Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka

Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka

Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1365 Kč
Naše cena: 910 Kč Ověřit dostupnost

Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka Buďte fit a vypracujte si pevné břišní svaly z pohodlí vašeho domova! Tento posilovací stroj je vhodný k posílení horních i dolních břišních svalů. Větší komfort cvičení vám zajistí pohodlná podložka a pěnovou hmotou potažené rukojeti, díky nimž vám ruce nebudou klouzat. Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: rozměry: 93 x 69 x 92 cm rozměry opěrky hlavy: 23 x 19 x 5 cm rozměry žíněnky: 87 x 43 cm polstrování: 2,5 cm barva: bílá/černá rukojeti potažené pěnovou hmotou   Obsah balení: 1 x posilovač břišních svalů 1 x žíněnka

3 důvody proč prodáváme Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka

Andrea Dobrovodská, Komárov

Andrea Dobrovodská, Komárov:
Koupeno prarodičům jako nevšední vánoční dárek. Perfektní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila kačky! :-) Nejvíc se mi líbí, jak jsou teď s Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka spokojení. Naučili se ho snadno používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím časem taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se domů hodí vždy.

Sofie Holzäpflová, Heraltice

Sofie Holzäpflová, Heraltice:
Mám Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka již 6 měsíců a stále jsem nadšená

Roman Matuška, Cholina

Roman Matuška, Cholina:
Potřeboval jsem pořídit Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a dárek zaslali urgentně. ZásilkuDárek} včera přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si perfektní komunikace a profesionálního přístupu k zákazníkovi.

František Galus, Vítanov

František Galus, Vítanov:
Jistě ten moment znáte, má přijít nevšední událost a nevíte si rady s tím, čím potěšit ženu. Já jsem se radil s přáteli v hospodě, protože jsem byl totálně bez nápadů, a přátelé mi poradili, ať zkusím Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka. Že se mi jejich tip fakt zamlouval, tak jsem ho na druhý den koupil. Co vám budu psát, ta moje byla naprosto u vytržení, pěla ódy, jak si našla si vybrala perfektního manžela a večer jsme si skvěle užili.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2018.

Hodnocení Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka

hodnocení 5/5 od 44 hodnotících

Diskuze Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka

Jana P: já jsem to prostě chtěla

Sofie R: děda je z dárku je nadšený

Adéla B: Ideální k osmnáctinám :)

Denisa L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Adam G: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt