Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Tlakový zahradní postřikovač Garde Tech je vhodný pro všestranné použití na zahradě, například pro postřikování herbicidů, insekticidů, hnojiv, apod. Je vyrobený z tvrzeného plastu, a tudíž je velmi odolný. Disponuje nádrží o objemu 8 l a popruhem pro lepší manipulaci. Parametry: Maximální objem nádrže: 8 l Maximální přetlak: 2,5 bar Rychlost postřiku: cca 1 l / min Hmotnost: 1,5 kg Rozměry (výška  x šířka x délka): 55 x 19 x 19 cm

3 důvody proč prodáváme Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Štěpán Stalčík, Jabloňany

Štěpán Stalčík, Jabloňany:
Po více jak jednom měsíci testování tohoto Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový chci říci, že splňuje mé potřeby. Je užitečný, ideální a hodně silný. Již při nákupu jsme s ženou ocenili perfektní jednání i postavení. Takové jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel to tak není.

Denis Ondruška, Liptál

Denis Ondruška, Liptál:
Já jsem internetovým prodejcům, reklamám a všem takovým legracím odjakživa odolával. Nebylo to o tom, že bych si zboží nemohl dovolit, avšak nevěřil jsem. Tudíž vás zřejmě nešokuje, že jsem si Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový nekoupil z vlastní vůle, ale zakoupila mi ho přítelkyně k narozeninám. Po té, co jsem si ho pořádně otestoval, konstatuji, mýlil jsem se. Produkt je spolehlivý pomocník a je mi líto pouze jediné, a sice, že jsem si ho nekoupil již dříve.

Nikola Vraňanová, Úherce

Nikola Vraňanová, Úherce:
Už jsem postraší, a s technikou si dost nerozumím, takže jsem při nákupu vašeho Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový dost ocenila hlavně to, jak jednoduché je objednat si ho a nechat si ho dovézt až domů. Kurýr mi pak všechno potřebné vysvětlil, takže po nedobrých zkušenostech z podobných služeb jsem plně spokojená jak s provedením zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i technicky méně nadaným lidem. Za to bych vám chci popřát, a taky pochválit Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový, který mi byl zaslán, je tedy dobrý.

Aneta Hornáková, Krhovice

Aneta Hornáková, Krhovice:
Měla jsem velmi špatnou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem pžíjemně překvapena, že vše může jít jak po másle. Děkuji vám moc za dobrý Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový, který jsem u vás zakoupila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2018.

Hodnocení Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Anežka P: Tento Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Klára G: já jsem to prostě chtěla

Pavel M: Celkem jsem spokojený.

Karolína M: dobré

Šárka S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt