Prada Candy - EDP 80 ml

Prada Candy - EDP 80 ml

Prada Candy - EDP 80 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Prada Candy - EDP 80 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Prada Candy - EDP 80 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1699 Kč Ověřit dostupnost

Candy od značky Prada je dámská, orientálně-sladší vůně. Kompozice vůně vítá hned v úvodu elegantní směsí pižma, která se stylově mísí s vanilkovými tóny benzoinu. Vůni zakončuje sladký karamel v základu vůně. Na trh byla uvedena v roce 2011.

3 důvody proč prodáváme Prada Candy - EDP 80 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Prada Candy - EDP 80 ml

Vanesa Trendlová, Staré Sedliště

Vanesa Trendlová, Staré Sedliště:
Dlouho jsem váhala, jestli€zda si mám Prada Candy - EDP 80 ml pořídit. Cena se mi zdála dost vysoká a jsem docela nedůvěřivá. Když mně zakoupení doporučil i šéf, tak jsem si tedy zakoupila. Kurýrní služba jej dodala za dva dny a mé počáteční překvapení bylo, jak kvalitně byl zabalený. Netrpělivě jsem vyndala z krabice a vyzkoušela. Prostě to nemá chybu a když mi manžel řekl, že mi jej zaplatí a daruje k narozeninám, měla jsem okamžitě moc hezký den.

Samuel Doffek, Soběšice

Samuel Doffek, Soběšice:
Když už si něco kupuji, tak chci, abych měl pocit, že mi k tomu dávají taky jistý servis, objednání přes internet, případnou možnost vrácení výrobku a samozřejmě přivítám co nejrychlejší dodání. Nejednou jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Zde mě ale nezklamali, byla to skutečně hodně perfektní volba. Je fajn znát kde dělají svojí práci dobře.

Vanesa Vidourková, Dunice

Vanesa Vidourková, Dunice:
Byla jsem nejprve opatrná, a protože bojácně objednávám přes internet. Byla jsem se na Prada Candy - EDP 80 ml podívat v kamenném krámě. Otestovala jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého skvělého pomocníka můžu mít doma. Nemeškala jsem, sedla jsem k webu a za výhodnou cenu jej koupila. Mám ho doma sedm dní a nemůžu si ho vynachválit. Chci se naučit jej ovládat, ale vypadá to lehce, tak snad nebude chyba.

Eva Vajíková, Brťov-Jeneč

Eva Vajíková, Brťov-Jeneč:
Jsem spokojená. Prada Candy - EDP 80 ml byl velmi bleskově doručen k mé celkové štěstí. jistě budu povídat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o suprový eshop, okamžitá komunikace se zákazníky a když máte nějaký dotaz, vše vám velmi okamžitě a v pořádně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o bleskové dodání nákupu a tady to opravdu probíhá. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2019.

Hodnocení Prada Candy - EDP 80 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Prada Candy - EDP 80 ml

Kryštof H: Jsem ráda, že to mám

Roman L: tak jsem to dostala aje to super

Denis M: Prada Candy - EDP 80 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kristián V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Dominika J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Prada Candy - EDP 80 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Prada Candy - EDP 80 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt