Prada Candy - EDP 80 ml

Prada Candy - EDP 80 ml

Prada Candy - EDP 80 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Prada Candy - EDP 80 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Prada Candy - EDP 80 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1699 Kč Ověřit dostupnost

Candy od značky Prada je dámská, orientálně-sladší vůně. Kompozice vůně vítá hned v úvodu elegantní směsí pižma, která se stylově mísí s vanilkovými tóny benzoinu. Vůni zakončuje sladký karamel v základu vůně. Na trh byla uvedena v roce 2011.

3 důvody proč prodáváme Prada Candy - EDP 80 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Prada Candy - EDP 80 ml

Vanesa Trendlová, Staré Sedliště

Vanesa Trendlová, Staré Sedliště:
Dlouho jsem přemýšlela, jestli€zda si mám Prada Candy - EDP 80 ml zakoupit. Cena se mi zdála velice vyšší a jsem docela nedůvěřivá. Když mně nákup schválil i přítel, tak jsem si tedy zakoupila. Zásilková služba jej doručila za dva dny a mé počáteční překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Nedočkavě jsem vyndala z krabice a otestovala. Celkem to nemá chybu a když mi přítel řekl, že mi jej proplatí a daruje k narozeninám, měla jsem hned moc krásný den.

Samuel Doffek, Soběšice

Samuel Doffek, Soběšice:
Když už si něco objednávám, tak si přeji, abych měl pocit, že mi k tomu dávají taky spolehlivý servis, objednání přes web, případnou možnost vrácení produktu a samozřejmě přivítám co nejrychlejší dodání. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Tady mě ale udělali radost, byla to opravdu moc perfektní volba. Je fajn znát kde dělají svou práci profesionálně.

Vanesa Vidourková, Dunice

Vanesa Vidourková, Dunice:
Byla jsem nejprve opatrná, a protože bojácně objednávám přes internet. Byla jsem se na Prada Candy - EDP 80 ml kouknout v klasickém obchodě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého dobrého pomocníka můžu mít v bytě. Nečekala jsem, sedla jsem k internetu a za výhodnou cenu jej koupila. Mám ho doma šest dní a nemůžu si ho užít. Musím se naučit jej zvládat, ale vypadá to lehce, tak snad nebude chyba.

Eva Vajíková, Brťov-Jeneč

Eva Vajíková, Brťov-Jeneč:
Jsem šťastná. Prada Candy - EDP 80 ml byl velmi bleskově doručen k mé plné radosti. Určitě budu povídat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o suprový eshop, rychlá komunikace se zákazníky a když máte všetečný dotaz, vše vám velmi okamžitě a v pořádně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o bleskové doručení zboží a tady to opravdu funguje. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2019.

Hodnocení Prada Candy - EDP 80 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Prada Candy - EDP 80 ml

Kristýna T: dobré

Adéla J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kateřina T: Tento Prada Candy - EDP 80 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Gabriela U: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Oliver Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Prada Candy - EDP 80 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Prada Candy - EDP 80 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt