Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g

Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g

Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 224 Kč
Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Smyslná vůně černé třešně pro zlepšení nálady v každém období. Oblíbená vůně, klasické balení. Parametry:Výška svíčky: 83 mm Průměr: 75 mm Váha svíčky: 350 g Doba hoření: 30 hodin Balení: 1 kus Obrázky skupiny svíček jsou pouze ilustrační. O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou královskou rodinu. jejich…

3 důvody proč prodáváme Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g

Jonáš Binko, Tržek

Jonáš Binko, Tržek:
Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g jsem koupil po řádném rozmýšlení. Věnoval jsem celkem hodně času porovnání s podobnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mohu čekat. Cena i popisované vlastnosti mi podle záznamů obchodu vyhovovaly. A chci povědět, že mě to nijak nezklamalo.  S Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g jsem moc spokojený a jistě bych ho doporučil i dalším nakupujícím.

Nikolas Belda, Bošín

Nikolas Belda, Bošín:
Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g jsem si zvolil na základě dobré kombinace slibované kvality a prodejní ceny. Webové stránky jsou dobře zpracované, budí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro kupujícího velmi důležitý. Všem,kteří už dlouhou chvíli zvažují, že by Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g zakoupily, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Zcela jasně je nás, spokojených zákazníků, dost, a případné drobnosti, které Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g občas lidé reklamují, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

Petr Holík, Vysoká Lhota

Petr Holík, Vysoká Lhota:
Podle popisu a desítek zkušeností, jsem si Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g zakoupil na tomto webu. Líbil se mi eshop, jak jasně, a zároveň precizně měl koncipovanou nabídku. Vše šlo bez potíží až do výběru platby.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2019.

Hodnocení Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g

Karel K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Marek Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Hana K: nemá chybu

Tereza K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nikolas F: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt