Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g

Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g

Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 119 Kč
Naše cena: 79 Kč Ověřit dostupnost

Vůně čaje Earl grey nejen pro chvíle pohody u "čaje o páté". Krásná skleněná svíčka pro každou příležitost. Balení: 1 ks v dárkové krabičce. Parametry: Výška svíčky:  83 mm Průměr:          75 mm Váha svíčky:   350 g Doba hoření:   30 hodin Obrázky skupiny svíček jsou pouze ilustrační. O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají…

3 důvody proč prodáváme Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g

Radek Döme, Přišimasy

Radek Döme, Přišimasy:
Než jsem objednal, tak jsem zavolal do eshopu zda skutečně mají Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g na skladě. Byl jsem opatrný, ale bylo to zbytečné, za dva dny mi doma zvonil pošťák. Skvělá rychlost doručení.

Aneta Fejfušová, Valašská Polanka

Aneta Fejfušová, Valašská Polanka:
Měsíce hledám vyhovující produkt, který se mnou zvládne držet tempo kamkoliv se vydám a nikdy mě nezklame. Vlastně hledala jsem. Pořád jsem nebyla schopná najít. Až do okamžiku, než jsem konečně objevila Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g. Takže konečně nejsem nucena dělat žádné kompromisy, zvládne přesně to, co vyžaduji.

František Joura, Plasy

František Joura, Plasy:
Docela perfektní Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g, dlouho jsem neudělal tak levný nákup. Vydrží opravdu hodně, nerozbije se, a vypadá naprosto hezky. Určitě mi ulehčil velmi práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo pořídit. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně dlouho, ale za pěknou cenu dlouho marně, až jsem narazil na váš eshop. Velmi mě oslovil návod u Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g, takže jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi dorazilo, mě usvědčilo, že mám co dělat se spolehlivou a velmi veleváženou firmou.

Tereza Forchová, Přemyslovice

Tereza Forchová, Přemyslovice:
Celkem luxusní věc, neočekávala bych zrovna dnes, že se mi při mém rozpoložení podaří tak skvělý nákup. Za minimální cenu si pořídit Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g, který je již na letmý pocit spolehlivý, správně fungující, a taky hezky vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi neočekávanou radost, že se mi něco takového podařilo sehnat za tak dobrou cenu a s možností levného zaslání až domů, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu příště něco shánět, budu objednávat zase u vás.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2019.

Hodnocení Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g

Alžběta T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Johana S: Ideální k osmnáctinám :)

Daniel Y: Přišlo to celkem rychle

Oliver P: tak jsem to dostala aje to super

Andrea H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s FRAGRANCE vonná svíčka ve skle Earl grey 350g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt