Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Tlakový zahradní postřikovač Garde Tech je vhodný pro všestranné použití na zahradě, například pro postřikování herbicidů, insekticidů, hnojiv, apod. Je vyrobený z tvrzeného plastu, a tudíž je velmi odolný. Disponuje nádrží o objemu 8 l a popruhem pro lepší manipulaci. Parametry: Maximální objem nádrže: 8 l Maximální přetlak: 2,5 bar Rychlost postřiku: cca 1 l / min Hmotnost: 1,5 kg Rozměry (výška  x šířka x délka): 55 x 19 x 19 cm

3 důvody proč prodáváme Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Štěpán Stalčík, Jabloňany

Štěpán Stalčík, Jabloňany:
Po více jak jednom měsíci užívání tohoto Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový chci napsat, že splňuje mé očekávání. Je funkční, ideální a hodně silný. Již při nákupu jsme s manželkou ocenili skvělé jednání i postavení. Toto jednání by měla být všude, ale bohužel to tak není.

Denis Ondruška, Liptál

Denis Ondruška, Liptál:
Já jsem internetu, recenzím a všem takovým legracím vždy odolával. Nikoliv z důvodu, že bych si to nemohl dovolit, avšak byl jsem skeptický. Tudíž vás asi nešokuje, že jsem si Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový nekoupil z vlastní vůle, ale zakoupila mi ho žena k Vánocům. Po tom, co jsem si ho pořádně vyzkoušel, konstatuji, mýlil jsem se. Tohle je spolehlivý nástroj a mrzí mě jenom jediné, konkrétně, že jsem si ho nekoupil dřív.

Nikola Vraňanová, Úherce

Nikola Vraňanová, Úherce:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si moc nerozumím, takže jsem při objednávání vašeho Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový hodně ocenila zejména to, jak snadné je zakoupit si ho a nechat si ho přivézt až domů. Kurýr mi pak všechno důležité pověděl, takže po zlých zkušenostech z podobných eshopů jsem zcela ráda jak s provedením zboží, tak i s tím, že pomáháte vstříc i věkově méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chci popřát, a taky pochválit Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový, který mi byl zaslán, je opravdu skvělý.

Aneta Hornáková, Krhovice

Aneta Hornáková, Krhovice:
Měla jsem velmi ošklivou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se předlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího zakoupit. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem mile překvapena, že vše může jít velmi lehce. Děkuji vám moc za dobrý Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s další objednávkou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 05. 2018.

Hodnocení Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Emma R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jáchym M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sofie G: já jsem to prostě chtěla

Sabina B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sebastian Š: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt