Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Tlakový zahradní postřikovač Garde Tech je vhodný pro všestranné použití na zahradě, například pro postřikování herbicidů, insekticidů, hnojiv, apod. Je vyrobený z tvrzeného plastu, a tudíž je velmi odolný. Disponuje nádrží o objemu 8 l a popruhem pro lepší manipulaci. Parametry: Maximální objem nádrže: 8 l Maximální přetlak: 2,5 bar Rychlost postřiku: cca 1 l / min Hmotnost: 1,5 kg Rozměry (výška  x šířka x délka): 55 x 19 x 19 cm

3 důvody proč prodáváme Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Štěpán Stalčík, Jabloňany

Štěpán Stalčík, Jabloňany:
Po více než jednom roce zkoušení tohoto Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový musím konstatovat, že splňuje mé očekávání. Je užitečný, ideální a velice výkonný. Už při nákupu jsme s ženou ocenili perfektní jednání i zabudování. Takové jednání by měla být kdekoliv, ale bohužel to tak není.

Denis Ondruška, Liptál

Denis Ondruška, Liptál:
Já jsem eshopům, inzerci a všem takovým záležitostem vždycky odolával. Ne že bych si nákup nemohl dovolit, avšak chyběla mi důvěra. Takže vás nejspíše nešokuje, že jsem si Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový neobjednal z vlastní vůle, ale pořídila mi ho manželka jako dárek. Po tom, co jsem si ho několikrát prověřil, konstatuji, mýlil jsem se. Produkt je spolehlivý nástroj a je mi líto jenom jedna věc, konkrétně, že jsem si ho nekoupil již předtím.

Nikola Vraňanová, Úherce

Nikola Vraňanová, Úherce:
Už jsem postraší, a s technikou si dost nerozumím, tak jsem při nákupu vašeho Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový hodně ocenila zejména to, jak jednoduché je zakoupit si ho a nechat si ho přivézt až do kanceláře. Doručovatel mi pak všechno potřebné pověděl, takže po nedobrých zkušenostech z podobných služeb jsem zcela ráda jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i věkově méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chci poděkovat, a taky pochválit Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový, který mi byl doručen, je tedy dobrý.

Aneta Hornáková, Krhovice

Aneta Hornáková, Krhovice:
Měla jsem velmi ošklivou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se předlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem pžíjemně překvapena, že vše může jít hladce. Děkuji vám moc za nejlepší Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový, který jsem u vás zakoupila a brzy se na vás obrátím s další objednávkou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2018.

Hodnocení Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Alžběta J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Daniela H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Daniel L: tak jsem to dostala aje to super

Vanesa N: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sofie P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Postřikovač zahradní GardeTech 8l 11208 tlakový

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt