Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g

Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g

Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 224 Kč
Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Smyslná vůně černé třešně pro zlepšení nálady v každém období. Oblíbená vůně, klasické balení. Parametry:Výška svíčky: 83 mm Průměr: 75 mm Váha svíčky: 350 g Doba hoření: 30 hodin Balení: 1 kus Obrázky skupiny svíček jsou pouze ilustrační. O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou královskou rodinu. jejich…

3 důvody proč prodáváme Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g

Jonáš Binko, Tržek

Jonáš Binko, Tržek:
Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g jsem zakoupil po důkladném zhodnocení. Věnoval jsem docela hodně času porovnání s stejnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mohu chtít. Cena i popisované vlastnosti mi podle záznamů obchodu vyhovovaly. A musím povědět, že mě to vůbec nepřekvapilo.  S Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g jsem hodně šťastný a určitě bych ho poradil i ostatním nakupujícím.

Nikolas Belda, Bošín

Nikolas Belda, Bošín:
Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g jsem si vybral na základě příjemné kombinace slibované kvality a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky udělané, budí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka velmi důležitý. Komukoliv,kteří už nějakou dobu přemýšlí, že by Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g zakoupily, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Evidentně je nás, spokojených zákazníků, dost, a případné drobnosti, které Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g občas lidé vytýkají, považuji ze drobné. Alespoň mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

Petr Holík, Vysoká Lhota

Petr Holík, Vysoká Lhota:
Na základě popisu a desítek názorů, jsem si Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g objednal na tomto webu. Líbil se mi e-shop, jak prakticky, a zároveň precizně měl vypracované popisy zboží. Neobjevil se žádný problém až do výběru platby.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2019.

Hodnocení Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g

Viktorie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Denis R: Přišlo to celkem rychle

Tereza Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sebastian K: Jsem ráda, že to mám

František O: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Černá třešeň 350g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt