Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 611 Kč
Naše cena: 407 Kč Ověřit dostupnost

Tlakový zahradní postřikovač Garde Tech je vhodný pro všestranné použití na zahradě, například pro postřikování herbicidů, insekticidů, hnojiv, apod. Je vyrobený z tvrzeného plastu, a tudíž je velmi odolný. Disponuje nádrží o objemu 8 l a popruhem pro lepší manipulaci. Parametry: Maximální objem nádrže: 8 l Maximální přetlak: 2,5 bar Rychlost postřiku: cca 1 l / min Hmotnost: 1,5 kg Rozměry (výška  x šířka x délka): 55 x 19 x 19 cm

3 důvody proč prodáváme Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Linda Otradovcová, Fryčovice

Linda Otradovcová, Fryčovice:
Jako starší žena se dnes moc nevyznám v tom, co je výhodné. Často dám na rady kohokoliv znalejšího a na ohlasy, které si model získal u dalších uživatelů. V tomto stylu jsem také dala na recenze jiných a vyplatilo se. Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový užívám už dva dní a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnu od nákupu odradilo. Musím také zmínit hodně příjemné jednání ze strany prodejce.

Matyáš Draský, Erpužice

Matyáš Draský, Erpužice:
Jen co jsem ho uviděl, hned jsem si byl jistý, že Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi chvíli trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla jediná malá a vlastně hezká komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci vyzvednout na jakékoliv z obchdů, nebo si ho nechám doručit až ke dveřím. Za mě chválím bezchybný servis a parádní komunikace, to se dneska cení!

Kateřina Brandýsová, Rouchovany

Kateřina Brandýsová, Rouchovany:
Tento Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový jsem vybírala holce a chtěla jsem tu nejvyšší kvalitu za nejlevnější cenu. Prohlédla jsem pár eshopů a až u vás jsem našla přesně to, co jsem poptávala. Po čtrnácti dnech testování jsme natolik rádi, že jsme u vás objednali ještě jednu Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový. Synovi se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na obchod narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

Nela Kráčmerová, Horní Věstonice

Nela Kráčmerová, Horní Věstonice:
Dlouhou dobu jsem porovnávala tyto dva Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit v e-shopu. Nezpochybnitelnými přednostmi daného zboží jsou, že mají český návod, docela snadno se dají rozebrat, vyčistit, dají se dokoupit náhradní díly, má dostatečný objem, bezproblémovou a jednoduchou manipulaci. Ale našla jsem také negativa. Zaprvé to byla doprava, i když to se samotným zbožím to nemělo souvislost. Dále to byly: nedostatečné bezpečnostní opatření, není možnost výběru více možností, vysoká spotřeba vody a elektřiny. I když je to A++.

Martin Buneš, Černíky

Martin Buneš, Černíky:
Za mě Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový doporučuji a určitě se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2019.

Hodnocení Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Tobiáš B: Celkem jsem spokojený.

Adam J: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Vít L: funkční výrobek

Zuzana H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Karolína M: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt