Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g

Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g

Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 119 Kč
Naše cena: 79 Kč Ověřit dostupnost

Vůně čaje Earl grey nejen pro chvíle pohody u "čaje o páté". Krásná skleněná svíčka pro každou příležitost. Balení: 1 ks v dárkové krabičce. Parametry: Výška svíčky:  83 mm Průměr:          75 mm Váha svíčky:   350 g Doba hoření:   30 hodin Obrázky skupiny svíček jsou pouze ilustrační. O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají…

3 důvody proč prodáváme Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g

Radek Döme, Přišimasy

Radek Döme, Přišimasy:
Než jsem objednal, tak jsem zavolal do eshopu jestli opravdu mají Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g na skladě. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, za 2 dny mi doma zvonil doručovatel. Skvělá rychlost doručení.

Aneta Fejfušová, Valašská Polanka

Aneta Fejfušová, Valašská Polanka:
Měsíce hledám perfektní produkt, který se mnou zvládne držet tempo kamkoliv se vydám a rozhodně mě nezklame. Až nyní jsem spokojená. Stále jsem nemohla najít. Až do okamžiku, než jsem konečně vypátrala Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g. V současnosti konečně nemusím činit nepříjemné kompromisy, zvládne přesně to, co potřebuji.

František Joura, Plasy

František Joura, Plasy:
Docela parádní Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g, týden jsem neudělal tak výhodný nákup. Vydrží opravdu hodně, nekousne se, a vypadá docela dobře. Určitě mi ulehčil hodně nervů, a jsem rád, že se mi ho podařilo pořídit. Hledal jsem jej totiž na internetu velmi dlouho, ale za hezkou cenu předlouho marně, až jsem viděl na váš krám. Velmi mě oslovil popisek u Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g, proto jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi přišlo, mě usvědčilo, že mám co dělat se spolehlivou a velmi spolehlivou firmou.

Tereza Forchová, Přemyslovice

Tereza Forchová, Přemyslovice:
Opravdu pohodlná věc, neočekávala bych nikdy, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak dobrý nákup. Za nízkou cenu si objednat Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g, který je již na první pohled vydrží, správně fungující, a taky krásně vypadá, to se nepoštěstí každý den. Udělalo mi velkou radost, že se mi něco takového podařilo získat za tak dobrou cenu a s možností levného doručení až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu zítra něco shánět, budu objednávat opět u vás.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2019.

Hodnocení Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g

Martin P: Přišlo to celkem rychle

Anna G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Zdeněk N: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Daniela S: já jsem to prostě chtěla

Šárka S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt