galus, Vítanov

František Galus, Vítanov:
Určitě to znáte, nadchází jubileum a nevíte si rady s tím, čím potěšit ženu. Já jsem se bavil s kamarády v hospodě, protože jsem byl totálně v koncích s nápady, a ti mi doporučili, ať objednám Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka. Že se mi ten nápad fakt zamlouval, tudíž jsem ho na druhý den objednal. Co vám budu povídat, ta moje byla naprosto nadšená, neustále omílala dokola, jak má perfektního chlapa a večer jsme si skutečně užili.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 08. 2018.

Hodnocení Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka

Rozálie F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Ondřej B: Celkem jsem spokojený.

Amálie S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sabina H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Laura P: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt